UA-100778380-1

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

رساله ارشد تالار شهر با رویکرد معماری پایدارادامه مطلب +۲۴ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد تالار شهر با رویکرد معماری پایدار (۱۲۰ صفحه ورد)

رساله تالار شهر با رویکرد معماری پایدار یکی دیگر از موضوعاتی است دانشجویان معماری آن را به عنوان موضوع رساله کارشناسی ارشد معماری انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد تالار شهر با رویکرد معماری پایدار در قالب ۱۲۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد دهکده گردشگری با رویکرد معماری اکولوژیکادامه مطلب +۲۴ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد دهکده گردشگری با رویکرد معماری اکولوژیک (۱۴۱ صفحه ورد)

رساله ارشد دهکده گردشگری با رویکرد معماری اکولوژیک یکی از نادرترین موضوعاتی است در بحث اماکن توریستی، توسط دانشجویان معماری به عنوان موضوع رساله کارشناسی ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد دهکده گردشگری با رویکرد معماری اکولوژیک در قالب ۱۴۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله بیمارستان قلب و عروقادامه مطلب +۲۲ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله بیمارستان قلب و عروق (۲۳۹ صفحه ورد)

رساله بیمارستان قلب و عروق یکی از معدود مواردی است که در بحث مراکز درمانی توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله بیمارستان قلب و عروق در قالب ۲۳۹ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی دانشکده پزشکیادامه مطلب +۱۷ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله طراحی دانشکده پزشکی (۲۳۴ صفحه ورد)

رساله دانشکده پزشکی نیز همانند رساله دانشکده معماری یکی از موضوعاتی است که دانشجویان معماری به عنوان موضوع رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله طراحی دانشکده پزشکی در قالب ۲۳۴ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت عرفان در معماریادامه مطلب +۱۵ اسفند ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت عرفان در معماری

عرفان یکی از مباحثی است که برخلاف زادگاه شرقی خود، توانست ظرف مدت کوتاهی جهان را درنوردد و تاثیر خود را بر بسیاری از حوزه‌ها، به ویژه معماری، بگذارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت عرفان در معماری در قالب ۱۱۱ اسلاید می‌پردازیم.
رساله طراحی رصدخانهادامه مطلب +۱۴ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله طراحی رصدخانه (۱۵۲ صفحه ورد)

رساله رصدخانه را می‌توان یکی از موضوعاتی نادری به حساب آورد که از سوی دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله طراحی رصدخانه در قالب ۱۵۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی بانکادامه مطلب +۱۰ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله طراحی بانک (۱۲۸ صفحه ورد)

تدوین رساله طراحی بانک توسط دانشجویان کارشناسی معماری به عنوان یکی از اجزای اصلی پروژه کامل بانک به سبب برخی پیچیدگی‌ها، با دشواری‌های بسیاری همراه است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله طراحی بانک در قالب ۱۲۸ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت تاثیر باد در معماریادامه مطلب +۱۰ اسفند ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تاثیر باد در معماری

باد و نقش باد در معماری یکی از مهم‌ترین مقولاتی است که از دیرباز مورد توجه بوده است و در سال‌های اخیر نیز مقالات متعددی پیرامون آن نوشته شده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تاثیر باد در معماری در قالب ۵۸ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت برنامه فیزیکی دانشکده معماریادامه مطلب +۱۰ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در برنامه فیزیکی, تحقیق معماری

پاورپوینت برنامه فیزیکی دانشکده معماری

پاورپوینت برنامه فیزیکی دانشکده معماری را می‌توان نخستین پیش نیاز طراحی یک پروژه کامل دانشکده معماری دانست؛ چراکه این امر جز از طریق کسب اطلاعات از ضوابط و استانداردهای میسر نمی‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت برنامه فیزیکی دانشکده معماری در قالب ۱۰۰ اسلاید می‌پردازیم.
رساله ویلا با رویکرد معماری پایدار (131 صفحه ورد)ادامه مطلب +۰۳ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ویلا با رویکرد معماری پایدار (۱۳۱ صفحه ورد)

رساله ویلا با رویکرد معماری پایدار را یکی از رایج‌ترین موضوعاتی به شمار می‌رود که از سوی دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ویلا با رویکرد معماری پایدار در قالب ۱۳۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله سفارتخانهادامه مطلب +۰۳ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله سفارتخانه (۱۸۴ صفحه ورد)

رساله سفارتخانه را می‌توان یکی از نادرترین موضوعاتی دانست که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود؛ چراکه تدوین آن با مشکلات متعددی همراه است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله سفارتخانه در قالب ۱۸۴ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد مجموعه ورزشیادامه مطلب +۰۲ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد مجموعه ورزشی (۱۹۰ صفحه ورد)

رساله ارشد مجموعه ورزشی را می‌توان یکی از رایج‌ترین موضوعاتی دانست که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد مجموعه ورزشی در قالب ۱۹۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مجموعه توریستی تفریحیادامه مطلب +۰۲ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مجموعه توریستی تفریحی (۲۲۲ صفحه ورد)

تدوین رساله مجموعه توریستی توسط دانشجویان معماری به عنوان بخشی از پروژه کامل مجموعه توریستی تفریحی یا پروژه کامل هتل توریستی تفریحی مشکلات عدیده‌ای را به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجموعه توریستی تفریحی در قالب ۲۲۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد مجتمع مسکونی با رویکرد تقویت روحیه جمعی ساکنینادامه مطلب +۰۱ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد مجتمع مسکونی با رویکرد تقویت روحیه جمعی ساکنین

رساله ارشد مجتمع مسکونی با رویکرد تقویت روحیه جمعی ساکنین را می‌توان یکی از نادرترین رساله‌های ارشد معماری با موضوع مجتمع مسکونی به شمار آورد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد مجتمع مسکونی با رویکرد تقویت روحیه جمعی ساکنین در قالب ۱۴۶ صفحه ورد می‌پردازیم.
مطالعات و برنامه فیزیکی ساختمان پزشکانادامه مطلب +۰۱ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در برنامه فیزیکی, تحقیق معماری

مطالعات و برنامه فیزیکی ساختمان پزشکان

در بین ساختمان‌هایی با کاربری اداری، ساختمان پزشکان یکی از مهم‌ترین مواردی است که به عنوان موضوع پروژه معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مطالعات و برنامه فیزیکی ساختمان پزشکان در قالب ۷۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد خانه سالمندان با رویکرد رضایتمندیادامه مطلب +۰۱ اسفند ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد خانه سالمندان با رویکرد رضایتمندی (۱۴۷ صفحه ورد)

رساله ارشد خانه سالمندان من جمله اهم مواردی به شمار می‌رود که موزه رساله ارشد معماری بسیاری از دانشجویان این رشته را به خود اختصاص داده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد خانه سالمندان در قالب ۱۴۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله موزه آبادامه مطلب +۳۰ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه آب (۱۱۷ صفحه ورد)

رساله موزه آب را می‌توان من جمله معدود مواردی دانست که به عنوان موضوع رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود؛ چراکه تدوین آن توسط دانشجویان معماری مشکلات بسیاری به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه آب در قالب ۱۱۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد مرکز درمانی و حمایت از کودکان سرطانیادامه مطلب +۲۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد مرکز درمانی و حمایت از کودکان سرطانی با رویکرد معماری سبز

رساله ارشد مرکز درمانی و حمایت از کودکان سرطانی با رویکرد معماری سبز یکی از موضوعاتی است که به ندرت به عنوان رساله ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد مرکز درمانی و حمایت از کودکان سرطانی با رویکرد معماری سبز در قالب ۲۳۳ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد موزه باستان شناسی با رویکرد بازیابی هویت معماری سنتیادامه مطلب +۲۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد موزه باستان شناسی با رویکرد بازیابی هویت معماری سنتی

رساله موزه باستان‌شناسی با رویکرد بازیابی هویت معماری سنتی یکی از نادرترین موضوعاتی است که به عنوان رساله ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد موزه باستان‌شناسی با رویکرد بازیابی هویت معماری سنتی در قالب ۲۰۸ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد مرکز مشاوره و روان درمانیادامه مطلب +۲۸ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد مرکز مشاوره و روان درمانی (۲۵۵ صفحه ورد)

رساله ارشد مرکز مشاوره و روان درمانی به عنوان یکی از نادرترین موضوعاتی که برای رساله ارشد معماری انتخاب می‌شود و دشواری‌های بسیاری را در حین تدوین به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد مرکز مشاوره و روان درمانی در قالب ۲۵۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت مرمت حوضخانه رستم بیگی مهابادادامه مطلب +۲۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت حوض‌خانه رستم بیگ مهاباد

حوض‌خانه رستم بیگ مهاباد یکی از آثار تاریخی ارزشمند این شهر است که به سبب بی‌توجهی‌های صورت گرفته توسط مسئولین، در معرض خطر تخریب قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت حوض‌خانه رستم بیگ مهاباد در قالب ۸۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان نمورسادامه مطلب +۲۶ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان نمورس

بیمارستان کودکان نمورس به عنوان یکی از بهترین بیمارستان‌های کودکان در ایالات متحده، به سبب معماری و طراحی خاص خود مورد توجه است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت بیمارستان کودکان نمورس در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
مقبره شیخ شهاب‌الدین اهریادامه مطلب +۲۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مقبره شیخ شهاب‌الدین اهری

مقبره شیخ شهاب الدین اهری یکی دیگر از بناهای تاریخی ارزشمند شهر اهر است که به سبب موقعیت و معماری خاص خود، از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مقبره شیخ شهاب الدین اهری در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهد کودک خارجیادامه مطلب +۲۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهد کودک خارجی

مهد کودک‌ها به عنوان نخستین مرحله در جهت ورود افراد جامعه به سیستم آموزشی، نیازمند توجهات بسیاری هستند که شامل معماری آنها نیز می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مهد کودک خارجی پل لوکرنک، تلوس و گونترامزدورف در قالب ۷۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیهادامه مطلب +۲۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه

خانه انصاری ارومیه یکی دیگر از خانه‌های تاریخی این شهر دیرینه است که به سبب معماری چشم‌نواز خود در بین سایر عمارت‌های تاریخی ارومیه شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه انصاری ارومیه در قالب ۳۲ اسلاید به همراه پلان و ۱۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد موزه خط با رویکرد معماری پایدارادامه مطلب +۲۴ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد موزه خط با رویکرد معماری پایدار

رساله ارشد موزه خط با رویکرد معماری پایدار یکی از نادرترین رساله‌های معماری به شمار می‌رود و نگارش آن با دشواری‌های بسیاری برای دانشجویان معماری همراه است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد موزه خط با رویکرد معماری پایدار در قالب ۱۲۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد دانشکده معماری با رویکرد ایجاد فضای تحقیق و پژوهشادامه مطلب +۲۴ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد دانشکده معماری با رویکرد ایجاد فضای تحقیق و پژوهش

رساله دانشکده معماری به عنوان یکی از اجزای پروژه کامل دانشکده معماری، علیرغم اهمیت ذاتی، با دشواری‌های بسیاری جهت تدوین همراه است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد دانشکده معماری با رویکرد ایجاد فضای تحقیق و پژوهش در قالب ۱۰۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
مدرسه معماری کوپر یونیونادامه مطلب +۲۳ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری کوپر یونیون

مدرسه معماری کوپر یونیون به عنوان یکی از مدارس برجسته معماری در سطح جهان، دارای معماری بی‌نظیری نیز هست که آن را از سایر نمونه‌های موجود جدا می‌کند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مدرسه معماری کوپر یونیون در قالب ۴۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت آرامش در معماریادامه مطلب +۲۲ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت آرامش در معماری

معماری به عنوان یک هنر، دربرگیرنده عناصر گوناگونی است که همسو با ماهیت هنری آن هستند. آرامش در معماری یکی از مباحثی به شمار می‌رود که از دیرباز مورد توجه معماران بوده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت آرامش در معماری در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
هتل سونگ جیانگ چینادامه مطلب +۲۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تحلیل هتل سونگ جیانگ چین

هتل سونگ جیانگ (songjiang) واقع در شانگهای چین، به عنوان یکی از طرح‌های پیشرو در این کشور، از اهیمت بسیاری در حوزه معماری برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل هتل سونگ جیانگ چین در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل فرهنگسرای کودکادامه مطلب +۲۰ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در پروژه‌ معماری, فرهنگسرا, فرهنگی

پروژه کامل فرهنگسرای کودک (فایل اتوکدی، Revit، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل فرهنگسرای کودک را می‌توان من جمله موضوعات نادری دانست که تحت لوای پروژه کامل فرهنگسرا انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل فرهنگسرای کودک در قالب فایل اتوکدی، Revit، رندر، پوستر، PSD و رساله می‌پردازیم.
هندسه در معماریادامه مطلب +۱۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت هندسه در معماری

هندسه به عنوان هسته تشکیل دهنده معماری، نیازمند توجه ویژه‌ای است و بررسی آن در طول سده‌ها مختلف می‌تواند دید جامعی از معماری تاریخ بشر به دست دهد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت هندسه در معماری در قالب ۱۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
رساله ارشد مجتمع مسکونی با رویکرد علوم رفتاریادامه مطلب +۱۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد مجتمع مسکونی با رویکرد علوم رفتاری (۱۷۲ صفحه ورد)

رساله مجتمع مسکونی با رویکرد علوم رفتاری نیازمند ملاحظات خاصی جهت تدوین است و دشواری‌های بسیاری را به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد مجتمع مسکونی با رویکرد علوم رفتاری در قالب ۱۷۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه کامل استخرادامه مطلب +۱۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در استخر, پروژه‌ معماری, ورزشی

پروژه کامل استخر (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، PSD و پوستر)

پروژه کامل استخر سرپوشیده را می‌توان یکی از موضوعات نادری به حساب آورد که توسط اساتید به عنوان پروژه دانشجویی انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل استخر سرپوشیده در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
رساله کارخانه خودروادامه مطلب +۱۸ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله کارخانه خودرو (۱۱۲ صفحه ورد)

رساله کارخانه به عنوان یکی از اجزای اصلی پروژه کامل کارخانه خودرو، نیازمند ملاحظات خاصی جهت تدوین است و دشواری‌های بسیاری را به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله کارخانه خودرو در قالب ۱۱۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
دانلود رایگان پاورپوینت نمادپردازی در معماریادامه مطلب +۱۸ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

دانلود رایگان پاورپوینت نمادپردازی در معماری

نمادپردازی در معماری را می‌توان یکی از قدیمی‌تریم مباحثی دانست که از از زمان پیدایش نخستین تمدن‌ها نیز همواره از توجه ویژه‌ای برخوردار بوده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت نمادپردازی در معماری در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت آب در معماریادامه مطلب +۱۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت آب در معماری

آب به عنوان مظهر پاکیزگی و یکی از عناصر اربعه، جایگاه ویژه‌ای در معماری جهان دارد و به کارگیری از آن در معماری ملل مختلف در طول تاریخ، گواهی بر این امر است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت آب در معماری در قالب ۷۰ اسلاید می‌پردازیم.
خانه عباسیان کاشانادامه مطلب +۱۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل خانه عباسیان کاشان

خانه عباسیان کاشان حدود دو سده از زمان ساخت آن می‌گذرد، به سبب معماری بی‌نظیر خود که جلوه تمام و کمالی از معماری ایرانی دوره اسلام است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه عباسیان کاشان، در قالب ۶۰ اسلاید می‌پردازیم.
رساله مرکز ترک اعتیادادامه مطلب +۱۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مرکز ترک اعتیاد (۱۸۰ صفحه ورد)

رساله مرکز اعتیاد به عنوان یکی از اجزای اصلی پروژه کامل مرکز ترک اعتیاد، نیازمند مطالعات و تحقیقات گسترده‌ای جهت تدوین است و دشواری‌های بسیاری را به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز ترک اعتیاد در قالب ۱۸۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
کاروانسرای امین آبادادامه مطلب +۱۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل کاروانسرای امین آباد

کاروانسرای امین آباد به عنوان یکی از کاروانسراهای تاریخی ایران که در فلات مرکزی ایران واقع شده است، اهمیت بسیاری در حوزه معماری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل کاروانسرای امین آباد در قالب ۳۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل تاج محل هندادامه مطلب +۱۴ بهمن ۱۳۹۶ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل تاج محل هند

تاج محل که به دستور شاه جهان برای همسر ایرانی وی ساخته شده است، یکی از باشکوه‌ترین آثار معماری تاریخ بشریت به شمار می‌رود و از این حیث حائز اهمیت است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل تاج محل هند در قالب ۱۰۰ اسلاید به همراه پلان اتوکدی می‌پردازیم.
پاورپوینت مرمت مجموعه ساروتقی اصفهانادامه مطلب +۱۳ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت مجموعه ساروتقی اصفهان

مجموعه تاریخی ساروتقی اصفهان که شامل چندین بنای تاریخی متعدد ساخته شده در زمان صدارت ساروتقی است، به عنوان نمونه‌ای منحصر به فرد اهمیت بسیاری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مجموعه ساروتقی اصفهان در قالب ۷۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریسادامه مطلب +۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریس

مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریس که مشهورترین سازه ساخته شده به سبک هایتک به شمار می‌رود، از بدو ساخت خود توانسته است نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریس در قالب ۲۰ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه معماری مدرسه ابتدایی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، PSD و پوستر)ادامه مطلب +۱۰ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در آموزشی, پروژه‌ معماری, مدرسه

پروژه کامل مدرسه ابتدایی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، PSD و پوستر)

پروژه کامل مدرسه ابتدایی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در طرح ۲ معماری از دانشجویان این رشته درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه مدرسه ابتدایی طرح ۲ در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
رساله مدرسه ابتدایی (157 صفحه ورد)ادامه مطلب +۰۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مدرسه ابتدایی (۱۵۷ صفحه ورد)

رساله طراحی مدرسه ابتدایی به عنوان یکی از اجزای اصلی پروژه کامل مدرسه، نیازمند ملاحظاتی جهت تدوین است و دشواری‌های بسیاری را برای دانشجویان معماری به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مدرسه ابتدایی در قالب ۱۵۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
کلیسای پادره پیو اثر رنزو پیانوادامه مطلب +۰۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

دانلود رایگان پاورپوینت کلیسای پادره پیو اثر رنزو پیانو

کلیسای پادره پیو به عنوان یکی از برجسته‌ترین آثار معمار برجسته معاصر، رنزو پیانو، توانسته است توجهات بسیاری از علاقه‌مندان معماری را به خود جلب کند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت رایگان تحلیل کلیسای پادره پیو در قالب ۱۸ اسلاید می‌پردازیم.
مدرسه اسلامیادامه مطلب +۰۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در آموزشی, پروژه‌ معماری, مدرسه

پروژه کامل مدرسه اسلامی (اتوکد، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD و رساله)

مدرسه اسلامی را می‌توان یکی از موضوعات نادری به شمار آورد که به عنوان پایان نامه ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مدرسه اسلامی در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله می‌پردازیم.
کناف و نحوه اجرای آنادامه مطلب +۰۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت کناف و نحوه اجرای آن

کناف یا دیوار خشک (Drywall) که از بدو پیدایش خود به عنوان متریالی کاربردی و با صرفه مطرح بوده، از اهمیت بسیاری در حوزه معماری برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت کناف و نحوه اجرای آن در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
موزه هنرادامه مطلب +۰۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در پروژه‌ معماری, فرهنگی, موزه

پروژه کامل موزه هنر (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز)

پروژه کامل موزه هنر به عنوان یکی از مهمترین انواع پروژه کامل موزه، در طرح ۳ معماری از دانشجویان این رشته درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل موزه هنر در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
20 نمونه پروژه متره و برآورد ساختمان بتنی و فلزیادامه مطلب +۰۶ بهمن ۱۳۹۶ توسط سام کیان در پروژه‌ عمران, مدیریت پروژه

۲۰ نمونه پروژه متره و برآورد ساختمان بتنی و فلزی

متره و برآورد به عنوان یکی از مهم‌ترین مباحث رشته‌های معماری و عمران، نیازمند محاسبات دقیق و زمانبری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه ۲۰ نمونه پروژه متره و برآورد ساختمان بتنی و فلزی در قالب فایل اتوکدی، ورد و اکسل می‌پردازیم.
بالا