UA-100778380-1

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

پروژه کامل مجتمع مسکونی 84 واحدیادامه مطلب +۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در مجتمع مسکونی

پروژه کامل مجتمع مسکونی ۸۴ واحدی (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مجتمع مسکونی ۸۴ واحدی یکی دیگر از گزینه‌هایی است که توسط تعداد بسیاری از اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع مسکونی ۸۴ واحدی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار رابرت ونچوری12ادامه مطلب +۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در بیوگرافی معماران

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار رابرت ونچوری

رابرت ونچوری یکی دیگر از پژوهشگرا و معماران برجسته معاصر به شمار می‌رود که میراث بزرگی را از خود به یادگار گذاشته است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار رابرت ونچوری در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کتابخانه (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز)ادامه مطلب +۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در کتابخانه

پروژه کتابخانه (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز)

پروژه کامل کتابخانه من جمله مواردی است که به کرات توسط اغلب اساتید بر عهده دانشجویان کارشناسی معماری گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کتابخانه در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه مدرسه هنر (فایل اتوکدی، تری دی اتوکد، رندر، پوستر و PSD )ادامه مطلب +۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در هنرستان

پروژه مدرسه هنر (فایل اتوکدی، تری دی اتوکد، رندر، پوستر و PSD )

پروژه مدرسه هنر یکی دیگر از گزینه‌هایی است که توسط اساتید بر عهده دانشجویان مقطع کارشناسی معماری گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مدرسه هنر در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه طرح نهایی خانه سالمندان (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز)ادامه مطلب +۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در خانه سالمندان

پروژه طرح نهایی خانه سالمندان (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز)

پروژه کامل خانه سالمندان یکی از گزینه‌هایی است که هر ساله توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه طرح نهایی خانه سالمندان در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و فایل PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل مجتمع مسکونی 136 واحدیادامه مطلب +۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در مجتمع مسکونی

پروژه کامل مجتمع مسکونی ۱۳۶ واحدی (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مجتمع مسکونی ۱۳۶ واحدی یکی دیگر از مواردی محسوب می‌شود که توسط اساتید معماری به دانشجویان محول می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع مسکونی ۱۳۶ واحدی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل میدان بهارستان تهرانادامه مطلب +۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل میدان بهارستان تهران

میدان بهارستان تهران یکی از میادین تاریخی این شهر است که به سبب قرارگیری ساختمان‌ها و عمارت‌های تاریخی و مهم متعدد در مجاورت آن، شهرتی جهانی دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل میدان بهارستان تهران در قالب ۱۱۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل پارک چیتگر تهرانادامه مطلب +۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل پارک چیتگر تهران

مجموعه چیتگر تهران که پارک چیتگر تهران و دریچه شهدای خلیج فارس را در خود جای داده است، نخستین و یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های جنگلی ایران و خاورمیانه است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت پارک چیتگر تهران در قالب ۲۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل باغ شازده ماهان کرمانادامه مطلب +۲۹ فروردین ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل باغ شازده ماهان کرمان

باغ شازده ماهان کرمان یکی از نمونه‌های بارز باغ ایرانی با عمارتی بی‌نظیر در قلب خود است که شهرتی جهانی دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل باغ شازده ماهان کرمان در قالب ۲۲ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل مهدکودک (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)ادامه مطلب +۲۸ فروردین ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در مهد کودک

پروژه کامل مهدکودک (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مهدکودک من جمله مواردی معمولی است که توسط اساتید به دانشجویان این رشته محول می‌شود و برخی نیز آن را به عنوان پایان نامه خود انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مهدکودک در قالب  (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل مدرسه سنتیادامه مطلب +۲۶ فروردین ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در مدرسه

پروژه کامل مدرسه سنتی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مدرسه سنتی یکی دیگر از مواردی است که در مقوله اماکن آموزشی توسط دانشجویان این رشته طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مدرسه سنتی در قالب فایل اتوکدی، رویت،‌ رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل مدرسه غیاثیه خرگردادامه مطلب +۲۵ فروردین ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مدرسه غیاثیه خرگرد

مدرسه غیاثیه خرگرد یکی دیگر از مدارس تاریخی ایران است که به سبب معماری اصیل و چشم‌نواز خود شهرت بسیاری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مدرسه غیاثیه خرگرد در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل سی و سه پل اصفهانادامه مطلب +۲۴ فروردین ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل سی و سه پل اصفهان

سی و سه پل اصفهان یکی از پل‌های تاریخی این شهر است که علاوه بر معماری ویژه و چشم‌نواز خود به سبب قرارگیری بر روی یکی از بزرگترین رودهای ایران نیز شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل سی و سه پل اصفهان در قالب ۸۰اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل موزه ادیان (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)ادامه مطلب +۲۱ فروردین ۱۳۹۸ توسط سام کیان در موزه

پروژه کامل موزه ادیان (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه موزه ادیان من جمله مواردی است که توسط اساتید بسیاری طی طرح ۳ معماری به دانشجویانشان تکلیف می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل موزه ادیان در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل ایستگاه عوارضی4 (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD)ادامه مطلب +۲۰ فروردین ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در عمومی (بخش اول), عمومی (بخش دوم)

پروژه کامل ایستگاه عوارضی (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD)

پروژه ایستگاه عوارضی یکی دیگر از موضوعات نادری است که توسط دانشجویان معماری بدان پرداخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ایستگاه عوارضی در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل مجتمع فرهنگی هنریادامه مطلب +۱۹ فروردین ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در فرهنگی

پروژه کامل مجتمع فرهنگی هنری (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و پاورپوینت دفاعیه)

پروژه مجتمع فرهنگی هنری من جمله مواردی است که دانشجویان معماری به عنوان پایان نامه معماری خود انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع فرهنگی هنری در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و پاورپوینت دفاعیه می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل کاخ سردار ماکو (باغچه‌جوق)ادامه مطلب +۱۳ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل کاخ سردار ماکو (باغچه‌جوق)

کاخ سردار ماکو یا کاخ باغچه‌جوق یکی از کاخ‌های تاریخی آذربایجان است که به سبب معماری کم‌نظیر خود شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل کاخ سردار ماکو (باغچه‌جوق) در قالب ۷۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل قلعه بابک کلیبرادامه مطلب +۱۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل قلعه بابک کلیبر

قلعه بابک یا قلعه بذ یکی از آثار باستانی استان آذربایجانی شرقی است که در نزدیکی شهر کلیبر قرار دارد و با یکی از قهرمانان ملی ایران پیوندی عمیق دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل قلعه بابک کلیبر در قالب ۰۰۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل روستای میمند کرمانادامه مطلب +۱۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای میمند کرمان

روستای میمند یکی از روستاهای تاریخی ایران به شمار می‌رود که در استان کرمان واقع شده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای میمند کرمان در قالب ۱۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدیادامه مطلب +۰۹ اسفند ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباسی در مستندات معماری

مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی

پرسپکتیو یکی دیگر از ترسیمات سه بعدی معماری است که به منظور ارائه درک بهتری از پلان ترسیمی ارائه می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی در قالب فایل اتوکدی می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل خانه باغ چهار برج توسادامه مطلب +۰۹ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل خانه باغ چهار برج توس

خانه باغ چهار برج توس یکی دیگر از خانه‌های تاریخی ایران است که علاوه بر قدمت خود، به سبب معماری چشم‌نوازش نیز شهرت بسیاری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه باغ چهار برج توس در قالب ۲۰۸ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد یزدادامه مطلب +۰۵ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در معماری اسلامی, معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد یزد

باغ دولت آباد یزد یکی دیگر از باغ‌های ایرانی تاریخی و باشکوه است که ساخت آن به سده‌های پیش باز می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل باغ دولت آباد یزد در قالب ۹۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت خانه شریفی‌ها دروس (خانه چرخان تهران)ادامه مطلب +۰۵ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری

پاورپوینت خانه شریفی‌ها دروس (خانه چرخان تهران)

خانه شریفی‌ها یکی از خانه‌های مدرن تهران به شمار می‌رود که در سال‌های اخیر و با الهام از معماری مدرن غرب ساخته شده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه شریفی‌ها دروس در قالب ۱۰۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت مرمت مقبره پیر عطا تهرانادامه مطلب +۰۴ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت مقبره پیر عطا تهران

مقبره پیرعطا تهران یکی از آرامگاه‌های تاریخی شهر تهران است که در سال‌های اخیر به همت خادمی جوان مرمت شده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مقبره پیرعطا تهران در قالب ۶۴ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت خانه آپارتمان 144 شیرازادامه مطلب +۰۲ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت خانه آپارتمان ۱۴۴ شیراز

خانه آپارتمان ۱۴۴ شیراز یکی از معدود خانه آپارتمان‌های ساخته شده در ایران است که از معماری چشم‌نوازی بهره می‌برد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه آپارتمان ۱۴۴ شیراز در قالب ۳۷ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت موج‌شکنادامه مطلب +۰۱ اسفند ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در عناصر و جزئیات

پاورپوینت موج‌شکن

موج‌شکن‌ها سازه‌هایی ساحلی هستند که به منظور کاهش شدت برخورد امواج به ساحل و محافظت از بندرگاه‌ها ساخته می‌شوند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه پاورپوینت موج‌شکن در قالب ۷۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت سرویس بهداشتیادامه مطلب +۲۸ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در عناصر و جزئیات

پاورپوینت سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از فضاهای اصلی و مشترک در تمامی ساختمان‌ها است که از اهمیت بسیار آن حکایت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت سرویس بهداشتی در قالب ۷۹ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل میدان حسن آباد تهرانادامه مطلب +۲۶ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل میدان حسن آباد تهران

میدان حسن آباد تهران یکی از میادین قدیمی این شهر است که در محاصره بناهایی تاریخی قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل میدان حسن آباد تهران در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت اقلیم شهرکردادامه مطلب +۲۵ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تنظیم شرایط محیطی

پاورپوینت اقلیم شهرکرد

شهرکرد یکی از شهرهای استان چهارمحال بختیاری است که به سبب موقعیت ویژه خود از اقلیمی به خصوص و متفاوت بهره می‌برد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ به ارائه پاورپوینت اقلیم شهرکرد در قالب ۴۷ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل پایانه مسافربریادامه مطلب +۲۵ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در ترمینال

پروژه کامل پایانه مسافربری (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه پایانه مسافربری یکی دیگر از مواردی است که توسط بسیاری از دانشجویان معماری به عنوان پایان نامه کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل پایانه مسافربری در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه باز و رساله می‌پردازیم.
پاورپوینت سایبانادامه مطلب +۲۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در عناصر و جزئیات

پاورپوینت سایه‌بان

سایه‌بان به عنوان بخشی الحاقی به ساختمان از دیرباز در تمدن‌ها مختلف کاربرد گسترده‌ای داشته است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت سایه‌بان در قالب ۶۸ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه دانشگاهادامه مطلب +۱۵ بهمن ۱۳۹۷ توسط سام کیان در دانشگاه و دانشکده

پروژه دانشگاه (فایل اتوکدی، رندر،‌ پوستر و PSD)

پروژه کامل دانشگاه یکی از متداول‌ترین گزینه‌های پروژه طرح ۲ معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه پروژه دانشگاه در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه طرح نهایی مجتمع مسکونیادامه مطلب +۱۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط سام کیان در مجتمع مسکونی

پروژه طرح نهایی مجتمع مسکونی (اتوکد،‌ تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل مجتمع مسکونی من جمله گزینه‌های متداول به عنوان پروژه طرح ۵ معماری یا طرح نهایی معماری هستند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه طرح نهایی مجتمع مسکونی در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز می‌پردازیم.
پروژه کامل مجتمع تجاری اداری فرهنگیادامه مطلب +۱۲ بهمن ۱۳۹۷ توسط سام کیان در اداری, تجاری, فرهنگی

پروژه کامل مجتمع تجاری اداری فرهنگی (فایل اتوکدی، رویت، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مجتمع تجاری اداری فرهنگی من جمله معدود انتخابات استادان به عنوان پروژه طرح نهایی معماری است که آن را به یک پروژه معماری نادر بدل می‌سازد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع تجاری اداری فرهنگی در قالب فایل اتوکدی، رویت، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه
پاوپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار میس وندروههادامه مطلب +۱۱ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در بیوگرافی معماران

پاوپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار میس وندروهه

لودویگ میس وندروهه (Ludwig Mies van der Rohe) یکی از معماران برجسته آلمانی و از پیشگامان سبک مدرن با آثار برجسته بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار میس وندروهه در قالب ۵۹ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل مدرسه ابتدایی ۱۰ کلاسهادامه مطلب +۱۰ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در مدرسه

پروژه کامل مدرسه ابتدایی ۱۰ کلاسه (اتوکد، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مدرسه ابتدایی ۱۰ کلاسه یکی دیگر از مواردی است که در معمولا طرح ۲ معماری از به دانشجویان رشته معماری تکلیف می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مدرسه ابتدایی ۱۰ کلاسه در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رویت، رندر،‌ پوستر و PSD لایه باز می‌پردازیم.
پروژه کامل ویلا ساحلیادامه مطلب +۱۰ بهمن ۱۳۹۷ توسط سام کیان در ویلا

پروژه کامل ویلا ساحلی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر،‌ پوستر و PSD)

پروژه ویلا ساحلی در زمره مواردی قرار دارد که به عنوان پروژه طرح نهایی معماری یا طرح ۵ معماری انتخاب بر عهده دانشجویان گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ویلا ساحلی در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه باز می‌پردازیم.
پروژه کامل خانه موسیقیادامه مطلب +۰۹ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در گالری و مرکز موسیقی

پروژه خانه موسیقی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز)

پروژه کامل خانه موسیقی یکی دیگر از انواع پروژه معماری است که توسط دانشجویان به عنوان طرح نهایی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه خانه موسیقی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز می‌پردازیم.
طرح نهایی دانشکده معماریادامه مطلب +۰۸ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در دانشگاه و دانشکده

طرح نهایی دانشکده معماری (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل دانشکده معماری من جمله اهم مواردی است که به عنوان طرح نهایی معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه طرح نهایی دانشکده معماری در قالب فایل اتوکدی، رندر،‌ پوستر، PSD لایه باز و رساله می‌پردازیم.
رساله خانه هنرمندانادامه مطلب +۰۸ بهمن ۱۳۹۷ توسط عمار رامیار در رساله معماری

رساله خانه هنرمندان (۱۴۶ صفحه ورد)

رساله طراحی خانه هنرمندان در زمره موارد نادری قرار دارد که تنها توسط تعداد اندکی از دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله خانه هنرمندان در قالب ۱۴۶صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه خوابگاه دانشجویی اجراییادامه مطلب +۰۷ بهمن ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در خوابگاه

پروژه خوابگاه دانشجویی اجرایی (اتوکد، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل خوابگاه دانشجویی اجرایی یکی دیگر از مواردی است که به کرات به عنوان پروژه معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه خوابگاه دانشجویی اجرایی در قالبفایل اتوکدی، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز می‌پردازیم.
پروژه کامل تالار شهر با رویکر تعاملات اجتماعیادامه مطلب +۰۷ بهمن ۱۳۹۷ توسط عمار رامیار در اداری, فرهنگی

پروژه کامل تالار شهر با رویکرد تعاملات اجتماعی (اتوکد، رندر،‌ پوستر، PSD، رساله و پاورپوینت دفاعیه)

پروژه تالار شهر با رویکر تعاملات اجتماعی من جمله مواردی است که در مقوله مراکز فرهنگی به عنوان پایان نامه کارشناسی معماری به آن پرداخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ به ارائه پروژه کامل تالار شهر با رویکر تعاملات اجتماعی در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه باز، رساله و پاورپوینت دفاعیه می‌پردازیم.
رساله ساختمان نظام مهندسیادامه مطلب +۰۶ بهمن ۱۳۹۷ توسط عمار رامیار در رساله معماری

رساله ساختمان نظام مهندسی (۲۴۰ صفحه ورد)

رساله طراحی ساختمان نظام مهندسی ساختمان من جمله موارد نادر به عنوان یک رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ساختمان نظام مهندسی در قالب ۲۴۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیتهادامه مطلب +۰۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط عمار رامیار در دروس معماری

پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته

ورود مدرنیته به جوامع سنتی شرقی، منجر به برخورداردهایی میان این دو شده است که از آن با عنوان تقابل سنت و مدرنیته یاد می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تقابل سنت و مدرنیته در قالب ۳۳اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل مجموعه ورزشیادامه مطلب +۰۳ بهمن ۱۳۹۷ توسط سام کیان در چند منظوره

پروژه کامل مجموعه ورزشی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر،‌ پوستر و PSD)

پروژه مجموعه ورزشی یکی دیگر از مواردی است که به عنوان پروژه طرح ۵ معماری بر عهده دانشجویان معماری گذاشته می‌شود. بنابرین در این این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجموعه ورزشی در قالبفایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر،‌ پوستر و PSD لایه باز می‌پردازیم.
پروژه کامل فست فودادامه مطلب +۰۱ بهمن ۱۳۹۷ توسط سام کیان در رستوران

پروژه کامل فست فود (فایل اتوکد، اسکچاپ، رندر،‌ پوستر و PSD)

پروژه فست فود یکی دیگر از مواردی است که به عنوان پروژه معماری از دانشجویان درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل فست فود در قالب فایل اتوکدی، اسکچاپ،‌ رندر، پوستر و PSD لایه باز می‌پردازیم.
پاورپوینت خط آسمانادامه مطلب +۳۰ دی ۱۳۹۷ توسط عمار رامیار در انسان طبیعت معماری

پاورپوینت خط آسمان

خط آسمان (Skyline) به عنوان خط فرضی اتصال‌دهنده راس ساختمان‌های بلندمرتبه و آسمان‌خراش شهرها به عنوان یکی از مهم‌ترین جلوه‌های بصری شهرهای مدرن مطرح است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت خط آسمان در قالب ۲۲ اسلاید می‌پردازیم.
رساله مرکز درمان بیماری‌های خاصادامه مطلب +۲۷ دی ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در رساله معماری

رساله مرکز درمان بیماری‌های خاص (۹۵ صفحه ورد)

رساله طراحی مرکز درمان بیماری‌های خاص را می‌توان یکی از نادرترین مواردی دانست که به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز درمان بیماری‌های خاص در قالب ۹۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه کامل کتابخانه عمومیادامه مطلب +۲۷ دی ۱۳۹۷ توسط سام کیان در کتابخانه

پروژه کامل کتابخانه عمومی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کتابخانه عمومی من جمله اهم مواردی است که به عنوان پایان نامه معماری یا پروژه طرح ۳ معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل کتابخانه عمومی در قالب فایل اتوکدی، فایل تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD لایه باز و رساله می‌پردازیم.
رساله موزه هنرهای تجسمیادامه مطلب +۲۶ دی ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در رساله معماری

رساله موزه هنرهای تجسمی (۱۶۷ صفحه ورد)

رساله طراحی موزه هنرهای تجسمی را می‌توان یکی دیگر از موضوعاتی دانست که به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه رساله موزه هنرهای تجسمی در قالب ۱۶۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
بالا
آیا قصد دارید وبسایتی مشابه دیسامگ داشته باشید؟با ما تماس بگیرید
+