UA-100778380-1

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

رساله شهر کتابادامه مطلب +۲۸ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله شهر کتاب (۱۸۰ صفحه ورد)

رساله شهر کتاب یکی دیگر از موضوعات رایجی قلمداد می‌شود که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله شهر کتاب در قالب ۱۸۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله موزه کودکادامه مطلب +۲۷ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه کودک (۱۱۰ صفحه ورد)

رساله طراحی موزه کودک یکی دیگر از موضوعاتی است که دانشجویان معماری آن را به عنوان رساله کارشناسی معماری خود انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه کودک در قالب ۱۱۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی ساختمان اداریادامه مطلب +۲۶ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ساختمان اداری (۱۱۵ صفحه ورد)

رساله طراحی ساختمان اداری را می‌توان یکی از رایج‌ترین موضوعاتی دانست که امروزه به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ساختمان اداری در قالب ۱۱۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله کلینیک دندانپزشکیادامه مطلب +۲۵ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله کلینیک دندانپزشکی (۱۶۰ صفحه ورد)

رساله طراحی کلینیک دندانپزشکی یکی دیگر از موضوعاتی به شمار می‌رود که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله کلینیک دندانپزشکی در قالب ۱۶۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله خانه هنرادامه مطلب +۱۶ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله خانه هنر (۱۲۶ صفحه ورد)

رساله طراحی خانه هنر یکی دیگر از موضوعاتی به شمار می‌رود که در بین موضوعات هنری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله خانه هنر در قالب ۱۲۶ صفحه ورد می‌پردازیم.
مجموعه ۲۰ نمونه پلان دانشکده هنر و معماریادامه مطلب +۱۵ تیر ۱۳۹۷ توسط یوسف شاهدوست در آموزشی, پروژه‌ معماری, دانشگاه و دانشکده

مجموعه ۲۰ نمونه پلان دانشکده هنر و معماری (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

طراحی پلان دانشکده هنر و معماری را می‌توان من جمله مواردی به شمار آورد که در مقاطع کاردانی و کارشناسی معماری از دانشجویان این رشته درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان دانشکده هنر و معماری می‌پردازیم.
رساله موزه لباس ایرانیادامه مطلب +۱۴ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه لباس ایرانی (۱۳۶ صفحه ورد)

رساله طراحی موزه لباس ایرانی یکی دیگر از انواع رساله موزه است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه لباس ایرانی در قالب ۱۳۶ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد طراحی موزه هنرهای مدرن با تأکید بر فناوری‌های مدرن چند رسانه‌ایادامه مطلب +۱۲ تیر ۱۳۹۷ توسط یوسف شاهدوست در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد طراحی موزه هنرهای مدرن با تأکید بر فناوری‌های مدرن چند رسانه‌ای

رساله ارشد موزه هنرهای مدرن با تأکید بر فناوری‌های مدرن چند رسانه‌ای یکی از نادرترین موضوعاتی است که در مقطع ارشد به عنوان رساله کارشناسی ارشد معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه رساله ارشد موزه هنرهای مدرن با تأکید بر فناوری‌های مدرن چند رسانه‌ای در قالب ۱۵۳ صفحه
رساله مجتمع تفریحیادامه مطلب +۱۱ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مجتمع تفریحی (۱۴۷ صفحه ورد)

رساله مجتمع تفریحی یکی از متداول‌ترین موضوعاتی است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ به ارائه رساله مجتمع تفریحی در قالب ۱۴۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد مرکز گردهمایی و تعاملات فرهنگی با رویکرد گفتگومداریادامه مطلب +۱۰ تیر ۱۳۹۷ توسط یوسف شاهدوست در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد مرکز گردهمایی و تعاملات فرهنگی با رویکرد گفتگومداری

رساله ارشد مرکز گردهمایی و تعاملات اجتماعی یکی از رساله‌هایی است که دانشجویان ارشد معماری برای ارائه پایان نامه خود بدان نیاز دارند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد مرکز گردهمایی و تعاملات فرهنگی با رویکرد گفتگومداری در قالب ۱۵۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله موزه مد و لباسادامه مطلب +۰۸ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه مد و لباس (۲۰۶ صفحه ورد)

رساله موزه مد و لباس یکی از نادرترین موضوعاتی به شمار می‌آید که توسط به عنوان موضوع رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه مد و لباس در قالب ۲۰۶ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله فرهنگسرای موسیقیادامه مطلب +۰۷ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله فرهنگسرای موسیقی (۱۲۷ صفحه ورد)

رساله طراحی فرهنگسرای موسیقی را می‌توان یکی از موضوعات نادری به شمار آورد که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله فرهنگسرای موسیقی در قالب ۱۲۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد طراحی موزه عکسادامه مطلب +۰۶ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد موزه عکس (۳۶۵ صفحه ورد)

رساله ارشد موزه عکس یکی دیگر از انواع رساله موزه است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد موزه عکس در قالب ۳۶۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه معماری هتل تفریحی توریستیادامه مطلب +۰۵ تیر ۱۳۹۷ توسط یوسف شاهدوست در اقامتی-گردشگری, پروژه‌ معماری, هتل

پروژه کامل هتل تفریحی توریستی (اتوکد، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه هتل تفریحی و توریستی از موضوعاتی است که دانشجویان معماری برای ارائه طرح نهایی خود انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه دیسامگ به ارائه پروژه کامل هتل تفریحی توریستی در قالب رساله، شیت‌بندی، فایل اتوکدی، فایل مکس، رندر و فایل PSD قابل ویرایش می‌پردازیم.
پاورپوینت معماری آب‌انبارادامه مطلب +۰۴ تیر ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت معماری آب‌انبار

آب‌انبار به‌عنوان یک اثر شاخص معماری در سراسر شهرهای ایران به خصوص در نواحی گرم و خشک ساخته‌شده و یک بنای پرکاربرد است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت معماری آب‌انبار در قالب ۱۰۰ اسلاید می‌پردازیم.
رساله مهمانسراادامه مطلب +۰۴ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مهمانسرا (۱۴۵ صفحه ورد)

رساله طراحی مهمانسرا یکی دیگر از انواع رساله کارشناسی معماری با موضوع مراکز اقامتی است که به کرات توسط دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مهمانسرا در قالب ۱۴۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مجموعه ورزشی بانوانادامه مطلب +۰۱ تیر ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مجموعه ورزشی بانوان (۱۱۵ صفحه ورد)

رساله مجموعه ورزشی بانوان یکی دیگر از موضوعات رایجی است که در مبحث اماکن ورزشی به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجموعه ورزشی بانوان در قالب ۱۱۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مرکز موسیقی درمانیادامه مطلب +۳۱ خرداد ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مرکز موسیقی درمانی (۱۵۴ صفحه ورد)

رساله طراحی مرکز موسیقی درمانی یکی دیگر از نمونه‌های نادری است که دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری خود انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز موسیقی درمانی در قالب ۱۵۴ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد بیمارستان کلیه و مجاری ادراریادامه مطلب +۳۱ خرداد ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد بیمارستان کلیه و مجاری ادراری (۴۵۰ صفحه ورد)

رساله ارشد طراحی بیمارستان کلیه و مجاری ادراری یکی دیگر از انواع رساله بیمارستان است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد بیمارستان کلیه و مجاری ادراری در قالب ۴۵۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت اقلیم شهر شیرازادامه مطلب +۳۱ خرداد ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در پژوهشکده

پاورپوینت اقلیم شهر شیراز

شهر شیراز که یکی از شهرهای مهم ایران به شمار می‌رود،‌ به سبب موقعیت جغرافیایی خاص خود،‌ از اقلیمی خاص و متفاوت برخوردار است که آن را از سایر شهرهای ایران جدا می‌کند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه پاورپوینت اقلیم شهر شیراز در قالب ۳۸ اسلاید می‌پردازیم.
رساله موزه آثار باستانیادامه مطلب +۲۳ خرداد ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه آثار باستانی (۱۱۵ صفحه ورد)

رساله موزه آثار باستانی یکی دیگر از انواع رساله موزه است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری برگزیده می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه آثار باستانی در قالب ۱۱۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله سالن موسیقیادامه مطلب +۲۳ خرداد ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله سالن موسیقی (۲۰۸ صفحه ورد)

رساله طراحی سالن موسیقی نیز همانند رساله مرکز موسیقی، یکی دیگر از مواردی است که دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری خود انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه رساله سالن موسیقی در قالب ۲۰۸ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل سیستم قاب سبک فولادی (LSF)ادامه مطلب +۲۲ خرداد ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت تحلیل سیستم قاب سبک فولادی (LSF)

سیستم قاب سبک فولادی (LSF) یکی دیگر از سیستم‌های نوین در صنعت ساختمان است که امروزه به سبب مزایای بسیار خود در معرض توجه قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل قاب سبک فولادی (LSF) در قالب ۲۷ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل سقف عرشه فولادیادامه مطلب +۲۱ خرداد ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت تحلیل سقف عرشه فولادی و نحوه اجرای آن

سقف عرشه فولادی به عنوان یکی از روش‌های نوین و کارآمد اجرای سقف، در سال‌های اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل سقف عرشه فولادی و نحوه اجرای آن در قالب ۶۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل بازار ایرانی به همراه نمونه موردیادامه مطلب +۲۰ خرداد ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, معماری اسلامی, معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل بازار ایرانی به همراه نمونه موردی (بازار وکیل، گنجعلی خان، تبریز، قیصریه لار و قم)

بازار ایرانی به عنوان یکی از نخستین و قدیمی‌ترین بازارهای جهان که پس از گذشت قرن‌ها همچنان مورد استفاده قرار دارد، حائر اهمیت است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ به ارائه پاورپوینت تحلیل بازار ایرانی به همراه نمونه موردی شامل بازار وکیل شیراز، بازار گنجعلی خان کرمان، بازار قیصریه لار، بازار تبریز
پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی شهر بوشهرادامه مطلب +۱۶ خرداد ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, مستندات معماری

پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی شهر بوشهر

شهر بوشهر به عنوان یکی از شهرهای بندری ایران، واقع در شمال شاخاب پارس (خلیج فارس)، از شرایط اقلیمی به خصوصی برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تنظیم شرایط محیطی بوشهر در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
رساله خانه آوازادامه مطلب +۱۵ خرداد ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله خانه آواز (۱۱۰ صفحه ورد)

خانه آواز به عنوان یکی دیگر از مراکز پر اهمیت دارای کاربری فرهنگی هنری موضوع رساله کارشناسی معماری بسیاری از دانشجویان را به خود اختصاص داده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله خانه آواز در قالب ۱۱۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه کامل فرهنگسرا (اتوکد، رندر، پوستر، PSD و رساله)ادامه مطلب +۱۵ خرداد ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در پروژه‌ معماری, فرهنگسرا, فرهنگی

پروژه کامل فرهنگسرا (اتوکد، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل فرهنگسرا برخوردار از نمادهای معماری ایرانی نظیر طاق، رواق و حیاط مرکزی، یکی از مهم‌ترین مواردی است که دانشجویان معماری در جستجوی آنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه فرهنگسرا در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله می‌پردازیم.
رساله زائرسراادامه مطلب +۱۴ خرداد ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله زائرسرا (۱۰۶صفحه ورد)

رساله زائرسرا یکی از موارد نادری است که در بحث مراکز اقامتی به عنوان رساله کارشناسی معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله زائرسرا در قالب ۱۰۶ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل مدرسه دارالفنون تهرانادامه مطلب +۱۳ خرداد ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مدرسه دارالفنون تهران

مدرسه دارالفنون تهران به عنوان نخستین مدرسه مدرن ایران که بزرگان بسیاری در آن به کسب علم پرداخته‌اند، دارای معماری تحسین برانگیزی نیز هست. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مدرسه دارالفنون تهران در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل رصدخانهادامه مطلب +۰۵ خرداد ۱۳۹۷ توسط سام کیان در اداری, پروژه‌ معماری, گوناگون

پروژه کامل رصدخانه (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل رصدخانه یکی از مواردی نادری است که دانشجویان معماری به عنوان پایان نامه کارشناسی معماری خود انتخاب می‌کنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل رصدخانه در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله رصدخانه می‌پردازیم.
پروژه کامل مجتمع تجاری (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD و رساله)ادامه مطلب +۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سام کیان در پروژه‌ معماری, تجاری

پروژه کامل مجتمع تجاری (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه مجتمع تجاری یکی دیگر از موضوعات رایج پایان نامه کارشناسی معماری دانشجویان این رشته به شمار می‌رود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع تجاری در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
رساله کلینیک تخصصی چشم پزشکیادامه مطلب +۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله کلینیک تخصصی چشم پزشکی (۱۸۱ صفحه ورد)

پروپوزال کلینیک چشم پزشکی یکی دیگر از نمونه‌های رساله کارشناسی معماری است که بسیاری از دانشجویان این رشته در جستجوی آنند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله کلینیک چشم پزشکی در قالب ۱۸۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله دهکده ورزش‌های زمستانیادامه مطلب +۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله دهکده ورزش‌های زمستانی (۱۲۰ صفحه ورد)

رساله دهکده ورزش‌های زمستانی به عنوان یکی از موضوعاتی که به ندرت در نقش رساله کارشناسی معماری ظاهر می‌شود، حائز اهمیت است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله دهکده ورزش‌های زمستانی در قالب ۱۲۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله دهکده ساحلیادامه مطلب +۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله دهکده ساحلی (۲۰۰ صفحه ورد)

دهکده ساحلی یکی دیگر از مواردی است که از بین سایر انواع مراکز تفریحی،‌ به عنوان موضوع رساله کارشناسی معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه رساله دهکده ساحلی در قالب ۲۰۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله حسینیهادامه مطلب +۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله حسینیه (۳۰۲ صفحه ورد)

رساله حسینیه یکی دیگر از مواردی به شمار می‌رود که به سبب رواج تشیع در ایران به عنوان رساله کارشناسی معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه رساله حسینیه در قالب ۳۰۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله پژوهشکده پلیمرادامه مطلب +۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله پژوهشکده پلیمر (۱۷۰ صفحه ورد)

رساله پژوهشکده پلیمر را به جرئت می‌توان من جمله نادرترین نمونه‌های رساله کارشناسی معماری دانست که توسط دانشجویان این رشته نگاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پژوهشکده پلیمر در قالب ۱۷۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله پردیس سینماییادامه مطلب +۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله پردیس سینمایی (۱۵۵ صفحه ورد)

رساله پردیس سینمایی نیز همانند رساله سینما، رساله کارشناسی معماری بسیاری از دانشجویان این رشته را به خود اختصاص داده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پردیس سینمایی در قالب ۱۵۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله پایانه دریاییادامه مطلب +۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله پایانه دریایی (۳۰۷ صفحه ورد)

رساله پایانه دریایی من جمله مواردی به شمار می‌رود که به ندرت توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پایانه دریایی در قالب ۳۰۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله تالار بورس اوراق بهادارادامه مطلب +۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله تالار بورس اوراق بهادار (۱۴۰ صفحه ورد)

رساله تالار بورس اوراق بهادار رساله یکی دیگر از مراکز مالی است که به سبب اهمیت خود، موضوع رساله کارشناسی معماری دانشجویان بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله تالار بورس اوراق بهادار در قالب ۱۴۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله باغ موزه اسلامادامه مطلب +۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله باغ موزه اسلام (۱۱۰ صفحه ورد)

رساله باغ موزه اسلام یکی دیگر از انواع رساله موزه است که رساله کارشناسی معماری بسیاری از دانشجویان این رشته را شامل می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله باغ موزه اسلام در قالب ۱۱۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله تالار پذیراییادامه مطلب +۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله تالار پذیرایی (۲۰۱ صفحه ورد)

تالار پذیرایی یکی دیگر از اهم موضوعاتی با کاربری خدمانی به شمار می‌رود که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله تالار پذیرایی در قالب ۲۰۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد موزه علوم طبیعی با رویکرد تعامل طبیعت و معماریادامه مطلب +۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ارشد موزه علوم طبیعی با رویکرد تعامل طبیعت و معماری (۲۰۰ صفحه ورد)

موزه علوم طبیعی یکی دیگر از انواع موزه‌ها است که از سوی دانشجویان معماری به عنوان رساله ارشد کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد موزه علوم طبیعی با رویکرد تعامل طبیعت و معماری در قالب ۲۰۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله پارکینگ طبقاتیادامه مطلب +۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله پارکینگ طبقاتی (۷۱ صفحه ورد)

رساله پارکینگ طبقاتی را می‌توان یکی از مواردی به شمار آورد که در حال حاضر به سبب افزایش تعداد وسایل نقلیه، موضوع رساله کارشناسی معماری دانشجویان بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پارکینگ طبقاتی در قالب ۷۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله برج سبز متحرکادامه مطلب +۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله برج سبز متحرک با رویکرد معماری پایدار (۸۲ صفحه ورد)

رساله برج سبز متحرک پایدار یکی دیگر از مواردی است که در سال‌های اخیر به سبب توجه روزافزون به مقوله مدیریت مصرف انرژی، به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله برج سبز متحرک با رویکرد معماری پایدار در قالب ۸۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل نمونه موردی سفارت‌خانه ایرانیادامه مطلب +۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط فاطمه عباس زاده در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی سفارت‌خانه ایرانی

سفارتخانه به عنوان یکی از مهم‌ترین ساختمان‌های اداری و بیانگر هویت ملی یک کشور، از اهمیت روزافزونی برخوردار است که آن را نیازمند معماری ویژه‌ای می‌کند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت نمونه موردی سفارت‌خانه در قالب ۴۳ اسلاید می‌پردازیم.
رساله بیمارستان روانپزشکیادامه مطلب +۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله بیمارستان روانپزشکی (۱۵۲ صفحه ورد)

رساله بیمارستان روانپزشکی به سبب اهمیت این نوع از بیمارستان‌ها در تامین سلامت روانی جامعه، رساله کارشناسی معماری بسیاری از دانشجویان این رشته است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله بیمارستان روانپزشکی در قالب ۱۵۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله بیمارستان عمومیادامه مطلب +۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله بیمارستان عمومی (۱۲۳ صفحه ورد)

رساله بیمارستان عمومی به سبب اهمیت بیمارستان عمومی به عنوان رایج‌ترین مرکز بهداشتی و درمانی، موضوع رساله کارشناسی معماری دانشجویان بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله بیمارستان عمومی در قالب ۱۲۳ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مرکز توانبخشیادامه مطلب +۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مرکز توانبخشی (۱۵۰ صفحه ورد)

مرکز توانبخشی یکی دیگر از گزینه‌های محسوب می‌شود که در مبحث مراکز درمانی از سوی دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری برگزیده می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز توانبخشی در قالب ۱۵۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله باغ کودکادامه مطلب +۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سام کیان در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله باغ کودک (۱۸۰ صفحه ورد)

باغ کودک یکی از مهم‌ترین مراکزی است به سبب تاثیرات روانی مثبت خود بر کودکان، موضوع رساله کارشناسی معماری بسیاری از دانشجویان معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله باغ کودک در قالب ۱۸۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
بالا