UA-100778380-1

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

استادیوم آلیانز آرناادامه مطلب +۲۷ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل استادیوم آلیانز آرنا

استادیوم فوتبال آلیانز آرنا یا استادیوم آلیانتس آرنا، به عنوان دومین ورزشگاه بزرگ کشور آلمان، به واسطه معماری خاص و در راس آن نمای نورانی خود دارای شهرتی جهانی است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل استادیوم آلیانز آرنا مونیخ در قالب ۱۳ اسلاید می‌پردازیم.
معماری دیجیتالادامه مطلب +۲۶ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در انسان طبیعت معماری, سبک‌های معماری

پاورپوینت معماری دیجیتال

معماری دیجیتال به معنای استفاده از ابزار دیجیتال در روند طراحی و اجرای یک ساختمان یا به عنوان جزوی از آن کاربرد گسترده‌ای دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت معماری دیجیتال در قالب ۳۲ اسلاید می‌پردازیم.
معماری پهلویادامه مطلب +۲۵ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در سبک‌های معماری

پاورپوینت معماری پهلوی

ظهور و حکمرانی خاندان پهلوی با تغییرات گسترده‌ای در معماری ایران همراه بود که منجر به نام گذاری معماری غالب این دوره با نام معماری پهلوی شد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت معماری پهلوی در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تاور کرینادامه مطلب +۲۴ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در عناصر و جزئیات

پاورپوینت تحلیل تاور کرین (جرثقیل برجی)

تاور کرین یا جرثقیل برجی یکی دیگر از انواع جرثقیل‌های ثابت مدرن است که در اندازه و ظرفیت‌های گوناگون تولید شده و کاربرد عمده آن به صنعت ساختمان‌سازی محدود می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل تاور کرین در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
فرهنگسرای دزفولادامه مطلب +۲۳ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای دزفول

فرهنگسرای دزفول یکی از فرهنگسراهای برجسته و شهره ایرانی است که به سبب معماری خاص خود از شهرتی جهانی بهره می‌برد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای دزفول در قالب ۲۲ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت پارک ساحلی بابلادامه مطلب +۱۴ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل پارک پیاده‌روی بابل (پارک ساحلی بابل)

پارک پیاده‌روی شهر بابل (پارک ساحلی بابل) یکی از فضاهای شهری شاخص این شهر است که همجواری با برخی اماکن مهم و همچنین نمادهای شهری موجب اهمیت دوچندان آن می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پارک پیاده‌روی بابل در قالب ۳۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت محرابادامه مطلب +۱۳ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل محراب مسجد

محراب طاق‌نمایی واقع در دیوار قبله مساجد به منظور استقرار سخنران مذهبی یا امام جماعت و بخشی جدایی ناپذیر از معماری آن است که در هر منطقه‌ای به سبک و سیاق خاص آن منطقه طراحی و ساخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل محراب مسجد در قالب ۳۸
دانشگاه جندی‌شاپورادامه مطلب +۱۲ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل دانشگاه جندی‌شاپور

دانشگاه جندی شاپور که امروزه تنها مخروبه‌ای از آن باقیمانده است، به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز علمی تاریخ جهان شناخته می‌شود و اهمیت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل دانشگاه جندی‌شاپور در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای سینکادامه مطلب +۱۰ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در پژوهشکده

پاورپوینت تحلیل روستای سینک تهران

روستای سینک لواسان یکی از روستاهای اقماری استان تهران است که می‌تواند گزینه خوبی جهت تحلیل به عنوان پروژه روستا یک یا پروژه روستا دو باشد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای سینک تهران در قالب ۵۲ اسلاید می‌پردازیم.
پارک سیتروئن فرانسهادامه مطلب +۰۹ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل پارک سیتروئن فرانسه

پارک آندره سیتروئن پاریس به عنوان بزرگترین پارک و فضای سبز این شهر که از معماری کم‌نظیری نیز بهره می‌برد، دارای ارزش معماری بسیاری بوده و موضوع تحقیق معماران و دانشجویان بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پارک سیتروئن فرانسه در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
بیوگرافی کریستوفر الکساندرادامه مطلب +۰۷ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در بیوگرافی معماران

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار کریستوفر الکساندر

کریستوفر الکساندر یکی از معماران و نظریه‌پردازان برجسته در حوزه معماری معاصر است که بیشتر به واسطه کتب متعدد خود شناخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار کریستوفر الکساندر در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت ترمینال جنوب تهرانادامه مطلب +۰۶ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت رایگان تحلیل پایانه مسافربری جنوب تهران

پایانه مسافربری جنوب تهران به عنوان قدیمی‌ترین پایانه مسافربری ایران و پایتخت، اهمیت بسیاری از حیث معماری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل ترمینال جنوب تهران در قالب ۲۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای سنجانک شیرازادامه مطلب +۰۵ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای سنجانک شیراز

روستای سنجانک شیراز یکی دیگر از روستاهای این شهر است که می‌تواند به عنوان پروژه روستا یک یا پروژه روستا دو مورد بررسی قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای سنجانک شیراز در قالب ۱۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای کردان کرجادامه مطلب +۰۴ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای کردان کرج

روستای کردان کرج یکی از روستاهای مهم و شهره این شهر است که به واسطه حضور سرمایه‌گذاران، مسیر توسعه را با سرعت هرچه تمام‌تر می‌پیماید. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای کردان کرج در قالب ۶۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت مشهدادامه مطلب +۳۱ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت مشهد

فرهنگسرای بهشت مشهد که ساخت آن به دوران پهلوی اول باز می‌گردد و قدمتی ۸۰ ساله دارد، به سبک سایر بناهای شاخص دوره پهلوی اول طراحی و ساخته شده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت مشهد در قالب ۵۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت برنامه فیزیکی مدرسه ابتداییادامه مطلب +۳۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در برنامه فیزیکی

پاورپوینت برنامه فیزیکی مدرسه ابتدایی

طراحی یک پروژه کامل مدرسه ابتدایی در وهله اول نیازمند کسب اطلاع از فضاهای یک مدرسه ابتدایی و سرانه هریک از فضاها است که بایستی به دقت صورت بپذیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت برنامه فیزیکی مدرسه ابتدایی در قالب ۲۸ اسلاید می‌پردازیم.
13 نمونه پلان بانکادامه مطلب +۲۸ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در بانک

مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

پلان بانک یکی از تکالیفی است که به سبب سادگی ذاتی، توسط اساتید معماری طی طرح‌های مقدماتی به دانشجویان این رشته محول می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک در قالب ۱۳ فایل اتوکدی می‌پردازیم.
پروژه کامل طراحی خانه دفتریادامه مطلب +۱۹ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مسکونی

پروژه کامل خانه دفتری (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل خانه دفتر معمار یا هوم آفیس یکی از نایاب‌ترین پروژه‌های معماری موجود است که به ندرت توسط دانشجویان معماری انجام می‌شود و تنها منوط به درخواست اساتید است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل خانه دفتر معمار در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز
پروژه کامل نگارخانه هنر ایرانیادامه مطلب +۱۷ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در گالری و مرکز موسیقی

پروژه کامل نگارخانه هنر ایرانی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه نگارخانه هنر ایرانی یکی دیگر از امکان فرهنگی هنری موجود است که توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل نگارخانه هنر ایرانی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پرازیم.
پروژه کلینیکادامه مطلب +۱۵ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در کلینیک

پروژه کلینیک (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل کلینیک در زمره مواردی قرار دارد که توسط دانشجویان بسیاری در حوزه مراکز بهداشتی درمانی طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کلینیک در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری فرودگاهادامه مطلب +۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در فرودگاه

پروژه معماری فرودگاه (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل فرودگاه انتخاب اول بسیاری از دانشجویان معماری طی مقطع کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری فرودگاه در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
پروژه فرهنگسراادامه مطلب +۱۳ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در فرهنگسرا

پروژه فرهنگسرا (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل فرهنگسرا رایج‌ترین گزینه‌ای است که توسط اساتید معماری تحت عنوان پروژه دانشجویی از دانشجویانشان درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه پروژه فرهنگسرا در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
پروژه موزه هنرادامه مطلب +۱۲ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در موزه

پروژه موزه هنر (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل موزه هنر یکی از رایج‌ترین نمونه‌های پروژه کامل موزه است که توسط تعداد کثیری از دانشجویان معماری طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه موزه هنر در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
پروژه کتابخانه عمومیادامه مطلب +۱۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در کتابخانه

پروژه کتابخانه عمومی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل کتابخانه عمومی یکی از گزینه‌هایی به شمار می‌رود که توسط تعداد کثیری از اساتید معماری طی مقطع کارشناسی معماری بر دانشجویان این رشته تکلیف می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کتابخانه عمومی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری استادیوم فوتبالادامه مطلب +۰۷ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در استادیوم

پروژه معماری استادیوم فوتبال (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل استادیوم فوتبال را می‌توان یکی دیگر از مواردی به شمار آورد که توسط دانشجویان معماری طی مقطع کارشناسی معماری طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری استادیوم فوتبال در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری استادیوم فوتبالادامه مطلب +۰۶ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در فرهنگی

پروژه مرکز خلاقیت کودکان و نوجوانان (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مرکز خلاقیت کودکان و نوجوان یکی دیگر از مواردی است که طی مقطع کارشناسی معماری بر عهده دانشجویان گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مرکز خلاقیت کودکان و نوجوانان در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری کتابخانهادامه مطلب +۰۵ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در کتابخانه

پروژه معماری کتابخانه (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل کتابخانه یکی از گزینه‌هایی است که توسط درصد قابل توجهی از اساتید معماری در مقوله امکان فرهنگی جهت طراحی بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری کتابخانه در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری ایستگاه قطارادامه مطلب +۰۲ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در ایستگاه قطار

پروژه معماری ایستگاه قطار (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل ایستگاه قطار یکی از موارد متعددی است که اساتید معماری بر عهده دانشجویان خود می‌گذارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ایستگاه قطار در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل موزه زبان و الگوادامه مطلب +۰۱ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در موزه

پروژه کامل موزه زبان و الگو (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه موزه زبان و الگو یکی دیگر از انواع پروژه موزه است که توسط اساتید معماری به دانشجویان این رشته محول می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل موزه زبان و الگو در قالب فایل اتوکدی‌، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل موزه جنگیادامه مطلب +۳۰ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در موزه

پروژه کامل موزه جنگ (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز)

پروژه موزه جنگ یکی از مواردی است که توسط تعداد قابل توجهی از اساتید معماری به دانشجویان این رشته محول می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل موزه جنگ در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری مجتمع تجاری تفریحیادامه مطلب +۲۹ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تجاری

پروژه معماری مجتمع تجاری تفریحی (اتوکد، رندر، انیمیشن، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل مجتمع تجاری تفریحی یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجویان است که در مراحل پایانی مقطع کارشناسی معماری طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری مجتمع تجاری تفریحی در قالب فایل اتوکدی، رندر، انیمیشن، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
پروژه کامل برج مسکونی ۱۲۰ واحدیادامه مطلب +۲۷ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مجتمع مسکونی

پروژه کامل برج مسکونی ۱۲۰ واحدی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه برج مسکونی ۱۲۰ واحدی توسط برخی از اساتید طی طرح‌های ۵ گانه معماری از دانشجویان این رشته درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل برج مسکونی ۱۲۰ واحدی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل کلینیک دندانپزشکیادامه مطلب +۲۶ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در کلینیک

پروژه کامل کلینیک دندانپزشکی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کلینیک دندانپزشکی یکی دیگر از مواردی است که توسط برخی از اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل کلینیک دندانپزشکی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدارادامه مطلب +۲۵ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در فرهنگسرا

پروژه کامل مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدار (اتوکد، رندر، پوستر، PSD، رساله و پاورپوینت)

پروژه کامل مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدار من جمله اصلی‌ترین مواردی است که طی سال‌های اخیر توسط اساتید معماری به دانشجویان محول می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدار در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل ترمینال مسافربریادامه مطلب +۲۴ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در ترمینال

پروژه کامل ترمینال مسافربری (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD)

پروژه ترمینال مسافربری انتخاب بسیاری از دانشجویان معماری در پایان مقطع کارشناسی معماری و پس از گذراندن طرح‌های ۵ گانه آن است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ترمینال مسافربری در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم. ترمینال مسافربری: گسترش حمل و
پروژه کامل سالن ورزشیادامه مطلب +۲۳ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در چند منظوره

پروژه کامل سالن ورزشی (اتوکد، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD)

پروژه سالن ورزشی من جمله مواردی محسوب می‌گردد که توسط برخی از اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل سالن ورزشی در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم. سالن ورزشی: نفوذ مدرنیته در
پروژه معماری فرودگاهادامه مطلب +۲۲ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در فرودگاه

پروژه فرودگاه (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل فرودگاه من جمله مواردی است که به کرات توسط دانشجویان بسیاری به عنوان پروژه معماری طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه فرودگاه در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش می‌پردازیم.
پروژه استادیوم فوتبالادامه مطلب +۱۹ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در استادیوم

پروژه استادیوم فوتبال (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل استادیوم فوتبال در زمره مواردی قرار دارد که تنها توسط برخی از دانشجویان معماری پرکار و توانا طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه استادیوم فوتبال در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل کتابخانه دیجیتالادامه مطلب +۱۷ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در کتابخانه

پروژه کامل کتابخانه دیجیتال (اتوکد، رویت، رساله، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کتابخانه دیجیتال من جمله موارد بدیعی است که در سال‌های اخیر توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل کتابخانه دیجیتال در قالب فایل اتوکدی، رویت، رساله، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل آژانس مسافرتیادامه مطلب +۰۹ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در گوناگون

پروژه کامل آژانس مسافرتی (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه آژانس مسافرتی یکی دیگر از گزینه‌هایی است که در مقوله اماکن اداری، توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل آژانس مسافرتی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه ویلا پیلوتیادامه مطلب +۰۶ تیر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در ویلا

پروژه کامل ویلا پیلوتی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه ویلا پیلوتی یکی دیگر از انواع پروژه کامل ویلا است که بنا به درخواست اساتید معماری از دانشجویان این رشته طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه پروژه کامل ویلا پیلوتی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل ویلا دریاچهادامه مطلب +۲۹ خرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در ویلا

پروژه کامل ویلا دریاچه (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه ویلا دریاچه من جمله مواردی است که در ابتدای مقطع کارشناسی معماری، توسط اساتید این رشته بر عهده دانشجویان گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ویلا دریاچه در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل ویلا جنگلیادامه مطلب +۲۸ خرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در ویلا

پروژه کامل ویلا جنگلی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه ویلا جنگلی یکی دیگر از موارد متعددی است که در اوایل مقطع کارشناسی معماری، توسط اساتید بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ویلا جنگلی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل ویلا شیشه‌ای2ادامه مطلب +۲۷ خرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در ویلا

پروژه کامل ویلا شیشه‌ای (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه ویلا شیشه‌ای من جمله موارد نادری محسوب می‌گردد که توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل ویلا شیشه‌ای در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری موزهادامه مطلب +۲۶ خرداد ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در موزه

پروژه موزه (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل موزه در زمره مواردی قرار دارد که به کرات توسط اساتید بر عهده دانشجویان معماری گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه موزه در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه مجتمع تجاری تفریحیادامه مطلب +۲۳ خرداد ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در تجاری

پروژه مجتمع تجاری تفریحی (اتوکد، رساله، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل مجتمع تجاری تفریحی من جمله رایج‌ترین مواردی است که توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه مجتمع تجاری تفریحی در قالب فایل اتوکدی، رساله، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل مجتمع خدماتی رفاهی بین راهیادامه مطلب +۲۱ خرداد ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در اقامتی-گردشگری

پروژه کامل مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی (اتوکد، اسکچاپ، رساله، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی یکی دیگر از انواع پروژه معماری است که توسط دانشجویان معماری طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در قالب فایل اتوکدی، اسکچاپ، رساله، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل موزه فرشادامه مطلب +۱۳ خرداد ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در موزه

پروژه کامل موزه فرش (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز)

پروژه موزه فرش یکی دیگر از موارد متعددی است که در مقوله اماکن فرهنگی و موزه‌ها، به عنوان پروژه دانشجویی بر دانشجویان تکلیف می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل موزه فرش در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل درمانگاه1ادامه مطلب +۱۱ خرداد ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در کلینیک

پروژه کامل درمانگاه (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز)

پروژه درمانگاه یکی دیگر از گزینه‌هایی است که در مقوله مراکز بهداشتی درمانی، توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل درمانگاه در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه کامل مجتمع مسکونی ۱۱۲ واحدیادامه مطلب +۰۷ خرداد ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در مجتمع مسکونی

پروژه کامل مجتمع مسکونی ۱۱۲ واحدی (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل مجتمع مسکونی ۱۱۲ واحدی من جمله مواردی است که توسط برخی از اساتید از دانشجویان این رشته درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع مسکونی ۱۱۲ واحدی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
بالا
آیا قصد دارید وبسایتی مشابه دیسامگ داشته باشید؟با ما تماس بگیرید
+