UA-100778380-1

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

نیلینگ خاکادامه مطلب +۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در عناصر و جزئیات

پاورپوینت نیلینگ خاک (Soil Nailing)

نیلینگ خاک یا میخ‌کوبی خاک، یکی از روش‌های مدرن زیرسازی در صنعت ساختمان است که در سال‌های اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت نیلینگ خاک در قالب ۴۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای یوسف‌آباد صیرفی تهرانادامه مطلب +۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای یوسف‌آباد صیرفی تهران

روستای یوسف‌آباد صیرفی یکی دیگر از روستاهای شهر تهران است که می‌تواند طی درس روستا مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای یوسف‌آباد صیرفی تهران در قالب ۱۳۸ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت کاخ سلیمانیه کرجادامه مطلب +۲۰ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت کاخ سلیمانیه کرج

کاخ سلیمانیه کرج یکی از بناهای تاریخی کرج است که ساخت آن به دوران قاجار باز می‌گردد و امروزه بخشی از محوطه دانشکده کشاورزی کرج به شمار می‌رود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت کاخ سلیمانیه کرج در قالب ۱۰۴ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه روستای امامه تهرانادامه مطلب +۱۴ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای امامه تهران

روستای امامه یکی دیگر از روستاهای شهر تهران است که می‌تواند به منظور تدوین یک پروژه روستا یک یا پروژه روستا دو مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای امامه تهران در قالب ۱۵۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت خانه خانوادهادامه مطلب +۱۳ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل

خانه خانواده ریکاردو بافیل، یکی دیگر از آثار شاخص این معمار برجسته کاتالونیایی است که به سبب شیوه طراحی خاص خود شناخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل در قالب ۲۶ اسلاید می‌پردازیم.
مرکز ملی ورزش‌های آبی پکنادامه مطلب +۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل مرکز ملی ورزش‌های آبی پکن

مرکز ملی ورزش‌های آبی پکن بخشی از پروژه عظیم طراحی و ساخت مجموعه‌های ورزشی المپیک ۲۰۰۸ پکن بود که توانست به شهرتی جهانی دست یابد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مرکز ملی ورزش‌های آبی پکن در قالب ۷۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت قلعه رودخانادامه مطلب +۰۸ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل قلعه رودخان فومن

فاعه رودخان یکی از قلاع تاریخی و ارزشمند ایرانی است که علاوه بر ارزش تاریخی و معماری خود، به سبب موقعیت ویژه‌اش نیز مورد توجه قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل قلعه رودخان فومن در قالب ۶۷ اسلاید می‌پردازیم.
برج آلتون مشهدادامه مطلب +۰۶ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد به عنوان بزرگترین مجتمع تجاری این شهر، به سبب برخورداری از ویژگی‌های خاص خود در زمره بهترین برج‌های تجاری ساخته شده در کشور قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
موزه کولومبا پیتر زومتورادامه مطلب +۰۱ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل موزه کولومبا کلن اثر پیتر زومتور

موزه کولومبا کلن یکی دیگر از آثار برجسته طراحی شده به دست معمار برجسته سوئیسی، پیتر زومتور، است که میراث‌دار این شهر تلقی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل موزه کولومبا پیتر زومتور در قالب ۶۰ اسلاید می‌پردازیم.
هتل اسپیناس پالاس تهرانادامه مطلب +۳۰ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل هتل اسپیناس پالاس تهران

هتل اسپیناس پالاس تهران به عنوان بزرگترین هتل ساخته شده در کشور، از معماری ویژه‌ای بهره می‌برد که آن را به نمونه‌ای استثنایی در کشور تبدیل کرده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل هتل اسپیناس پالاس تهران در قالب ۵۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت سرای بازار سوخته ملایرادامه مطلب +۲۹ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت سرای بازار سوخته ملایر

بازار ملایر یکی از آثار تاریخی این شهر با سراهای متعددی است که این بین سرای بازار سوخته ملایر به سبب قدمت بیشتر،‌ به مرمت و رسیدگی فوری نیاز دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت سرای بازار سوخته ملایر در قالب ۵۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت پاسارگادادامه مطلب +۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل پاسارگاد شیراز

مجموعه میراث جهانی پاسارگاد، به عنوان مجموعه‌ای از سازه‌های باستانی به جا مانده از دوران هخامنشی و همچنین مدفن بنیان‌گذار این دودمان، کوروش کبیر، از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پاسارگاد شیراز در قالب ۴۶ اسلاید می‌پردازیم.
مسجد جامع قزوینادامه مطلب +۲۵ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مسجد جامع قزوین (مسجد کبیر یا مسجد عتیق)

مسجد جامع قزوین به عنوان قدیمی‌ترین مسجد ایران، به سبب بازسازی‌های متعدد صورت گرفته در آن طی دوره‌های مختلف تاریخی، راوی زنده معماری ایرانی دوره اسلامی طی ۱۴ سده اخیر است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مسجد جامع قزوین در قالب ۳۷ اسلاید می‌پردازیم.
میدان دل کامپو سیه‌ناادامه مطلب +۲۴ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل میدان دل کامپو سیه‌نا ایتالیا

میدان دل کامپو شهر سیه‌نا واقع در ایتالیا، یکی از میادین تاریخی و زیبای این کشور است که به سبب معماری کم‌نظیر قرون وسطایی خود شهرتی جهانی دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل میدان دل کامپو سیه‌نا ایتالیا در قالب ۳۳ اسلاید می‌پردازیم.
میدان امام خمینی همدانادامه مطلب +۲۳ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل میدان امام خمینی همدان

میدان امام خمینی همدان یکی از میادین زیبا و قدیمی این شهر است که به سبب رعایت استانداردها در کنار زیبایی بصری خاص خود شهرت بسیاری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل میدان امام خمینی همدان در قالب ۴۱ اسلاید می‌پردازیم.
خیابان جورج سیدنیادامه مطلب +۲۲ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل خیابان جرج سیدنی استرالیا

خیابان جورج سیدنی استرالیا، یکی از خیابان‌های قدیمی این شهر است که پس از بازسازی صورت گرفته در اواخر دهه ۹۰ میلادی، به یکی از خیابان‌های زیبا و استاندارد این شهر بدل شد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خیابان جورج سیدنی استرالیا در قالب ۳۶ اسلاید می‌پردازیم.
مسجد رحیم خان اصفهانادامه مطلب +۲۰ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مسجد رحیم خان اصفهان

مسجد رحیم خان اصفهان به عنوان یکی از مساجد تاریخی این شهر کهن، به سبب معماری و زیبایی چشم‌نواز خود شهرت بسیاری دارد و روزانه پذیرای بازدیدکنندگان بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مسجد رحیم خان اصفهان در قالب ۴۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت پل معلق آملادامه مطلب +۱۷ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, تحلیل فضای شهری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل پل معلق آمل (پل فلزی آمل)

پل فلزی آمل که در میان اهالی با نام پل معلق آمل شناخته می‌شود، یکی از پل‌های فلزی زیبای ساخته شده در دوران پهلوی است که به سبب طراحی خاص خود شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پل معلق آمل در قالب ۳۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت نمونه موردی سفارت‌خانهادامه مطلب +۱۶ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت نمونه موردی سفارت‌خانه خارجی و ایرانی

سفار‌ت‌خانه‌ها،‌ اماکنی دیپلماتیک و جزو قلمروی سایر دول خارجی در خاک یک کشور و به منزله نماینده آنها است که در عین تسهیل روابط، بخش اعظمی از بار تبادلات فرهنگی و اجتماعی را نیز بر دوش دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل سفارت‌خانه خارجی و ایرانی در قالب
تحلیل فضای شهری نطنز اصفهانادامه مطلب +۱۴ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل فضای شهری نطنز اصفهان

شهر نطنز اصفهان یکی از شهرهای واقع در فلات مرکزی ایران است که همانند بسیاری از شهرهای کشور، نیازمند تحلیل فضای شهری و ارائه طرح‌های پیشنهادی به منظور بهبود در زمینه شهرسازی است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل فضای شهری نطنز اصفهان در قالب ۷۵ اسلاید می‌پردازیم.
هرتزوگ و دمورنادامه مطلب +۱۳ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در بیوگرافی معماران

دانلود رایگان پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار هرتزوگ و دمورن

گروه معماری هرتزوگ و دمورن من جمله برجسته‌ترین گروه‌های معماری معاصر است که به سبب آثار شاخص خود در بسیاری از نقاط جهان شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار هرتزوگ و دمورن در قالب ۳۵ اسلاید می‌پردازیم.
کبوترخانهادامه مطلب +۰۹ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل کبوترخانه (برج کبوتر)

کبوترخانه‌ها برج‌هایی خشتی هستند که در گذشته جهت پرورش کبوتر و استفاده از فضولات و گوشت آن مورد استفاده قرار می‌گرفتند و از اهمیت بسیاری در فرهنگ خاورمیانه برخوردارند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل کبوترخانه در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
تپه نوشیجان ملایرادامه مطلب +۰۸ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل تپه نوشیجان ملایر (ارگ و آتشکده نوشیجان)

تپه باستانی نوشیجان ملایر، یکی از مجموعه‌های تاریخی بی‌نظیر ایران است که در برگرفتن آثار باستانی متعدد دوره‌های مختلف تاریخی، اهمیت آن را دو چندان می‌سازد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل تپه نوشیجان همدان در قالب ۵۶ اسلاید می‌پردازیم.
هتل سلام مشهدادامه مطلب +۰۷ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل هتل سلام مشهد

هتل سلام مشهد یک هتل واقع در این شهر است که می‌تواند به عنوان یک پروژه تحلیل نمونه موردی هتل ایرانی مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل هتل سلام مشهد در قالب ۳۷ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت گچادامه مطلب +۰۳ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در عناصر و جزئیات

دانلود رایگان پاورپوینت گچ و انواع آن

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمان بشر به شمار می‌رود از هزاران سال پیش به شکل گسترده‌ای در ساخت بناهای ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت گچ و انواع آن در قالب ۱۲ اسلاید می‌پردازیم.
نمونه موردی ترمینالادامه مطلب +۳۱ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی ترمینال (صفه، کاوه، بیهقی، جنوب و TWA)

امروزه پایانه‌های مسافربری بخشی جدایی‌ناپذیر از شهرها هستند. در همین راستا ترمینال‌های مسافربری بیشماری در سراسر شهرهای جهان ساخته شده‌اند که برخی به سبب معماری خاص خود شهرت دارند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل نمونه موردی ترمینال ایرانی و خارجی ترمینال صفه اصفهان، ترمینال کاوه اصفهان، ترمینال جنوب
پارک چمران کرجادامه مطلب +۲۸ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل پارک چمران کرج

پارک چمران کرج یکی از پارک‌های سرسبز و بزرگ کشور است که به سبب برخورداری از امکانات متعدد و همچنین تنوع گیاهی کم‌نظیر شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پارک چمران کرج در قالب ۳۶ اسلاید می‌پردازیم.
استادیوم آلیانز آرناادامه مطلب +۲۷ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل استادیوم آلیانز آرنا

استادیوم فوتبال آلیانز آرنا یا استادیوم آلیانتس آرنا، به عنوان دومین ورزشگاه بزرگ کشور آلمان، به واسطه معماری خاص و در راس آن نمای نورانی خود دارای شهرتی جهانی است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل استادیوم آلیانز آرنا مونیخ در قالب ۱۳ اسلاید می‌پردازیم.
معماری دیجیتالادامه مطلب +۲۶ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در انسان طبیعت معماری, سبک‌های معماری

دانلود رایگان پاورپوینت معماری دیجیتال

معماری دیجیتال به معنای استفاده از ابزار دیجیتال در روند طراحی و اجرای یک ساختمان یا به عنوان جزوی از آن کاربرد گسترده‌ای دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت معماری دیجیتال در قالب ۳۲ اسلاید می‌پردازیم.
معماری پهلویادامه مطلب +۲۵ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در سبک‌های معماری

پاورپوینت معماری پهلوی

ظهور و حکمرانی خاندان پهلوی با تغییرات گسترده‌ای در معماری ایران همراه بود که منجر به نام گذاری معماری غالب این دوره با نام معماری پهلوی شد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت معماری پهلوی در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تاور کرینادامه مطلب +۲۴ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در عناصر و جزئیات

پاورپوینت تحلیل تاور کرین (جرثقیل برجی)

تاور کرین یا جرثقیل برجی یکی دیگر از انواع جرثقیل‌های ثابت مدرن است که در اندازه و ظرفیت‌های گوناگون تولید شده و کاربرد عمده آن به صنعت ساختمان‌سازی محدود می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل تاور کرین در قالب ۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
فرهنگسرای دزفولادامه مطلب +۲۳ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای دزفول

فرهنگسرای دزفول یکی از فرهنگسراهای برجسته و شهره ایرانی است که به سبب معماری خاص خود از شهرتی جهانی بهره می‌برد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای دزفول در قالب ۲۲ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت پارک ساحلی بابلادامه مطلب +۱۴ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل پارک پیاده‌روی بابل (پارک ساحلی بابل)

پارک پیاده‌روی شهر بابل (پارک ساحلی بابل) یکی از فضاهای شهری شاخص این شهر است که همجواری با برخی اماکن مهم و همچنین نمادهای شهری موجب اهمیت دوچندان آن می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پارک پیاده‌روی بابل در قالب ۳۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت محرابادامه مطلب +۱۳ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل محراب مسجد

محراب طاق‌نمایی واقع در دیوار قبله مساجد به منظور استقرار سخنران مذهبی یا امام جماعت و بخشی جدایی ناپذیر از معماری آن است که در هر منطقه‌ای به سبک و سیاق خاص آن منطقه طراحی و ساخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل محراب مسجد در قالب ۳۸
دانشگاه جندی‌شاپورادامه مطلب +۱۲ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل دانشگاه جندی‌شاپور

دانشگاه جندی شاپور که امروزه تنها مخروبه‌ای از آن باقیمانده است، به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز علمی تاریخ جهان شناخته می‌شود و اهمیت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل دانشگاه جندی‌شاپور در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای سینکادامه مطلب +۱۰ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در پژوهشکده

پاورپوینت تحلیل روستای سینک تهران

روستای سینک لواسان یکی از روستاهای اقماری استان تهران است که می‌تواند گزینه خوبی جهت تحلیل به عنوان پروژه روستا یک یا پروژه روستا دو باشد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای سینک تهران در قالب ۵۲ اسلاید می‌پردازیم.
پارک سیتروئن فرانسهادامه مطلب +۰۹ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل پارک سیتروئن فرانسه

پارک آندره سیتروئن پاریس به عنوان بزرگترین پارک و فضای سبز این شهر که از معماری کم‌نظیری نیز بهره می‌برد، دارای ارزش معماری بسیاری بوده و موضوع تحقیق معماران و دانشجویان بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پارک سیتروئن فرانسه در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
بیوگرافی کریستوفر الکساندرادامه مطلب +۰۷ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در بیوگرافی معماران

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار کریستوفر الکساندر

کریستوفر الکساندر یکی از معماران و نظریه‌پردازان برجسته در حوزه معماری معاصر است که بیشتر به واسطه کتب متعدد خود شناخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار کریستوفر الکساندر در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت ترمینال جنوب تهرانادامه مطلب +۰۶ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت رایگان تحلیل پایانه مسافربری جنوب تهران

پایانه مسافربری جنوب تهران به عنوان قدیمی‌ترین پایانه مسافربری ایران و پایتخت، اهمیت بسیاری از حیث معماری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل ترمینال جنوب تهران در قالب ۲۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای سنجانک شیرازادامه مطلب +۰۵ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای سنجانک شیراز

روستای سنجانک شیراز یکی دیگر از روستاهای این شهر است که می‌تواند به عنوان پروژه روستا یک یا پروژه روستا دو مورد بررسی قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای سنجانک شیراز در قالب ۱۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای کردان کرجادامه مطلب +۰۴ شهریور ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای کردان کرج

روستای کردان کرج یکی از روستاهای مهم و شهره این شهر است که به واسطه حضور سرمایه‌گذاران، مسیر توسعه را با سرعت هرچه تمام‌تر می‌پیماید. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای کردان کرج در قالب ۶۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت مشهدادامه مطلب +۳۱ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت مشهد

فرهنگسرای بهشت مشهد که ساخت آن به دوران پهلوی اول باز می‌گردد و قدمتی ۸۰ ساله دارد، به سبک سایر بناهای شاخص دوره پهلوی اول طراحی و ساخته شده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای بهشت مشهد در قالب ۵۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت برنامه فیزیکی مدرسه ابتداییادامه مطلب +۳۰ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در برنامه فیزیکی

پاورپوینت برنامه فیزیکی مدرسه ابتدایی

طراحی یک پروژه کامل مدرسه ابتدایی در وهله اول نیازمند کسب اطلاع از فضاهای یک مدرسه ابتدایی و سرانه هریک از فضاها است که بایستی به دقت صورت بپذیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت برنامه فیزیکی مدرسه ابتدایی در قالب ۲۸ اسلاید می‌پردازیم.
13 نمونه پلان بانکادامه مطلب +۲۸ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در بانک

مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

پلان بانک یکی از تکالیفی است که به سبب سادگی ذاتی، توسط اساتید معماری طی طرح‌های مقدماتی به دانشجویان این رشته محول می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک در قالب ۱۳ فایل اتوکدی می‌پردازیم.
پروژه کامل طراحی خانه دفتریادامه مطلب +۱۹ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مسکونی

پروژه کامل خانه دفتری (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل خانه دفتر معمار یا هوم آفیس یکی از نایاب‌ترین پروژه‌های معماری موجود است که به ندرت توسط دانشجویان معماری انجام می‌شود و تنها منوط به درخواست اساتید است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل خانه دفتر معمار در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز
پروژه کامل نگارخانه هنر ایرانیادامه مطلب +۱۷ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در گالری و مرکز موسیقی

پروژه کامل نگارخانه هنر ایرانی (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه نگارخانه هنر ایرانی یکی دیگر از امکان فرهنگی هنری موجود است که توسط اساتید معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل نگارخانه هنر ایرانی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پرازیم.
پروژه کلینیکادامه مطلب +۱۵ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در کلینیک

پروژه کلینیک (فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل کلینیک در زمره مواردی قرار دارد که توسط دانشجویان بسیاری در حوزه مراکز بهداشتی درمانی طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کلینیک در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
پروژه معماری فرودگاهادامه مطلب +۱۴ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در فرودگاه

پروژه معماری فرودگاه (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل فرودگاه انتخاب اول بسیاری از دانشجویان معماری طی مقطع کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری فرودگاه در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
پروژه فرهنگسراادامه مطلب +۱۳ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در فرهنگسرا

پروژه فرهنگسرا (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل فرهنگسرا رایج‌ترین گزینه‌ای است که توسط اساتید معماری تحت عنوان پروژه دانشجویی از دانشجویانشان درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ،‌ به ارائه پروژه فرهنگسرا در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
پروژه موزه هنرادامه مطلب +۱۲ مرداد ۱۳۹۸ توسط سام کیان در موزه

پروژه موزه هنر (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل موزه هنر یکی از رایج‌ترین نمونه‌های پروژه کامل موزه است که توسط تعداد کثیری از دانشجویان معماری طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه موزه هنر در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD لایه باز (قابل ویرایش) و رساله می‌پردازیم.
بالا
آیا قصد دارید وبسایتی مشابه دیسامگ داشته باشید؟با ما تماس بگیرید
+