UA-100778380-1

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

پروژه کامل مجموعه ورزشیادامه مطلب +۲۸ آبان ۱۳۹۷ توسط سام کیان در پروژه‌ معماری, چند منظوره, ورزشی

پروژه کامل مجموعه ورزشی (اتوکد، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD)

پروژه مجموعه ورزشی من جمله مواردی است که به عنوان پروژه معماری بسیاری از دانشجویان این رشته تکلیف می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجموعه ورزشی در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
پاورپوینت معماری قناتادامه مطلب +۲۷ آبان ۱۳۹۷ توسط سام کیان در تحقیق معماری, معماری اسلامی, معماری ایرانی

پاورپوینت قنات

قنات یک مسیر آبی زیرزمینی است که با هدف آب‌رسانی و تامین آب مورد نیاز برای کشاورزی و آشامیدن از طریق اتصال چندین دهانه چاه متوالی طراحی و ساخته می‌شد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت قنات در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت اقلیم شهر قزوینادامه مطلب +۲۷ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, تنظیم شرایط محیطی

پاورپوینت اقلیم شهر قزوین

قزوین یکی از شهرهای واقع در فلات ایران است که به سبب موقعیت جغرافیایی خاص خود و ارتفاعش از سطح دریاهای آزاد، از اقلیم ویژه‌ای بهره می‌برد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت اقلیم شهر قزوین در قالب ۴۵اسلاید می‌پردازیم.
مجموعه 20 نمونه پلان مجتمع تجاریادامه مطلب +۲۷ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در پروژه‌ معماری, تجاری

مجموعه ۲۰ نمونه پلان مجتمع تجاری (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

پلان مجتمع تجاری را می‌توان من جمله اهم مواردی دانست که توسط اساتید در مقاطع مختلف به عنوان پروژه معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان مجتمع تجاری می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای دلخان سپیدانادامه مطلب +۲۷ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, روستا

پاورپوینت پروژه روستای دلخان سپیدان

روستای دلخان سپیدان یکی دیگر از روستاهای بزرگ استان فارس به شمار می‌رود که ممکن است توسط دانشجویان معماری به عنوان پروژه روستا انتخاب شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت روستای دلخان سپیدان در قالب ۷۲ اسلاید می‌پردازیم.
رساله کامل طراحی پاساژادامه مطلب +۲۶ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله پاساژ (۱۸۸ صفحه ورد)

رساله طراحی پاساژ من جمله اهم مواردی است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پاساژ در قالب ۱۸۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه کامل کلینیکادامه مطلب +۲۶ آبان ۱۳۹۷ توسط سام کیان در بهداشتی‌-درمانی, پروژه‌ معماری, کلینیک

پروژه کامل کلینیک (اتوکد، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل کلینیک من جمله اهم مواردی است که به عنوان پروژه معماری بر عهده دانشجویان این رشته گذاشته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل کلینیک در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
پاورپوینت اسکلت بتنیادامه مطلب +۲۵ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت اسکلت بتنی

اسکلت بتنی یکی از متدهای رایج جهت طراحی و ساخت استخوان‌بندی ساختمان است که به سبب استحکام و قیمت مقرون به صرفه به شکل گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت اسکلت بتنی در قالب ۱۵۹ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت معماری ماسولهادامه مطلب +۲۵ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری

پاورپوینت ماسوله گیلان

روستای ماسوله گیلان، یکی از روستاهای تاریخی واقع در شمال ایران است که بیشتر به سبب معماری خاص و پلکانی خود شناخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت ماسوله گیلان در قالب ۱۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت معماری ژاپنادامه مطلب +۲۵ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, سبک‌های معماری

پاورپوینت معماری ژاپن

کشور ژاپن نیز همانند بسیاری از امپراطوری‌های باستانی از سبک معماری ویژه‌ای بهره می‌برد که بیشتر به منظور ساخت معابد و کاخ‌های عظیم به کار گرفته می‌شد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت معماری ژاپن در قالب ۱۱۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت طراحی و ساخت سولهادامه مطلب +۲۴ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت سوله

سوله یکی دیگر از سازه‌های صنعتی است که به سبب مزایای بسیاری همچون گشادگی دهانه و قرارگیری ستون‌ها در بدنه، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت سوله در قالب ۱۶۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت ادبیات در معماریادامه مطلب +۲۴ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت ادبیات در معماری

نگاهی گذرا به تاریخ ادبیات از پیوندهای ناگستنی شعر و ادب با معماری سنتی و باستانی هر کشور حکایت دارد که این بین ایرانیان در میان سایر ملل یکه تازند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت ادبیات در معماری در قالب ۱۰۲ اسلاید می‌پردازیم.
رساله طراحی خانه خط و خوشنویسیادامه مطلب +۲۳ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله خانه خط و خوشنویسی (۱۳۹ صفحه ورد)

رساله طراحی خانه خط و خوشنویسی را می‌توان در زمره معدود مواردی دانست که به عنوان رساله کارشناسی معماری دانشجویان انتخاب می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله خانه خط و خوشنویسی در قالب ۱۳۹ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه کامل هنرستانادامه مطلب +۲۳ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در آموزشی, پروژه‌ معماری, هنرستان

پروژه هنرستان (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل هنرستان من جمله مواردی است که مکررا توسط اساتید به عنوان پروژه معماری بر دانشجویان این رشته تکلیف می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه هنرستان در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
پروژه طراحی معماری خانه سالمندانادامه مطلب +۲۲ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در بهداشتی‌-درمانی, پروژه‌ معماری, خانه سالمندان

پروژه معماری خانه سالمندان (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه کامل خانه سالمندان من جمله موارد رایجی است که توسط دانشجویان به عنوان پایان نامه معماری برگزیده می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری خانه سالمندان در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله می‌پردازیم.
رساله طراحی مجموعه ورزشیادامه مطلب +۲۲ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مجموعه ورزشی (۱۲۵ صفحه ورد)

رساله طراحی مجموعه ورزشی من جمله مواردی است که از سوی بسیاری از دانشجویان معماری به رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجموعه ورزشی در قالب ۱۲۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل معماری اکولوژیکادامه مطلب +۲۲ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, سبک‌های معماری

پاورپوینت معماری اکولوژیک

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و تهدید دائمی زیستگاه‌های طبیعی انواع گونه‌های جانوری و گیاهی، توجه بیشتر  به معماری اکولوژیک یک امر ضروری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت معماری اکولوژیک در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل موزه هنر دنور اثر دنیل لیبسکیندادامه مطلب +۲۲ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تحلیل موزه هنر دنور اثر دنیل لیبسکیند

موزه هنر دنور یکی دیگر از آثار برجسته معمار مطرح لهستانی، دنیل لیبسکیند است که هماننئ سایر آثار طراحی شده توسط او، از شهرتی جهانی بهره می‌برد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل موزه هنر دنور اثر دنیل لیبسکیند در قالب ۲۸ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل تقارن در معماریادامه مطلب +۲۱ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تقارن در معماری

تقارن در معماری من جمله مواردی است که از دیرباز با الهام از طبیعت به عنوان زادگاه اصلی آن مورد توجه بوده است و من جمله مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی‌های بصری به شمار می‌رود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ به ارائه پاورپوینت تقارن در معماری در قالب ۳۳ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل پارک گوئل آنتونی گائودیادامه مطلب +۲۱ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت تحلیل پارک گوئل اثر آنتونی گائودی

پارک گوئل که همچون نگینی در قلب شهر بارسلونا می‌درخشد، یکی دیگر از آثار برجسته آنتونی گائودی است که به سبب معماری خاص خود شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پارک گوئل اثر آنتونی گائودی در قالب ۴۶ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه تحلیل معماری فرهنگسرای کودکادامه مطلب +۲۱ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در پروژه‌ معماری, فرهنگسرا, فرهنگی

پروژه فرهنگسرای کودک (فایل اتوکد، رویت (Revit)، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز)

پروژه کامل فرهنگسرای کودک یکی دیگر از مواردی است که توسط اساتید به عنوان پروژه معماری دانشجویان این رشته تکلیف می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه فرهنگسرای کودک در قالب فایل اتوکدی، رویت (Revit)، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورنادامه مطلب +۲۱ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن

ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن یکی از ایستگاه‌های قطار مطرح جهانی است که به سبب معماری استثنایی خود مورد توجه قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن در قالب ۵۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل مسجد امیر چخماق یزدادامه مطلب +۲۰ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مسجد امیر چخماق یزد

مسجد امیر چخماق یزد یکی دیگر از مساجد تاریخی ایران است که سوای قدمت بسیار خود، به سبب معماری باشکوهش نیز شهرتی جهانی دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مسجد امیر چخماق یزد در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت رنگ در معماریادامه مطلب +۲۰ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت رنگ در معماری

نوع بشر از دیرباز اهمیت بسیاری برای رنگ‌ها قائل بوده است که این امر با پیدایش تمدن‌ها و در ادامه پیدایش و رونق‌گیری صنعت ساختمان شکل کامل‌تری به خود گرفت. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت رنگ در معماری در قالب ۲۵۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تحلیل سازه نگهبانادامه مطلب +۱۹ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت سازه نگهبان

سازه نگهبان عبارت است از مجموعه اتصالاتی که در قالیب یک سیستم، بار بخشی یا کلی از سازه را تحمل می‌کنند و بر اساس نوع استفاده، دارای گونه‌های متفاوتی هستند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت سازه نگهبان در قالب ۱۷۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت ایستگاه قطار کینگزکراس لندنادامه مطلب +۱۹ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در آثار معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت ایستگاه قطار کینگز کراس لندن

ایستگاه قطار کینگز کراس لندن به عنوان یکی از ترمینال‌های اصلی و پرتردد راه آهن مرکزی لندن که از طراحی خاصی نیز بهره می‌برد، حائز اهمیت است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار کینگز کراس لندن در قالب ۵۱ اسلاید می‌پردازیم.
رساله طراحی موزه فرهنگ ایرانیادامه مطلب +۱۵ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه فرهنگ ایرانی (۳۵۰ صفحه ورد)

رساله طراحی موزه فرهنگ ایرانی من جمله مواردی محسوب می‌شود که از سوی دانشجویان به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه فرهنگ ایرانی در قالب ۳۵۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه معماری فرهنگسرا و موزه مد و لباسادامه مطلب +۱۵ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در پروژه‌ معماری, فرهنگسرا, فرهنگی, موزه

پروژه فرهنگسرا و موزه مد و لباس (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه فرهنگسرا و موزه مد و لباس یکی دیگر از انواع پروژه معماری مجتمع‌های چندمنظوره است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل فرهنگسرا و موزه مد و لباس در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
پاورپوینت فنگ شویی در معماریادامه مطلب +۱۴ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در انسان طبیعت معماری, تحقیق معماری

پاورپوینت فنگ شویی در معماری

فنگ شویی  که به عنوان هنر جانمایی ساختمان یا چیدمان وسایل منزل شناخته می‌شود، امروزه به طور ویژه‌ای مورد توجه قشر بزرگی از افراد قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت فنگ شویی در معماری در قالب ۱۰۸ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت سیستم ICFادامه مطلب +۱۴ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت سیستم ICF

سیستم قالب بتنی عایق شده یا به اختصار ICF یکی دیگر از انواع متریال‌های ساختمانی مدرن است که علیرغم گذشت سال‌های بسیاری از عرضه آن، به سبب مزایای بسیار همچنان مورد استفاده قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت سیستم ICF در قالب ۱۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
رساله طراحی موزه هنرادامه مطلب +۱۴ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه هنر (۲۰۵ صفحه ورد)

رساله طراحی موزه هنر یکی دیگر از گزینه‌هایی است که در مقوله موزه‌ها به عنوان رساله کارشناسی معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه هنر در قالب ۲۰۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی مرکز پلی کلینیکادامه مطلب +۱۴ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله پلی‌کلینیک (۱۴۹ صفحه ورد)

رساله طراحی پلی‌کلینیک یکی دیگر از گزینه‌هایی است که در مقوله مراکز درمانی به عنوان رساله کارشناسی معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پلی‌کلینیک در قالب ۱۴۹ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی مرکز آتش نشانیادامه مطلب +۱۳ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله ایستگاه آتش‌نشانی (۹۴ صفحه ورد)

رساله طراحی ایستگاه آتش‌نشانی را می‌توان یکی دیگر از مواردی به شمار آورد که به عنوان رساله کارشناسی معماری دانشجویان این رشته انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ایستگاه آتش‌نشانی در قالب ۹۴ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی دهکده آرامشادامه مطلب +۱۳ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله دهکده آرامش (۱۷۷ صفحه ورد)

رساله طراحی دهکده آرامش یکی دیگر از معدود مواردی است که از سوی دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله دهکده آرامش در قالب ۱۷۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی مرکز خلاقیتادامه مطلب +۱۳ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مرکز خلاقیت (۱۵۱ صفحه ورد)

رساله طراحی مرکز خلاقیت را می‌توان یکی دیگر از معدود مواردی دانست که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز خلاقیت در قالب ۱۵۱صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه معماری کافه کتابادامه مطلب +۱۳ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در پروژه‌ معماری, کافی‌شاپ, کتابخانه

پروژه کامل کافه کتاب (اتوکد، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کافه کتاب یکی دیگر از مواردی است که در سال‌های اخیر بیشتر به عنوان پروژه معماری دانشجویان انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل کافه کتاب در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز می‌پردازیم.
رساله طراحی مرکز ورزش های آبیادامه مطلب +۱۲ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مرکز ورزش‌های آبی (۱۲۲ صفحه ورد)

رساله طراحی مرکز ورزش‌های آبی من جمله اهم مواردی است که در مبحص اماکن ورزشی به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز ورزش‌های آبی در قالب ۱۲۲ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه طراحی دانشکده معماریادامه مطلب +۱۲ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در آموزشی, پروژه‌ معماری, دانشگاه و دانشکده

پروژه معماری دانشکده معماری (فایل اتوکدی، اسکچاپ، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه دانشکده معماری انتخاب بسیاری از دانشجویان معماری به عنوان پایان نامه معماری آن‌ها محسوب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری دانشکده معماری در قالب فایل اتوکدی، اسکچاپ، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله می‌پردازیم.
رساله طراحی اقامتگاه تفریحی توریستیادامه مطلب +۱۱ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله اقامتگاه تفریحی توریستی (۱۴۵ صفحه ورد)

رساله طراحی اقامتگاه تفریحی توریستی یکی دیگر از مواردی است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله اقامتگاه تفریحی توریستی در قالب ۱۴۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی مرکز توانبخشیادامه مطلب +۱۱ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مرکز توانبخشی معلولین (۱۷۵ صفحه ورد)

رساله طراحی مرکز توانبخشی معلولین یکی دیگر از مواردی است که دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری خود برمی‌گزینند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز توانبخشی معلولین در قالب ۱۷۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله طراحی موزه هوافضاادامه مطلب +۱۱ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله موزه هوافضا (۲۱۸ صفحه ورد)

رساله طراحی موزه هوافضا من جمله موارد نادری است که در مقوله موزه‌ها توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله موزه هوافضا در قالب ۲۱۸ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه طراحی مجتمع فرهنگی تفریحیادامه مطلب +۱۰ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در پروژه‌ معماری, فرهنگسرا, فرهنگی

پروژه کامل مجتمع فرهنگی تفریحی (اتوکد، رندر، پوستر، PSD، رساله و پاورپوینت دفاعیه)

پروژه مجتمع فرهنگی تفریحی من جمله مواردی محسوب می‌شود که در مقوله اماکن دارای کاربری چندگانه، یکی از گزینه‌های اصلی دانشجویان به عنوان پایان نامه معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مجتمع فرهنگی تفریحی در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز، رساله و پاورپوینت دفاعیه می‌پردازیم.
رساله طراحی هایپرمارکتادامه مطلب +۱۰ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله هایپرمارکت (۳۰۷ صفحه ورد)

رساله طراحی هایپرمارکت یکی از مواردی است که در مقوله ساختمان‌های دارای کاربری تجاری، توسط دانشجویان به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله هایپرمارکت در قالب ۳۰۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت مدرسه جهانگیرخان قمادامه مطلب +۰۹ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مدرسه جهانگیرخان قم

مدرسه جهانگیرخان قم یکی از تاریخی‌ترین مدارس ایران است که سوای قدمت بالایش، به سبب معماری بی‌نظیر خود نیز شهرت بسیاری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مدرسه جهانگیرخان قم در قالب ۲۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت تری دی پانلادامه مطلب +۰۸ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, عناصر و جزئیات

پاورپوینت تری دی پنل

تری دی پانل یکی دیگر از متریال‌های نوینی به شمار می‌رود که توانسته است به سبب مزایای بسیار خود نسبت به موارد مشابه، جایگاه ویژه‌ای را در صنعت ساختمان به دست آورد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تری دی پنل در قالب ۳۰۵ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل طراحی مرکز ترک اعتیادادامه مطلب +۰۸ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در بهداشتی‌-درمانی, پروژه‌ معماری

پروژه کامل مرکز ترک اعتیاد (اتوکد، اسکچاپ، رندر، پوستر، PSD و رساله)

پروژه مرکز ترک اعتیاد یکی دیگر از گزینه‌هایی است که توسط دانشجویان به عنوان پایان نامه معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل مرکز ترک اعتیاد در قالب فایل اتوکدی،اسکچاپ ، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله می‌پردازیم.
پاورپوینت1 مرمت حمام صفا قزوینادامه مطلب +۰۸ آبان ۱۳۹۷ توسط سهیلا دوست پژوه در تحقیق معماری, مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت حمام صفا قزوین

حمام صفا قزوین یکی دیگر از حمام‌های تاریخی ایران به شمار می‌رود که معماری چشم‌گیر آن، شهرتی جهانی را برای آن به ارمغان آورده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت حمام صفا قزوین در قالب ۷۴ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه کامل خانه شعر و ادبیاتادامه مطلب +۰۷ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله خانه شعر و ادبیات (۱۸۰ صفحه ورد)

رساله طراحی خانه شعر و ادبیات یکی از دیگر از گزینه‌هایی به شمار می‌آید که در شرایط نادری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله خانه شعر و ادبیات در قالب ۱۸۰صفحه ورد می‌پردازیم.
مجموعه 20 نمونه پلان مهدکودکادامه مطلب +۰۷ آبان ۱۳۹۷ توسط سام کیان در آموزشی, پروژه‌ معماری, مهد کودک

مجموعه ۲۰ نمونه پلان مهدکودک (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

طراحی پلان مهدکودک من جمله مواردی به شمار می‌رود که طی دوره کاردانی و کارشناسی معماری از دانشجویان این رشته درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان مهدکودک در قالب فایل اتوکدی می‌پردازیم.
رساله کامل طراحی مجتمع ورزشیادامه مطلب +۰۷ آبان ۱۳۹۷ توسط نسرین نعمتی در تحقیق معماری, رساله معماری

رساله مجتمع ورزشی (۱۱۷ صفحه ورد)

رساله طراحی مجتمع ورزشی یکی دیگر از موارد رایجی به شمار می‌رود که توسط دانشجویان بسیاری به عنوان رساله کارشناسی معماری برگزیده می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجتمع ورزشی در قالب ۱۱۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
بالا
آیا قصد دارید وبسایتی مشابه دیسامگ داشته باشید؟با ما تماس بگیرید
+