UA-100778380-1

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

پاورپوینت شهرستان دماوندادامه مطلب +۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ توسط سام کیان در تنظیم شرایط محیطی

پاورپوینت شهرستان دماوند

شهرستان دماوند یکی از شهرستان‌های استان تهران با جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متعددی است که جای بررسی بسیاری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت شهرستان دماوند در قالب ۴۶ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت مرمت خانه باقریادامه مطلب +۲۲ اسفند ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت خانه باقری رفسنجان کرمان

خانه باقری یکی دیگر از خانه‌های تاریخی شهر رفسنجان است که به سبب عدم توجه و رسیدگی در خطر تخریب و نابودی قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت خانه باقری رفسنجان کرمان در قالب ۵۴ اسلاید می‌پردازیم.
رساله سالن ورزشی با رویکرد معماری هایتکادامه مطلب +۲۰ اسفند ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله سالن ورزشی با رویکرد معماری هایتک (۱۲۱ صفحه ورد)

رساله طراحی سالن ورزشی با رویکرد معماری هایتک یکی دیگر از گزینه‌های در دسترس به منظور تدوین به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله سالن ورزشی با رویکرد معماری هایتک در قالب ۱۲۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
پاورپوینت مرمت خانه لباف اصفهانادامه مطلب +۱۰ اسفند ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت خانه لباف اصفهان

خانه لباف اصفهان یکی دیگر از خانه‌های تاریخی این شهر است که علاوه بر معماری کم‌نظیر خود، به سبب برخورداری از قدمتی تاریخی، بخشی از هویت این شهر به شمار می‌رود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت خانه لباف اصفهان در قالب ۶۵ اسلاید می‌پردازیم.
فضای شهری محور پارس - مدائن نازی‌آباد تهرانادامه مطلب +۰۹ اسفند ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل محور پارس – مدائن نازی‌آباد تهران

تحلیل فضای شهری یکی دیگر از پروژه‌های کلاسی دانشجویان معماری طی تحصیل در مقطع کارشناسی معماری است که توسط آنها انجام می‌پذیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل محور پارس – مدائن نازی‌آباد تهران در قالب ۱۰۰ اسلاید می‌پردازیم.
نمونه موردی کاروانسرای ایرانیادامه مطلب +۰۶ اسفند ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری ایرانی, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت نمونه موردی کاروانسرای ایرانی (مادر شاه، افضل، قصر بهرام و قلعه خرگوشی)

کاروانسراهای ایرانی به عنوان یکی از نشانه‌های تمدن ایرانی از اعصار گذشته همواره مطرح بوده‌اند و اهمیت آنها در گسترش مرزهای تجاری این کشور کم نظیر بوده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل نمونه موردی کاروانسرای ایرانی شامل کاروانسرای مادر شاه اصفهان، کاروانسرای افضل شوشتر، کاروانسرای قلعه خرگوشی
پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیسادامه مطلب +۰۱ اسفند ۱۳۹۸ توسط سام کیان در نمونه موردی و تطبیقی

دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیس

دفتر کار گروه معماری باکس آفیس یکی دیگر می‌تواند به عنوان یک منبع و الگو مورد استفاده قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیس در قالب ۲۲ اسلاید می‌پردازیم.
رساله پایانه مسافربریادامه مطلب +۲۸ بهمن ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله پایانه مسافربری (۱۳۱ صفحه ورد)

رساله ترمینال مسافربری یکی از موارد محبوب بین دانشجویان جهت نگارش و تدوین به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پایانه مسافربری در قالب ۱۳۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه ایستگاه آتش‌نشانیادامه مطلب +۲۴ بهمن ۱۳۹۸ توسط سام کیان در گوناگون

پروژه ایستگاه آتش‌نشانی (فایل اتوکدی، رویت، رندر،‌ پوستر و PSD)

پروژه کامل ایستگاه آتش‌نشانی یکی دیگر از انتخاب‌های نادر دانشجویان به عنوان پروژه طرح نهایی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه ایستگاه آتش‌نشانی در قالب فایل اتوکدی، رویت، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
رساله طراحی مجتمع تجاری تفریحیادامه مطلب +۲۱ بهمن ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله طراحی مجتمع تجاری تفریحی (۲۱۰ صفحه ورد)

رساله مجتمع تجاری تفریحی یکی دیگر از گزینه‌های پیش روی دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله طراحی مجتمع تجاری تفریحی در قالب ۲۱۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مدرسه اسلامیادامه مطلب +۱۲ بهمن ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله مدرسه اسلامی (۱۱۶ صفحه ورد)

رساله طراحی مدرسه اسلامی یکی از گزینه‌های نادر به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مدرسه اسلامی در قالب ۱۱۶ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله هتل تفریحی توریستیادامه مطلب +۰۷ بهمن ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله هتل تفریحی توریستی (۱۵۴ صفحه ورد)

رساله طراحی هتل تفریحی توریستی یکی از گزینه‌های انتخابی پیش روی دانشجویان به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله هتل تفریحی توریستی در قالب ۱۵۴ صفحه ورد می‌پردازیم.
پروژه باشگاه سوارکاریادامه مطلب +۰۵ بهمن ۱۳۹۸ توسط سام کیان در ورزشی

پروژه باشگاه سوارکاری (اتوکد، رویت، لومیون، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل باشگاه سوارکاری من جمله مواردی است که در سال‌های اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه باشگاه سوارکاری اجرایی در قالب فایل اتوکدی، رویت، لومیون، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.
رساله فرهنگسرا با رویکرد تعاملات اجتماعیادامه مطلب +۰۱ بهمن ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله فرهنگسرا با رویکرد تعاملات اجتماعی (۲۰۰ صفحه ورد)

رساله فرهنگسرا با رویکرد تعاملات اجتماعی یکی از مواردی است که سبب رویکرد خاص خود می‌تواند گزینه ایده‌آلی به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله فرهنگسرا با رویکرد تعاملات اجتماعی در قالب ۲۰۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله تئاتر شهرادامه مطلب +۲۹ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله تئاتر شهر (۹۱ صفحه ورد)

رساله طراحی تئاتر شهر یکی دیگر از موارد انتخابی دانشجویان به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله تئاتر شهر در قالب ۹۱ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مرکز موسیقی ایرانیادامه مطلب +۲۴ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله مرکز موسیقی ایرانی (۱۵۰ صفحه ورد)

رساله مرکز موسیقی ایرانی یکی دیگر از گزینه‌های پیش روی دانشجویان معماری جهت تدوین به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مرکز موسیقی ایرانی در قالب ۱۵۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله کتابخانه مرکزیادامه مطلب +۲۱ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله کتابخانه مرکزی (۱۵۸ صفحه ورد)

رساله طراحی کتابخانه مرکزی یکی دیگر از موضوعات متعدد جهت تدوین به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله کتابخانه مرکزی در قالب ۱۵۸ صفحه ورد می‌پردازیم.
آموزش رفع مشکل فونت فارسی در اتوکدادامه مطلب +۱۷ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در اتوکد

آموزش رفع مشکل فونت فارسی در اتوکد (به هم ریختگی یا جدایی حروف)

در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به آموزش رفع مشکل فونت فارسی در اتوکد مک و ویندوز می‌پردازیم که می‌توان آن را یکی از شایع‌ترین مشکلات در رابطه با این نرم‌افزار کاربردی دانست. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
رساله مجتمع تجاریادامه مطلب +۰۸ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله مجتمع تجاری (۱۵۰ صفحه ورد)

رساله طراحی مجتمع تجاری را می‌توان محبوب‌ترین و پرتعدادترین رساله کارشناسی معماری تدوین شده توسط دانشجویان این رشته دانست. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجتمع تجاری در قالب ۱۵۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مجتمع تجاری اقامتیادامه مطلب +۰۷ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله مجتمع تجاری اقامتی (۸۰ صفحه ورد)

رساله طراحی مجتمع تجاری اقامتی یکی دیگر از گزینه‌های پیش روی دانشجویان به منظور نگارش تحت عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجتمع تجاری اقامتی در قالب ۸۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهیادامه مطلب +۰۵ دی ۱۳۹۸ توسط سهیلا دوست پژوه در رساله معماری

رساله مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی (۱۲۰ صفحه ورد)

رساله طراحی مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی یکی دیگر از مواردی است که توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در قالب ۱۲۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مجتمع فرهنگی تفریحیادامه مطلب +۰۳ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله مجتمع فرهنگی تفریحی (۱۵۴ صفحه ورد)

رساله طراحی مجتمع فرهنگی تفریحی یکی دیگر از موضوعات بدیع جهت انتخاب به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجتمع فرهنگی تفریحی در قالب ۱۵۴ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله کتابخانه دیجیتالادامه مطلب +۰۲ دی ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله کتابخانه دیجیتال (۱۱۵ صفحه ورد)

رساله طراحی کتابخانه دیجیتال، یکی دیگر از گزینه‌های پیش روی دانشجویان جهت نگارش به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله کتابخانه دیجیتال در قالب ۱۱۵ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدارادامه مطلب +۳۰ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدار (۱۷۰ صفحه ورد)

رساله ارشد طراحی مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدار، یکی دیگر از گزینه‌ها جهت انتخاب به عنوان رساله کارشناسی ارشد معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد مجتمع فرهنگی با رویکرد معماری پایدار در قالب ۱۷۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله مجموعه ورزشی زمستانیادامه مطلب +۲۸ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله مجموعه ورزشی زمستانی (۹۰ صفحه ورد)

رساله طراحی مجموعه ورزشی زمستانی یکی دیگر از گزینه‌های موجود جهت انتخاب به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله مجموعه ورزشی زمستانی در قالب ۹۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ارشد باشگاه سوارکاریادامه مطلب +۲۷ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله ارشد باشگاه سوارکاری با رویکرد توسعه گردشگری ورزشی

رساله ارشد باشگاه سوارکاری با رویکرد توسعه گردشگری ورزشی، یکی دیگر از مواردی است که توسط برخی از دانشجویان به عنوان رساله کارشناسی ارشد معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد باشگاه سوارکاری با رویکرد توسعه گردشگری ورزشی با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر در قالب ۱۱۲ صفحه
رساله ارشد گالری آثار هنریادامه مطلب +۲۵ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله ارشد گالری آثار هنری با رویکرد معماری ایرانی (۲۱۷ صفحه ورد)

رساله ارشد طراحی گالری آثار هنری با رویکرد معماری ایرانی، یکی دیگر از گزینه‌های انتخابی به عنوان رساله کارشناسی ارشد معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ارشد گالری آثار هنری با رویکرد معماری ایرانی در قالب ۲۱۷ صفحه ورد می‌پردازیم.
رساله ساختمان فرمانداریادامه مطلب +۲۴ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در رساله معماری

رساله ساختمان فرمانداری (۲۸۰ صفحه ورد)

رساله طراحی ساختمان فرمانداری یکی دیگر از گزینه‌های پیش روی دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله ساختمان فرمانداری در قالب ۲۸۰ صفحه ورد می‌پردازیم.
مرکز فرهنگی سئونگ‌دانگادامه مطلب +۲۳ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سئونگ‌دانگ کره جنوبی

مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی یک نمونه فوق‌العاده جهت بررسی به عنوان نمونه موردی فرهنگسرا و مرکز فرهنگی است که می‌تواند مورد تحلیل قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت طاقادامه مطلب +۱۶ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری اسلامی

پاورپوینت طاق، قوس و نعل درگاه

طاق که در شکل کنونی آن تاق نوشته می‌شود، سقفی قوسی و یکی از اجزای اساسی و بنیادین معماری اسلامی است و بررسی اشکال متفاوت آن به تحقیق بسیاری نیاز دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت طاق، قوس و نعل درگاه در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت آرامگاه شاه نعمت‌الله ولیادامه مطلب +۱۲ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل آرامگاه شاه نعمت‌الله ولی کرمان

آرامگاه شاه نعمت‌الله ولی، مجموعه‌ای تاریخی واقع در ماهان کرمان است که پیکر شاه نعمت‌الله ولی، صوفی و شاعر نام‌دار ایرانی سده هشتم قمری، را در خود نهان دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل آرامگاه شاه نعمت‌الله ولی کرمان در قالب ۱۳۲ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت پارک آب و آتشادامه مطلب +۱۰ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل پارک آب و آتش تهران

پارک آب و آتش تهران به عنوان یکی از پارک‌های شناخته شده کشور، نیازمند تحلیلی جامع به منظور بازشناسی آن به علاقه‌مندان و همچنین جامعه معماری کشور است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پارک آب و آتش تهران در قالب ۹۴ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت هتل پارک رویال سنگاپورادامه مطلب +۰۹ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری, نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل هتل پارک رویال سنگاپور

هتل پارک رویال خیابان پیکرینگ سنگاپور یکی دیگر از سازه‌های برجسته این کشور است که بیشتر به سبب معماری سبز خود شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل هتل پارک رویال سنگاپور در قالب ۳۱ اسلاید می‌پردازیم.
ترمینال نیویورکادامه مطلب +۰۶ آذر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در نمونه موردی و تطبیقی

پاورپوینت تحلیل ترمینال نیویورک

ترمینال نیویورک به عنوان بزرگترین ترمینال اتوبوسرانی ایالات متحده امریکا و همچنین پرترددترین ترمینال جهان، از معماری ویژه گزینه خوبی جهت استفاده به عنوان یک نمونه موردی ترمینال خارجی است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل ترمینال نیویورک در قالب ۳۱ اسلاید می‌پردازیم.
نیلینگ خاکادامه مطلب +۲۳ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در عناصر و جزئیات

پاورپوینت نیلینگ خاک (Soil Nailing)

نیلینگ خاک یا میخ‌کوبی خاک، یکی از روش‌های مدرن زیرسازی در صنعت ساختمان است که در سال‌های اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت نیلینگ خاک در قالب ۴۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت روستای یوسف‌آباد صیرفی تهرانادامه مطلب +۲۲ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای یوسف‌آباد صیرفی تهران

روستای یوسف‌آباد صیرفی یکی دیگر از روستاهای شهر تهران است که می‌تواند طی درس روستا مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای یوسف‌آباد صیرفی تهران در قالب ۱۳۸ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت کاخ سلیمانیه کرجادامه مطلب +۲۰ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت کاخ سلیمانیه کرج

کاخ سلیمانیه کرج یکی از بناهای تاریخی کرج است که ساخت آن به دوران قاجار باز می‌گردد و امروزه بخشی از محوطه دانشکده کشاورزی کرج به شمار می‌رود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت کاخ سلیمانیه کرج در قالب ۱۰۴ اسلاید می‌پردازیم.
پروژه روستای امامه تهرانادامه مطلب +۱۴ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در روستا

پاورپوینت تحلیل روستای امامه تهران

روستای امامه یکی دیگر از روستاهای شهر تهران است که می‌تواند به منظور تدوین یک پروژه روستا یک یا پروژه روستا دو مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل روستای امامه تهران در قالب ۱۵۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت خانه خانوادهادامه مطلب +۱۳ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل

خانه خانواده ریکاردو بافیل، یکی دیگر از آثار شاخص این معمار برجسته کاتالونیایی است که به سبب شیوه طراحی خاص خود شناخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل در قالب ۲۶ اسلاید می‌پردازیم.
مرکز ملی ورزش‌های آبی پکنادامه مطلب +۱۲ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل مرکز ملی ورزش‌های آبی پکن

مرکز ملی ورزش‌های آبی پکن بخشی از پروژه عظیم طراحی و ساخت مجموعه‌های ورزشی المپیک ۲۰۰۸ پکن بود که توانست به شهرتی جهانی دست یابد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مرکز ملی ورزش‌های آبی پکن در قالب ۷۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت قلعه رودخانادامه مطلب +۰۸ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل قلعه رودخان فومن

فاعه رودخان یکی از قلاع تاریخی و ارزشمند ایرانی است که علاوه بر ارزش تاریخی و معماری خود، به سبب موقعیت ویژه‌اش نیز مورد توجه قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل قلعه رودخان فومن در قالب ۶۷ اسلاید می‌پردازیم.
برج آلتون مشهدادامه مطلب +۰۶ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد به عنوان بزرگترین مجتمع تجاری این شهر، به سبب برخورداری از ویژگی‌های خاص خود در زمره بهترین برج‌های تجاری ساخته شده در کشور قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.
موزه کولومبا پیتر زومتورادامه مطلب +۰۱ آبان ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل موزه کولومبا کلن اثر پیتر زومتور

موزه کولومبا کلن یکی دیگر از آثار برجسته طراحی شده به دست معمار برجسته سوئیسی، پیتر زومتور، است که میراث‌دار این شهر تلقی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل موزه کولومبا پیتر زومتور در قالب ۶۰ اسلاید می‌پردازیم.
هتل اسپیناس پالاس تهرانادامه مطلب +۳۰ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در آثار معماری

پاورپوینت تحلیل هتل اسپیناس پالاس تهران

هتل اسپیناس پالاس تهران به عنوان بزرگترین هتل ساخته شده در کشور، از معماری ویژه‌ای بهره می‌برد که آن را به نمونه‌ای استثنایی در کشور تبدیل کرده است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل هتل اسپیناس پالاس تهران در قالب ۵۵ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت سرای بازار سوخته ملایرادامه مطلب +۲۹ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در مرمت بناهای تاریخی

پاورپوینت مرمت سرای بازار سوخته ملایر

بازار ملایر یکی از آثار تاریخی این شهر با سراهای متعددی است که این بین سرای بازار سوخته ملایر به سبب قدمت بیشتر،‌ به مرمت و رسیدگی فوری نیاز دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرمت سرای بازار سوخته ملایر در قالب ۵۱ اسلاید می‌پردازیم.
پاورپوینت پاسارگادادامه مطلب +۲۸ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری ایرانی

پاورپوینت تحلیل پاسارگاد شیراز

مجموعه میراث جهانی پاسارگاد، به عنوان مجموعه‌ای از سازه‌های باستانی به جا مانده از دوران هخامنشی و همچنین مدفن بنیان‌گذار این دودمان، کوروش کبیر، از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل پاسارگاد شیراز در قالب ۴۶ اسلاید می‌پردازیم.
مسجد جامع قزوینادامه مطلب +۲۵ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در معماری اسلامی

پاورپوینت تحلیل مسجد جامع قزوین (مسجد کبیر یا مسجد عتیق)

مسجد جامع قزوین به عنوان قدیمی‌ترین مسجد ایران، به سبب بازسازی‌های متعدد صورت گرفته در آن طی دوره‌های مختلف تاریخی، راوی زنده معماری ایرانی دوره اسلامی طی ۱۴ سده اخیر است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل مسجد جامع قزوین در قالب ۳۷ اسلاید می‌پردازیم.
میدان دل کامپو سیه‌ناادامه مطلب +۲۴ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل میدان دل کامپو سیه‌نا ایتالیا

میدان دل کامپو شهر سیه‌نا واقع در ایتالیا، یکی از میادین تاریخی و زیبای این کشور است که به سبب معماری کم‌نظیر قرون وسطایی خود شهرتی جهانی دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل میدان دل کامپو سیه‌نا ایتالیا در قالب ۳۳ اسلاید می‌پردازیم.
میدان امام خمینی همدانادامه مطلب +۲۳ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

پاورپوینت تحلیل میدان امام خمینی همدان

میدان امام خمینی همدان یکی از میادین زیبا و قدیمی این شهر است که به سبب رعایت استانداردها در کنار زیبایی بصری خاص خود شهرت بسیاری دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل میدان امام خمینی همدان در قالب ۴۱ اسلاید می‌پردازیم.
خیابان جورج سیدنیادامه مطلب +۲۲ مهر ۱۳۹۸ توسط سام کیان در تحلیل فضای شهری

دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل خیابان جرج سیدنی استرالیا

خیابان جورج سیدنی استرالیا، یکی از خیابان‌های قدیمی این شهر است که پس از بازسازی صورت گرفته در اواخر دهه ۹۰ میلادی، به یکی از خیابان‌های زیبا و استاندارد این شهر بدل شد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خیابان جورج سیدنی استرالیا در قالب ۳۶ اسلاید می‌پردازیم.
بالا
از مورخه چهاردهم فروردین سال ۱۳۹۹، پاسخگویی تلفنی مجددا برقرار خواهد شد و می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته، جهت مشاوره پیش از خرید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که پشتیبانی و پاسخ به سوالات و رفع مشکلات همچنان تنها از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتس‌اپ و همچنین چت آنلاین ممکن است.
+