مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی

مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی

پرسپکتیو یکی دیگر از ترسیمات سه بعدی معماری است که به منظور ارائه درک بهتری از پلان ترسیمی ارائه می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی در قالب فایل اتوکدی می‌پردازیم.

پرسپکتیو:

مجموعه پرسپکتیو اتوکدی

یکی از راه‌های برقراری ارتباط بهتر جهت ارائه طرح، بین معماران و مخاطبان ترسیمات معماری است. در طول تاریخ روش‌های مختلفی مورد آزمون قرار گرفت‌اند که من جمله اهم آنها ارائه به وسیله پرسپکتیو است. پرسپکتیو یکی از روش‌های مرسوسم ترسیم سه بعدی در معماری است که می‌تواند درک عمیق‌تر و حقیقی‌تری .از فضا و مکان ارائه دهد. لذا از دیرباز به عنوان هسته اصلی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرسپکتیو در  معماری:

مجموعه پرسپکتیو اتوکدی در معماری

درشروع قرن ۱۴ میلادی در فلورانس، طراحان رنسانسی درک بصری خود از فضا را به یک درک تصویری به صورت سه بعدی بر روی صفحه دو بعدی به نمایش در آوردند. برونلسکی به عنوان یک معمار و هنرمند شاخص رنسانس، اولین فردی بود که اصول پرسپکتیو در معماری را تشریح کرد و نقطه آغازی برای سایر معماران شد. در واقع هنرمند توسط پرسپکتیو واقعیت فضا را در طول، عرض و ارتفاع بازنمایی و ثبت می‌کند و درک آنچه که قرار است به وجود آید را برای کارفرما آسان‌تر می‌نماید؛ به طوری فرد خود را در مرکز تصویر تجسم می‌کند.

مجموعه انواع پرسپکتیو اتوکدی در معماری

پرسپکتیو به سه روش یک نقطه‌ای، دو نقطه‌ای و سه نقطه‌ای در معماری و در رابطه با فضاهای مختلف و متناسب مورد استفاده قرارمی‌گیرد. هر کدام از روش‌های ذکر شده اصول و قوانین خاص خود را دارند و تصاویر متنوعی ایجاد می‌نمایند. پرسپکتیو روش ترسیمی است که به فضا ارزش و اعتبار می‌دهد، موجب افزایش ادراک انسان از فضا و همچنین فزونی کیفیت طراحی معماری می‌شود. لذا از اهمیت خاصی برخوردار است و همواره توسط معماران و هنرمندان مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

محتویات مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی:

پرسپکتیو اتوکدی 1 پرسپکتیو اتوکدی 3 پرسپکتیو اتوکدی 4 پرسپکتیو اتوکدی 5 پرسپکتیو اتوکدی 6 پرسپکتیو اتوکدی 7 پرسپکتیو اتوکدی 8 پرسپکتیو اتوکدی 2

مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب فایل اتوکدی تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود مجموعه کامل پرسپکتیو اتوکدی پیش رو، صدها پرسپکتیو اتوکدی از ساختمان‌هایی با کاربری‌های متفاوت را در دست خواهید داشت که می‌تواند جهت طراحی پروژه‌های مختلف یا به منظور مقاصد آموزشی مورد استفاده قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+