پروژه معماری استادیوم فوتبال

پروژه معماری استادیوم فوتبال (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل استادیوم فوتبال را می‌توان یکی دیگر از مواردی به شمار آورد که توسط دانشجویان معماری طی مقطع کارشناسی معماری طراحی می‌گردد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه معماری استادیوم فوتبال در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.

استادیوم فوتبال:

پروژه کامل معماری استادیوم فوتبال

افزایش محبوبیت ورزش فوتبال در سراسر انگلستان و سپس راهیابی آن به سایر کشورها، فوتبال را به ورزشی همگانی بدل ساخت. برگزاری مسابقات فوتبال که در گذشته در قالب یک زمین فوتبال صورت می‌گرفت، به دنبال افزایش هواداران و در عین حال رویکرد تجاری این ورزش، منجر به ساخت استادیوم‌های چند ده هزار نفره‌ای شد که با برخورداری از امکانات متعدد، خیل عظیم طرفداران را در خود جای می‌دهند. یک استادیوم فوتبال علاوه بر زمین چمن، دربرگیرنده بخش‌های خدماتی مختلفی نظیر رستوران، کافی‌شاپ، سرویس‌های بهداشتی و بوفه نیز هست.

پروژه معماری استادیوم فوتبال:

پروژه طراحی معماری استادیوم فوتبال

پروژه کامل استادیوم فوتبال را می‌توان یکی دیگر از مواردی به شمار آورد که توسط دانشجویان معماری طی مقطع کارشناسی معماری طراحی می‌گردد. طراحی یک پروژه معماری استادیوم فوتبال بدون در دست داشتن یک برنامه فیزیکی استادیوم فوتبال میسر نیست. کسب آگاهی از استانداردها و ضوابط طراحی استادیوم فوتبال و مطالعه نمونه موردی استادیوم فوتبال خارجی نظیر استادیوم ملی سنگاپور، استادیوم المپیک توکیو و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نیز یکی دیگر از مواردی است که بایستی پیش از طراحی یک پروژه استادیوم فوتبال مورد توجه قرار بگیرد. با این حال بهتر است پیش از شروع طراحی یک پروژه معماری استادیوم فوتبال، چندین پروژه کامل استادیوم فوتبال دیگر را نیز مورد مطالعه قرار داد.

مطالب پیشنهادی:

پروژه استادیوم فوتبال (اتوکد، رویت، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل استادیوم (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD)

پروژه کامل استادیوم فوتبال (اتوکد، رندر، پوستر، PSD، رساله و پاورپوینت دفاعیه)

رساله استادیوم فوتبال (۱۷۵ صفحه ورد)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان استادیوم فوتبال

توضیحات تکمیلی:

پروژه استادیوم فوتبال

پروژه معماری استادیوم فوتبال با مساحت تقریبی ۸۴۰۰۰ متر مربع در چهار سطح طراحی شده است. فرم ساختمان استادیوم از ترکیب هندسه مستطیلی زمین ورزشی و یک حجم بیضی شکل که فرم کلی ساختمان را تشکیل می‌دهد شکل گرفته است. از جمله نکات قابل توجه در طراحی این مجموعه استفاده ازسازه چادری به عنوان سایبان بخش جایگاه تماشاچیان است. مجموعه دارای چهار ورودی اصلی است که درکنج‌ها جانمایی شده‌اند و افراد را به سمت جایگاهشان هدایت می‌نماید.

اسکرین شات پلان پروژه معماری استادیوم فوتبال:

پلان سطح1 زمین ورزشی جایگاه تماشاگران پلان سطح 2 زمین ورزشی جایگاه تماشاگران پلان سطح3 زمین ورزشی جایگاه تماشاگران پلان سطح 4 زمین ورزشی جایگاه تماشاگران برش زمین ورزشی جایگاه تماشاگران برش2 زمین ورزشی جایگاه تماشاگران

مدارک فنی و مستندات پروژه کامل استادیوم فوتبال:

 • فایل اتوکدی (Autocad)
 • ۷ رندر باکیفیت (JPG)
 • پوستر حرفه‌ای (JPG)
 • فایل PSD لایه باز (قابل ویرایش)

پلان‌های ترسیمی پروژه استادیوم فوتبال:

 • پلان سطح۱
 • پلان سطح۲
 • پلان سطح۳
 • پلان سطح ۴
 • نمای شمالی
 • نمای جنوبی
 • برش A-A
 • برش B-B

فضاهای ترسیمی پروژه استادیوم فوتبال:

 • زمین ورزشی
 • جایگاه تماشاگران

پروژه کامل استادیوم فوتبال برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه باز (قابل ویرایش) طراحی شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پروژه کامل استادیوم فوتبال زیر، یکی از بهترین انواع پروژه استادیوم فوتبال را در دست خواهید داشت که می‌تواند به منظور طراحی یک پروژه معماری فوتبال دیگر نیز کاربردی باشد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+