رساله بیمارستان قلب و عروق

رساله بیمارستان قلب و عروق (۲۳۹ صفحه ورد)

رساله بیمارستان قلب و عروق یکی از معدود مواردی است که در بحث مراکز درمانی توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله بیمارستان قلب و عروق در قالب ۲۳۹ صفحه ورد می‌پردازیم.

بیمارستان قلب و عروق:

پروپوزال بیمارستان قلب و عروق

پیدایش مراکز درمانی نوین در قرن هجدهم میلادی، منجر به وقوع انقلابی عظیم در صنعت پزشکی شد و توانست تحولات گسترده‌ای را در حوزه بهداشت و درمان پدید آورد. گام بعدی در توسعه عرصه بهداشت و درمان، تفکیک بیمارستان‌ها بود که منجر به افزایش تخصص‌گرایی شد. بیمارستان قلب و عروق یکی از مهم‌ترین انواع بیمارستان‌های تخصصی است که با برخورداری از امکانات لازم و پرسنل آموزش دیده، به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بیماران قلبی می‌پردازد.

مطالب پیشنهادی:

رساله بیمارستان (۱۶۰ صفحه ورد)

رساله بیمارستان کودکان (۱۳۱ صفحه ورد)

رساله ارشد مرکز درمانی و حمایت از کودکان سرطانی با رویکرد معماری سبز (۲۳۳ صفحه ورد)

رساله ارشد مرکز مشاوره و روان درمانی (۲۵۵ صفحه ورد)

رساله مرکز ترک اعتیاد (۱۸۰ صفحه ورد)

رساله طراحی دانشکده پزشکی (۲۳۴ صفحه ورد)

رساله بیمارستان قلب و عروق:

پایان نامه بیمارستان قلب و عروق

رساله بیمارستان قلب و عروق را می‌توان یکی از موارد نادری به شمار آورد که توسط دانشجویان معماری به عنوان موضوع رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود؛ چراکه تدوین یک رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق توسط دانشجویان معماری، به سبب کمبود منابع و عدم برخورداری از تجربه کافی، با دشواری‌های بسیاری همراه است. بنابرین استفاده از یک پروپوزال بیمارستان قلب و عروق آماده به عنوان یک الگو جهت نگارش و تدوین یک رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق جدید می‌تواند راهگشا باشد.

عناوین اصلی و سرفصل‌های رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق:

فصل اول: مطالعات

فصل دوم: تاریخچه و نمونه موردی بیمارستان قلب و عروق

  • تاریخچه سرطان
  • نمونه موردی بیمارستان قلب و عروق خارجی
  • نمونه موردی بیمارستان قلب و عروق ایرانی

فصل سوم: برنامه فیزیکی

فصل چهارم: استانداردها و ضوابط

فصل پنجم: تحلیل سایت–دیاگرام–نقشه‌ها

رساله بیمارستان قلب و عروق برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۳۹ صفحه ورد تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود رساله طراحی بیمارستان قلب و عروق پیش‌رو، یکی از بهترین انواع رساله کارشناسی معماری را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک منبع الهام جهت نگارش یک پروپزوال بیمارستان قلب و عروق دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+