مجموعه 20 نمونه پلان کافی شاپ

مجموعه ۲۰ نمونه پلان کافی شاپ (سایت پلان، برش، نما، پرسپکتیو)

طراحی پلان کافی شاپ به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز خدماتی جوامع امروزی، دشواری‌های بسیاری را برای دانشجویان معماری به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه ۲۰ نمونه پلان کافی شاپ در قالب ۲۰ فایل اتوکدی می‌پردازیم.

کافی شاپ:

کافی شاپ رندر

کافی شاپ که در برخی موارد از آن با نام کافه نیز یاد می‌شود، مکانی است که به ارائه نوشیدنی‌های گرم و سرد و محیطی برای صرف آنها می‌پردازد. امروزه کافی شاپ‌های بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که به ارائه خدمات بر اساس فرهنگ و نیازهای جامعه خود می‌پردازند. با این حال در تمامی کافی شاپ‌ها، شاهد ارائه نوشیدنی‌های گرمی همچون انواع قهوه و چای به عنوان منوی اصلی هستیم. لکن امروزه کافی شاپ‌هایی نیز یافت می‌شوند که با کاربری دوگانه کافه رستوران، به ارائه انواع غذا و نوشیدنی در کنار یک دیگر می‌پردازند.

طراحی پلان کافی شاپ:

طراحی پلان کافی شاپ

طراحی پلان کافی شاپ به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز خدماتی اکثر جوامع امروزی، نیازمند مطالعات بسیاری در زمینه فرهنگ و عادات و رسوم هر منطقه در عین برخورداری از دانش و تجربه کافی است. با این حال امروزه به سبب تعدد انواع پلان و نما کافی شاپ طراحی شده توسط دانشجویان معماری، امکان الگوگیری از آنها وجود دارد و می‌تواند موجب صرفه‌جویی بسیاری در وقت و انرژی دانشجویان معماری در طراحی یک نقشه کافی شاپ شود.

مطالب پیشنهادی:

پروژه کامل کافی شاپ (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز)

مجموعه ۲۵ نمونه پلان موزه (سایت پلان، برش، نما، پرسپکتیو)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان بیمارستان (سایت پلان، برش، نما، پرسپکتیو)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان مدرسه (سایت پلان، برش، نما، پرسپکتیو)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان ترمینال مسافربری (سایت پلان، برش، نما، پرسپکتیو)

اسکرین‌شات مجموعه ۲۰ نمونه پلان کافی شاپ:

پلان کافی شاپ اسکرین‌شات مجموعه 20 نمونه پلان کافی شاپ اسکرین‌شات مجموعه 20 نمونه پلان کافی شاپ

محتویات مجموعه ۲۰ نمونه پلان کافی شاپ:

  • پلان کافی شاپ مدرن
  • پلان کافی شاپ روباز
  • پلان کافی شاپ ساحلی
  • پلان کافی شاپ ساده

مجموعه ۲۰ نمونه پلان کافی شاپ پیش‌رو به همراه سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو که در برگیرنده پلان کافی شاپ روباز، پلان کافی شاپ مدرن، پلان کافی شاپ ساحلی و پلان کافی شاپ ساده نیز هست، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۰ فایل اتوکدی تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود فوری این مجموعه پلان کافی شاپ، ۲۰ نمونه از بهترین انواع نقشه کافی شاپ را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک الگو و منبع الهام جهت طراحی یک پلان کافی شاپ جدید نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+