رساله پارکینگ طبقاتی

رساله پارکینگ طبقاتی (۷۱ صفحه ورد)

رساله پارکینگ طبقاتی را می‌توان یکی از مواردی به شمار آورد که در حال حاضر به سبب افزایش تعداد وسایل نقلیه، موضوع رساله کارشناسی معماری دانشجویان بسیاری است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رساله پارکینگ طبقاتی در قالب ۷۱ صفحه ورد می‌پردازیم.

پارکینگ طبقاتی:

پروپوزال پارکینگ طبقاتی

در گذشته و حتی هم اکنون نیز پارکینگ‌ها غالبا در حالت افقی و در زمین‌هایی با وسعت مناسب احداث می‌شوند تا افراد در مدت زمانی که از خودروهای خود استفاده نمی‌کنند آنها را در اینگونه فضاها پارک نمایند. لکن به دلیل افزایش جمعیت و کمبود فضاهایی با وسعت مناسب به منظور ساخت پارکینگ‌های افقی، پارکینگ‌های عمودی پدیدار شدند که دارای دو یا چند طبقه بوده و به صورت سقف دار و همانند یک آپارتمان ساخته می‌شوند. اینگونه پارکینگ‌ها حداقل باید دو مدخل ورودی و خروجی داشته باشند و خودروها توسط آسانسورها در میان طبقات مختلف جا به جا می‌شوند.

مطالب پیشنهادی:

رساله طراحی بانک (۱۲۸ صفحه ورد)

رساله رصدخانه (۱۵۲ صفحه ورد)

رساله سفارخانه (۱۸۴ صفحه ورد)

رساله طراحی دادگستری (۳۶۰ صفحه ورد)

رساله خانه اپرا (۳۹۱ صفحه ورد)

رساله پارکینگ طبقاتی:

رساله معماری پارکینگ طبقاتی

پروپوزال پارکینگ طبقاتی به سبب افزایش تعداد وسایل نقلیه طی سده اخیر، به کرات توسط دانشجویان معماری به عنوان رساله کارشناسی معماری انتخاب می‌شود. با این حال تدوین یک رساله پارکینگ طبقاتی هم علیرغم ساختار ساده آن، نیازمند مطالعه و کسب تجربه در این زمینه است. بنابرین اغلب دانشجویان معماری در هنگام نگارش یک پروپوزال پارکینگ طبقاتی، با مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای روبرو می‌شود. از این‌رو امروزه شاهد آن هستیم که دانشجویان معماری بسیاری، استفاده از یک رساله پارکینگ طبقاتی آماده را روش مناسب‌تری جهت تدوین یک پروپوزال پارکینگ طبقاتی می‌دانند.

عناوین اصلی و سرفصل‌های رساله پارکینگ طبقاتی:

فهرست:

فصل اول: کلیات تحقیق

مقدمه

تعریف مسئله

ضرورت مسئله

بیان مسئله

فرضیه‌های تحقیق

روش تحقیق

اهداف تحقیق

فصل دوم: شناخت بستر طرح

 • مطالعات اقلیمی استان
 • معرفی سایت پروژه و دلایل انتخاب آن
 • تحلیل سایت و دیاگرام آن

فصل سوم: بررسی نمونه های طراحی شده

فصل چهارم: اصول و ضوابظ طراحی

 • سازه پارکینگ
 • مکان‌یابی پارکینگ
 • ضوابط معماری و طراحی پارکینگ طبقاتی

فصل پنجم: بررسی نقشه ها و توجیح طرح معماری

 • مبانی نظری طرح
 • روند طراحی
 • جمع‌بندی نهایی
 • نقشه‌های طرح
 • منابع و مأخذ

پروپوزال پارکینگ طبقاتی برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۷۱ صفحه ورد تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود رساله پارکینگ طبقاتی پیش‌رو، یکی از بهترین نمونه‌های رساله کارشناسی معماری را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک منبع جهت تدوین یک پروپوزال پارکینگ طبقاتی مورد استفاده قرار بگیرد.

سهیلا دوست پژوه هستم. دارای مدرک کارشناسی از گیلان. بندر انزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+