نمونه پلان آمفی تئاتر

مجموعه ۲۰ نمونه پلان آمفی تئاتر

طراحی پلان آمفی تئاتر به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی، دشواری‌های بسیاری را برای دانشجویان معماری به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان آمفی تئاتر در قالب ۲۰ فایل اتوکدی می‌پردازیم.

آمفی تئاتر:

پلان آمفی تئاتر

آمفی تئاتر به مکان روباز یا سرپوشیده‌ای اطلاق می‌شود که جهت مقاصد ورزشی، هنری و سرگرمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نام این مکان، برگرفته از واژه یونانی آمفی تئاترون به معنای دو طرفه است. آمفی تئاترهای روم باستان، سازه‌های دایروی و هلالی روبازی با محوطه بازی در میانه خود بودند که توسط جایگاه‌هایی پلکانی احاطه می‌شدند. انواع آمفی تئاترهای امروزی، با برخورداری از سازه‌های مدرنی که همان الگوی رایج در آمفی تئاترهای یونانی دنبال می‌کند، به دو صورت سرپوشیده و روباز طراحی و ساخته می‌شوند.

طراحی پلان آمفی تئاتر:

فضای داخلی آمفی تئاتر

طراحی پلان آمفی تئاتر به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی، با دشواری‌های بسیاری همراه است و جز از طریق مطالعه گسترده و کسب تجربه بسیار میسر نمی‌شود. لکن امروزه به سبب وجود آمفی تئاترهای مدرن و تاریخی متعدد در عین امکان دسترسی به انواع پلان آمفی تئاتر dwg طراحی شده توسط دانشجویان معماری، امکان الگوگیری از آنها وجود دارد و می‌تواند موجب صرفه‌جویی بسیاری در وقت و انرژی دانشجویان معماری در جریان طراحی یک پلان مبلمان آمفی تئاتر شود.

مطالب پیشنهادی:

پروژه کامل تئاتر شهر (فایل اتوکدی، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله)

پروژه کامل سینما (فایل اتوکدی، تری‌دی‌مکس، رندر، PSD  لایه‌باز و پوستر)

پروژه کامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان سینما (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

رساله سینما

اسکرین‌شات مجموعه ۲۰ نمونه پلان آمفی تئاتر:

20 نمونه پلان آمفی تئاتر پلان های آمفی تئاتر مجموعه پلان های آمفی تئاتر

محتویات مجموعه ۲۰ نمونه پلان مبلمان آمفی تئاتر:

  • پلان آمفی تئاتر روباز
  • پلان آمفی تئاتر سرپوشیده
  • پلان آمفی تئاتر گرد
  • پلان آمفی تئاتر ۱۵۰ نفره

مجموعه ۲۰ نمونه پلان مبلمان آمفی تئاتر پیش‌رو که در برگیرنده پلان آمفی تئاتر روباز، پلان آمفی تئاتر سرپوشیده، پلان آمفی تئاتر گرد و پلان آمفی تئاتر ۱۵۰ نفره نیز هست، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۰ فایل اتوکدی تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پلان آمفی تئاتر dwg پیش‌رو، ۲۰ نمونه از بهترین انواع پلان آمفی تئاتر را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک الگو و منبع الهام جهت طراحی یک پلان آمفی تئاتر جدید نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

۱ یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+