نمونه پلان رستوران

مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

طراحی پلان رستوران به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز خدماتی در بسیاری از شهرها، دشواری‌های بسیاری را برای دانشجویان معماری و معماران به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران در قالب ۲۰ فایل اتوکدی می‌پردازیم.

رستوران:

رستوران

رستوران به مکانی اطلاق می‌شود که وظیفه ارائه انواع غذاهای سرد و گرم را در کنار تامین مکانی جهت سرو آن بر عهده دارد. رستوران‌ها از دیرباز، به عنوان یکی از مهم‌ترین فضاهای خدماتی، در تمامی جوامع بشری وجود داشته‌اند. لکن رستوران‌های امروزی نیز به تبع تمامی اصنافی که در طول قرن‌ها دستخوش تغییرات گسترده‌ای شده‌اند، دارای تفاوت‌های آشکاری با اسلاف خود هستند که من جمله اهم آنها می‌توان به توجه هرچه بیشتر به مقوله بهداشت و همچنین افزایش سرویس‌دهی به مشتریانی از تمام اقشار جامعه اشاره کرد.

طراحی پلان رستوران:

طراحی پلان رستوران

طراحی پلان رستوران به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز خدماتی جوامع امروزی، نیلزمند ملاحظات خاصی است تا بتواند در عین توجه حداکثری به بهداشت و راحتی مشتریان، شرایط انجام کار توسط پرسنل را نیز بهبود ببخشد. لکن این امر نیازمند مطالعه و کسب تجربه بسیاری در این زمینه از طریق طراحی چندین و چند پلان رستوران مختلف است. با این حال امروزه به سبب طراحی و ساخت انواع رستوران‌ها و شعبات مختلف آنها در سراسر جهان، در عین وجود انواع پلان رستوران طراحی شده توسط دانشجویان معماری، الگوگیری از آنها می‌تواند به عنوان یکی از بهترین راه‌های جایگزین مطرح باشد.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت برنامه فیزیکی رستوران و استانداردهای طراحی آن

مجموعه ۲۰ نمونه پلان کافی شاپ (سایت پلان، نما، برش و پرسپکتیو)

پروژه کامل کافی شاپ (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز)

رساله مجتمع اقامتی بین راهی

اسکرین‌شات مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران:

اسکرین‌شات مجموعه 20 نمونه پلان رستوران  مجموعه 20 نمونه پلان رستوران 20 نمونه پلان رستوران

محتویات مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران:

  • پلان رستوران کوچک
  • پلان رستوران مدرن
  • پلان رستوران و کافی شاپ (کافه رستوران)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان رستوران پیش‌رو که دربرگیرنده پلان رستوران کوچک، پلان رستوران مدرن و پلان رستوران و کافی شاپ (کافه رستوران) نیز هست، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۰ فایل اتوکدی تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پلان رستوران پیش‌رو، ۲۰ نمونه از بهترین انواع پلان اتوکدی رستوران را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک الگو جهت طراحی یک پلان اتوکدی رستوران دیگر نیز استفاده شود.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+