دانلود نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max

دانلود نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max

دانلود تری دی مکس Autodesk 3ds Max، به سبب قابلیت‌های بسیار آن در طراحی و مدلسازی سه بعدی، بهترین گزینه برای معماران، طراحان و مهندسانی است که نیازمند یک نرم افزار طراحی سه بعدی هستند. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max به همراه فعال‌ساز می‌پردازیم.

معرفی نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max:

نرم افزار Autodesk 3ds Max یا همان تری دی مکس که پیشتر با نام ۳D Studio و ۳D Studio Max شناخته می‌شد، یک نرم افزار تخصصی مدل سازی سه بعدی جهت ساخت تصاویر، بازی‌ها، مدل‌ها و انیمیشن‌های سه بعدی تخصصی است. نرم افزار تری دی مکس که توسط شرکت Autodesk Media and Entertainment عرضه می‌شود، در عین برخورداری از قابلیت مدل‌سازی سه بعدی تخصصی، دارای ساختاری انعطاف پذیر جهت استفاده از افزونه‌های مختلف نیز هست که آن را به بهترین گزینه جهت استفاده در سیستم عامل ویندوز تبدیل می‌کند.

امروزه تری دی مکس یکی از نرم افزارهای محبوب در میان توسعه دهندگان بازی‌های ویدیویی نیز هست و بسیاری از آتلیه‌های معماری و استودیوهای ساخت تبلیغات تلویزیونی نیز از تری دی مکس به عنوان نرم افزار اصلی خود استفاده می‌کنند. علاوه بر این، تری دی مکس توانسته است که به عنوان یکی از نرم افزارهای مهم جهت ساخت جلوه‌های ویژه در استودیوهای فیلمسازی نیز مطرح شود. در نسخه‌های اخیر تری دی مکس، شاهد دگرگونی‌های بسیاری در ابزارهای مدل و انیمیشن سازی آن هستیم که موجب افزایش چشمگیر قابلیت‌های آن شده است.

در ورژن جدید نرم افزار Autodesk 3ds Max یا همان تری دی مکس، تغییراتی نیز در بخش متریال و کنترل  آنالیز مبحث نور اعمال شده است که موجب می‌شود همچنان لقب بهترین نرم افزار جهت طراحی و مدل سازی سه بعدی توسط مهندسین، معماران، طراحان و گرافیست‌ها را یدک بکشد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ به ارائه نرم افزار Autodesk 3ds Max یا همان تری دی مکس می‌پردازیم. شما با دانلود رایگان تری دی مکس، بهترین نرم افزار مدل‌سازی جهان را در دست خواهید داشت که می‌تواند جهت طراحی و مدل سازی سه بعدی انواع سازه‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

قابلیت‌های نرم افزار تری دی مکس Autodesk 3ds Max:

  • طراحی سه بعدی انواع تصاویر، مدل‌ها، بازی‌های ویدیویی و انیمیشن‌های سه بعدی
  • عملکرد هوشمندانه در آنالیز و نشخیص نقطه شروع و پایان فرایند متحرک‌سازی
  • سازگاری کامل با نرم افزار Autodesk Autocad و فرمت رایج dwg
  • آبجکت‌های کاربردی متعدد
  • ساختاری انعطاف‌پذیر و سازگار با انواع افزونه‌های جانبی نظیر V-Ray
  • قابلیت نوردهی حرفه‌ای و دقیق
  • قابلیت رندرینگ یا تصویر برداری از مدل طراحی شده
  • قابلیت فیلم‌برداری از مدل طراحی شده
  • ارائه انواع افکت‌های مختلف به منظور انیمیشن سازی و متحرک‌سازی مدل‌های سه بعدی

 

نسخه ۶۴ بیتی ورژن ۲۰۱۸

فعال‌ساز

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+