Internet Download Manager یا IDM

نرم افزار Internet Download Manager (IDM) + Portable

نرم افزار Internet Download Manager که بیشتر با نام IDM شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود با شهرتی جهانی به سبب کیفیت خود است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه نرم افزار Internet Download Manager یا IDM به همراه کرک و Patch می‌پردازیم.

Internet Download Manager که به اختصار IDM نامیده می‌شود، یک نرم افزار مدیریت دانلود طراحی شده برای سیستم عامل ویندوز است. نرم افزار Internet Download Manager یک ابزار مدیریت و زمان‌بندی دانلودها به شمار می‌رود که توانایی افزایش سرعت دانلود تا ۵ برابر را دارد. این نرم افزار دارای قابلیت‌های سودمندی همچون ریکاوری و ادامه دانلود است که می‌تواند دانلودهای متوقف شده به سبب بروز خطا در اتصال اینترنت و یا سرور در هر مرحله‌ای را مدیریت کند و مانع از دست رفتن اطلاعات دانلود شده شود.

نرم افزار Internet Download Manager با پشتیبانی از انواع پروکسی سرورهایی همچون فایروال، FTP، پروتکل‌های HTTPS و همچنین انواع فرمت‌های فایل‌های صوتی تصویری، سرویس متفاوتی را به کاربران خود ارائه می‌کند. شایان ذکر است که نرم افزار Internet Download Manager یا همان IDM دارای قابلیتی استثنایی است که امکان دانلود ویدیوها و فایل‌های صوتی در حال پخش را از طریق ایجاد نواری در کنار آن به کاربران می‌دهد. این امر سبب شده است که دانلود انواع فیلم و فایل صوتی از سایت‌های نظیر یوتیوب و یا سایر سایت‌های مطرح پیرو کپی رایت، میسر باشد.

قابلیت‌های نرم افزار Internet Download Manager:

  • سازگاری با انواع مرورگرهای محبوبی نظیر Google Chrome و Firefox Mozilla جهت شروع خودکار دانلود
  • قابلیت ادامه دادن دانلود در شرایطی بروز خطا در اتصال اینترنت یا سرور
  • تقسیم دانلودها به چند قطعه جهت افزایش سرعت دانلود
  • دانلود همزمان چند فایل
  • دانلود آسان انواع ویدیوها از سایت YouTube
  • برون‌بری و درون‌ریزی دانلودهای در حال انجام
  • قابلیت کاربردی Limited Speed جهت مدیریت سرعت دانلود
  • آپدیت خودکار و یا دستی آدرس‌های دانلود
  • نمایش لیست آخرین دانلودها جهت تسهیل دسترسی به فایل‌های دانلود شده 

 

نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی به همراه کرک و Patch

نسخه بدون نیاز به نصب (Portable)

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+