پلان خوابگاه دانشجویی

مجموعه ۲۰ نمونه پلان خوابگاه دانشجویی (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

طراحی پلان خوابگاه توسط دانشجویان معماری، دشواری‌های بسیاری را به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان خوابگاه دانشجویی به همراه سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو در قالب ۲۰ فایل اتوکدی می‌پردازیم.

خوابگاه دانشجویی:

نقشه خوابگاه دانشجویی

خوابگاه دانشجویی به مکانی اطلاق می‌شود که وظیفه اسکان و ارائه خدمات اقامتی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی را بر عهده دارد. افزایش توجه به آموزش عالی طی دو سده اخیر، موجب شد که افراد بسیاری زادگاه خود را به قصد تحصیل در رشته‌های مختلف تحصیلی، ترک کنند و بدین ترتیب بود که نخستین خوابگاه‌های دانشجویی، با هدف تامین مسکن دانشجویان متولد شدند. با این حال امروزه، انواع خوابگاه‌های دانشجویی، با دارا بودن فضاهای خدماتی و رفاهی متعددی نظیر کتابخانه، سالن ورزشی، سالن غذاخوری و سینما، به ارائه طیف وسیعی از خدمات به دانشجویان می‌پردازند.

طراحی پلان خوابگاه دانشجویی:

طراحی پلان خوابگاه دانشجویی

طراحی پلان خوابگاه دانشجویی به عنوان مهم‌ترین بخش یک پروژه کامل خوابگاه دانشجویی، نیازمند ملاحظاتی است که رعایت آنها جز به واسطه مطالعه و کسب تجربه بسیار در این زمینه میسر نمی‌شود. لکن امروزه به سبب وجود انواع خوابگاه دانشجویی و نیز پلان خوابگاه دانشجویی طراحی شده به دست دانشجویان معماری، الگوگیری از آنها به عنوان راه‌حلی جایگزین مطرح است و می‌تواند یاریگر دانشجویان معماری در مسیر طراحی یک پلان خوابگاه دانشجویی شود.

مطالب پیشنهادی:

پروژه کامل خوابگاه دانشجویی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر و پوستر)

رساله خوابگاه دانشجویی

پروژه کامل هتل ۵ ستاره (فایل اتوکدی، تری‌دی‌مکس، پلان لای اوت، پوستر، رندر و PSD لایه‌باز)

پروژه کامل هتل (فایل اتوکدی، رویت (revit)، پوستر، ۵۳ رندر و PSD لایه‌باز)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان هتل (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

اسکرین‌شات پلان خوابگاه دانشجویی:

پلان اتوکدی خوابگاه 2 پلان اتوکدی خوابگاه 1 پلان اتوکدی خوابگاه 3

محتویات مجموعه ۲۰ نمونه پلان خوابگاه دانشجویی:

 • پلان خوابگاه دانشجویی پسرانه
 • پلان خوابگاه دانشجویی دخترانه
 • پلان خوابگاه دانشجویی خارجی
 • پلان خوابگاه دانشجویی ایرانی
 • پلان خوابگاه دانشجویی متاهلی

مجموعه ۲۰ نمونه پلان خوابگاه دانشجویی پیش‌رو که شامل سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو نیز هست، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۰ فایل اتوکدی تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود فوری ایم مجموعه پلان خوابگاه دانشجویی، ۲۰ نمونه نقشه خوابگاه دانشجویی را در دست خواهید داشت که هر یک می‌توانند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده مورد استفاده قرار بگیرند.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

۳ یک نظر

 1. sajjad پاسخ

  داداش من یه پلان خوابگاه دانشجویی میخوام که شامل دو تا برش و سایت پلان و دوتا نما وطبقه ی همکف و اول و پلان بام و پلانه تیر ریزی و دو تا مبلمان باشه.چیزی دارید که به کارم بیاد؟اصولا سیصد نفره ولی کمو زیادشم اشکال نداره.دارید؟

  1. سام کیان نویسنده ارسال پاسخ

   درود بر شما. وقت بخیر. این مجموعه شامل ۲۰ پلان خوابگاه دانشجویی مختلفه و طبیعتا بین ۲۰ مورد می‌تونید اونی رو که مدنظرتونه پیدا کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنم که از همین مجموعه پلان خوابگاه استفاده کنید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+