پلان فرهنگسرا

مجموعه ۲۰ نمونه پلان فرهنگسرا (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

طراحی پلان فرهنگسرا توسط دانشجویان معماری و معماران، دشواری‌های بسیاری را به همراه دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۲۰ نمونه پلان فرهنگسرا به همراه سایت پلان، نما، برش و پرسپکتیو در قالب ۲۰ فایل اتوکدی می‌پردازیم.

فرهنگسرا:

فرهنگسرا

فرهنگسرا به موسسه و سازمانی اطلاق می‌گردد که به اشاعه فرهنگ و هنر از طریق آموزش و برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری مبادرت می‌ورزد. فرهنگسراها با دارا بودن بخش‌های فرهنگی و هنری متعددی همچون آمفی‌تئاتر، کتابخانه و کلاس‌های درس، سهم بزرگی در ارتقای فرهنگ جوامع مختلف ایفا می‌کند؛ از این‌رو امروزه فرهنگسراهای متعددی در سراسر شهرهای جهان وجود دارند که به صورت خصوصی یا دولتی اداره می‌شوند.

طراحی پلان فرهنگسرا:

طراحی پلان فرهنگسرا

طراحی پلان فرهنگسرا توسط دانشجویان معماری و معماران در اغلب موارد با دشواری‌های بسیاری همراه است و جز از طریق مطالعه مواردی همچون پاورپوینت برنامه فیزیکی فرهنگسرا در کنار کسب تجربه بسیار است. لکن امروزه به سبب وجود انواع پروژه کامل فرهنگسرا و پلان فرهنگسرا طراحی شده توسط معماران و دانشجویان معماری، امکان الگوگیری از آنها وجود دارد و می‌تواند موجب صرفه‌جویی در وقت و انرژی دانشجویان معماری و معماران در مسیر طراحی یک پلان فرهنگسرا جدید شود.

مطالب پیشنهادی:

پروژه کامل فرهنگسرا با رویکرد تعاملات اجتماعی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر، PSD لایه‌باز و رساله)

پاورپوینت برنامه فیزیکی فرهنگسرا

پاورپوینت مطالعات و برنامه فیزیکی مجتمع فرهنگی و هنری

مجموعه ۲۰ نمونه پلان آمفی‌تئاتر (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

مجموعه ۲۵ نمونه پلان موزه (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

اسکرین‌شات پلان فرهنگسرا:

پلان فرهنگسرای پلان فرهنگسرا 2 پلان فرهنگسرا 3

مجموعه ۲۰ نمونه پلان فرهنگسرا:

مجموعه ۲۰ نمونه پلان فرهنگسرا به همراه سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۰ فایل اتوکدی تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پلان فرهنگسرا، ۲۰ نمونه پلان فرهنگسرا را در دست خواهید داشت که هر یک می‌توانند به عنوان یک پروژه معماری فوق‌العاده مورد استفاده قرار بگیرند.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

۱ یک نظر

  1. علی پاسخ

    من نیازدارم به همچین چیزی ولی نمیدونم در چه حدی کامله . آیا فضا ها اسم دارن . آیا سوتون گذاری شده . یا فقط چند تا پلانه که مجانی هم میشه دانلودشون کرد . تصویر ها هم انقدر ریزه که هیچی به هیچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+