پروژه کامل خوابگاه دانشجویی

پروژه کامل خوابگاه دانشجویی (فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر و پوستر)

پروژه خوابگاه دانشجویی به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اقامتی در طرح ۲ معماری، به کرات از دانشجویان این رشته درخواست می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل خوابگاه دانشجویی در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر و پوستر می‌پردازیم.

خوابگاه دانشجویی:

خوابگاه دانشجویی

واژه خوابگاه به ساختمانی اطلاق می‌شود که ارائه بخش‌هایی جهت اقامت و خواب تعداد زیادی از افراد را برعهده دارد. این افراد که بخش اعظمی از آنها را دانش‌آموزان و دانشجویان تشکیل می‌دهد، در طول دوران تحصیل خود در خوابگاه‌ها اقامت می‌کنند.  در حالت کلی، خوابگاه‌ها دارای اتاق‌های کوچکی هستند که معمولا بین دو نفر تقسیم می‌شود. با این حال در برخی خوابگاه‌ها، شاهد استفاده از چندین تخت چند طبقه در اتاقی کوچک و یا سالنی بزرگ نیز هستیم.

پروژه کامل خوابگاه دانشجویی:

کامل خوابگاه دانشجویی

طراحی یک پروژه کامل خوابگاه دانشجویی، به سبب اهمیت این مکان در زندگی قشر دانشجو، نیازمند ملاحظات خاصی است که جز از طریق مطالعه و کسب تجربه بسیاری در این زمینه میسر نمی‌شود. لکن امروزه به سبب وجود خوابگاه‌های دانشجویی متعدد در سراسر شهرهای دنیا و نیز انواع پروژه کامل خوابگاه دانشجویی تدوین شده توسط دانشجویان معماری، امکان الگوگیری از نمونه‌های موفق و مطرح آنها به عنوان راه‌حلی جایگزین مطرح است و می‌تواند سبب صرفه‌جویی بسیاری در وقت و انرژی دانشجویان معماری و معماران در جریان طراحی یک پروژه معماری خوابگاه دانشجویی شود.

رندر خوابکاه دانشجویی

پروژه خوابگاه دانشجویی پیش‌رو، با در نظر گرفتن تمامی جوانب و همچنین نیازهای اصلی دانشجویان مختلف، با ظرفیتی معادل ۱۰۰ نفر توسط تیم تخصصی طراحی فروشگاه معماری دیسامگ آماده شده است. شما در این پروژه کامل خوابگاه دانشجویی شاهد جانمایی ۵۰ اتاق دو نفره و ۴ سوئیتی جهت اقامت دانشجویان متاهل هستید که با در نظرگیری استانداردهای روز دنیا طراحی شده‌اند. در بخش خدماتی این پروژه خوابگاه دانشجویی نیز با امکانات رفاهی گسترده‌ای اعم از سالن ورزشی، سالن مطالعه، کتابخانه و سالن نقشه‌کشی مواجه می‌شوید که امروزه من جمله لازمه‌های اصلی یک خوابگاه دانشجویی استاندارد به شمار می‌روند.

اسکرین‌شات پلان پروژه کامل خوابگاه دانشجویی:

پلان طبقه همکف خوابگاه پلان طبقه اول خوابگاه دانشجویی پلان طبقه دوم خوابگاه دانشجویی پلان طبقه سوم خوابگاه دانشجویی پلان طبقه چهارم خوابگاه دانشجویی

موضوعات و مستندات پروژه معماری خوابگاه دانشجویی:

 • فایل اتوکدی
 • فایل تری دی مکس
 • ۱۰ رندر باکیفیت
 • ۲ پوستر حرفه‌ای

پلان‌های ترسیمی پروژه کامل خوابگاه دانشجویی:

 • سایت پلان
 • پلان مبلمان طبقه همکف
 • پلان مبلمان طبقه اول
 • پلان مبلمان طبقه دوم
 • پلان مبلمان طبقه سوم
 • پلان مبلمان طبقه چهارم
 • برش A-A

پروژه کامل خوابگاه دانشجویی پیش‌رو، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر و پوستر تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود فوری این پروژه معماری، یکی از بهترین انواه پروژه معماری خوابگاه دانشجویی را در دست خواهید داشت که می‌تواند در نقش یک الگو و منبع الهام جهت طراحی یک پروژه کامل خوابگاه دانشجویی دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

۲ یک نظر

 1. kimia پاسخ

  من این فایل رو خریداری کردم متاسفانه برش اتوکدی نداره و اینکه فایل شیت فقط به صورت عکس هست همچنین فایل های تریدی مکس هم که کلی اشکال دارن!
  پروژه اصلا کامل نیست
  متاسفم از اعتمادم

  1. یوسف شاهدوست پاسخ

   درود بر شما. وقت بخیر. از خرید شما صمیمانه سپاسگزاریم. پشتیبانی محصول همون چیزیه که میتونه اعتماد مخاطبانمون رو جلب کنه و حتی در صورت وجود مشکلی در محصولات، کاملا پاسخگو هستیم. لطفا به پشتیبانی پیام داده و یا در صورت نیاز تماس بگیرید تا مشکلی بررسی و رفع بشه. سیاست کاری دیسامگ از بدو شکل‌گیری احترام به به مخاطبان و جلب اعتماد اونها بوده و انتشار دیدگاه‌های منفی (مثل دیدگاه شما) در زیر پست هم نشون‌دهنده همین مسئله است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+