پاورپوینت خفاش در معماری

پاورپوینت خفاش در معماری (انسان، طبیعت، معماری)

معماری بیونیک یا معماری زیست‌فنی، شاخه‌ای از معماری با تمرکز توامان بر روی زیست‌شناسی و تکنولوژی است که در سال‌های اخیر محبوبیت فراوانی یافته است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت خفاش در معماری در قالب ۵۸ اسلاید می‌پردازیم.

معماری بیونیک:

معماری بیونیک

معماری بیونیک یا معماری زیست‌فنی با هدف ایجاد سبکی با الهام از طبیعت و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا به منظور ایجاد بیشترین هارمونی بین فناوری و طبیعت شکل گرفت. الهام از طبیعت، ساختارهای زیستی و سیستم‌های زنده جهت ساخت ساختمان عظیم مهم‌ترین جنبه نمود معماری بیونیک به شمار می‌رود. این معماری که به سبب منشا طبیعی خود، ملقب له معماریر طبیعت‌گرا است، خطوط و منحنی‌های طبیعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند؛ به طوری که نهایت تلاش معماران آن بر استفاده از الگوهای طبیعی در طراحی بناها است.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت موسیقی در معماری

پاورپوینت نجوم در معماری

پاورپوینت ادبیات در معماری

پاورپوینت رنگ در معماری

پاورپوینت نور در معماری

خفاش در معماری:

خفاش و معماری

خفاش به عنوان تنها پستاندار بالدار، دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که در میان هیچ یک از پرندگان و پستانداران به چشم نمی‌خورد. این موجود کوچک که در بیشتر موارد از حشرات و یا گیاهان تغذیه می‌کند، به سبب نابینایی و عدم نیاز به نور به جهت مسیریابی یا تهیه غذا، عمدتا در غارهای تاریک زندگی می‌کنند. غارهایی که از دیرباز توسط تمدن‌های مختلف به صورت طبیعی و یا مصنوعی به عنوان مسکن مورد استفاده قرار گرفته‌اند. کلیساهای سنگی ارمنستان و غارهای مسکونی مکشوفه در ترکیه، مهم‌ترین نمونه‌های تاریخی از این دست هستند. ماشین پرنده لئوناردو داوینچی، نقاش و مخترع نامدار ایتالیایی، نیز با الهام از خفاش‌ها طراحی شده بود.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت خفاش در معماری:

پاورپوینت خفاش و معماری برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۵۸ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پاورپوینت خفاش در معماری یکی از بهترین مطالب در راستای درس انسان، طبیعت، معماری را در اختیار خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه کلاسی کم‌نظیر ارائه گردد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+