پاورپوینت تحلیل بازار بزرگ کرمان

پاورپوینت تحلیل بازار بزرگ کرمان

بازار بزرگ کرمان یکی از بازارهای قدیمی سرپوشیده ایرانی است که به سبب ویژگی‌های خاص خود شهرتی جهانی دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل بازار بزرگ کرمان در قالب ۱۰۷ اسلاید می‌پردازیم.

معرفی:

بازار گنجعلی خان کرمان

بازار بزرگ کرمان که از میدان ارگ آغاز شده و تا میدان مشتاقیه ادامه پیدا می‌کند، دارای بخش‌های مختلفی است که هر یک در دوران زمامداری هر یک از حاکمان این شهر ساخته شده‌اند. بازار کرمان که عمده شهرت خود را مدیون در اختیار داشتن بزرگترین راسته بازار ایران است، به سبب ویژگی‌های منحصر به فردی که حاصل ساخت و گسترش آن از سده هشتم هجری تا دوره قاجار است نیز شناخته می‌شود. سرانجام بازار بزرگ کرمان در سال ۱۳۸۰ خورشیدی به ثبت ملی رسید.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت تحلیل بازار وکیل شیراز

پاورپوینت تحلیل بازار ایرانی (بازار وکیل، گنجعلی خان، تبریز، قیصریه لار و قم)

پاورپوینت مرمت بازار تبریز

پاورپوینت مرمت سرای بازار سوخته ملایر

پاورپوینت تحلیل محور پارس – مدائن نازی‌آباد تهران

بازار بزرگ کرمان:

بازار بزرگ کرمان

همانظور که پیشتر نیز بدان اشاره شد، بازار بزرگ کرمان متشکل از بخش‌های مختلفی است که تعدادی از آنها نظیر بازار وکیل، گنجعلی خان و بازار اختیاری، بخشی از راسته بازار بوده و برخی دیگر همانند بازار قلعه در امتداد راسته‌های متفاطع راسته اصلی بازار هستند. این بین بخش‌های دیگری نیز وجود دارند که در قالب تیمچه‌های متعدد، به راسته بازار راه پیدا می‌کنند. بخش‌های مختلف بازار بزرگ کرمان عبارتند از چهارسوق گنجعلی‌‌خان، بازار ارگ، بازار گنجعلی‌خان، بازار اختیاری، بازار وکیل، بازار سردار، بازار مظفری، بازار میدان قلعه، بازار مسگری، بازار زرگری، بازار کلاه‌مالی و بازار کفاش‌ها.

پاورپوینت تحلیل بازار بزرگ کرمان:

پاورپوینت بازار بزرگ کرمان برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۱۰۷ اسلاید عرضه شده است. شما با خرید و دانلود پاورپوینت تحلیل بازار بزرگ کرمان، به یکی از بهترین منابع رسمی به منظور تحلیل و بررسی بازار بزرگ کرمان دست خواهید یافت که می‌تواند به عنوان یک پروژه کلاسی ارزشمند نیز ارائه گردد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+