بیوگرافی اتین کابه

پاورپوینت بیوگرافی اتین کابه

اتین کابه، فیلسوف و اندیشمند فرانسوی، به سبب نظریاتش در زمینه شهرسازی در کتاب سفر به ایکاری شهرتی جهانی دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت بیوگرافی اتین کابه در ۱۹ اسلاید می‌پردازیم.

زندگی‌نامه اتین کابه:

زندگی نامه اتین کابه

اتین کابه، سوسیالیست رفرمیست فرانسوی، در سال ۱۷۸۸ میلادی در در دیژون فرانسه چشم به جهان گشود. وی به سبب تولد در اوج تنش انقلاب فرانسه و رشد و نمو در شرایط متشنج پس از آن در میان اکثریتی با تمایلات سوسیالیستی، به این جناح گرایش پیدا کرد. همین مسئله نقش موثر اتین کابه در انقلاب ژوئیه سال ۱۸۳۰ میلادی به سرنگونی شارل دهم و بوربون‌ها شد را توجیح می‌کند. وی پس از انقلاب به سمت دادستانی جزیره کورس منصوب گشت. اما کشمکش‌های بعدی موجب به تبعید وی به انگلستان می‌گردد.

مطالب پیشنهادی:

دانلود رایگان پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار هرتزوگ و دمورن

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار کریستوفر الکساندر

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار رابرت ونچوری

پاوپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار میس وندروهه

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک

زندگی حرفه‌ای اتین کابه:

سفر به ایکاری، تجلی سال‌های کند و کاو اتین کابه در جامعه فرانسوی آن دوران و همچنین افکار و تمایلات سوسیالیستی وی بود. او کار نگارش این کتاب تحیلی و آرمانشهر سوسیالیستی خود را طی دوران تبعید به پایان برد و همزمان با بازگشت به فرانسه در پی اعلام عفو عمومی، دست به انتشار آن زد. وی در این کتاب، آرمانشهری سوسیالیستی را به تصویر کشید که مالکیت ابزار تولید در دست دولت است و قرابت بسیاری با حکومتی دارد که در پی انقلاب اکتبر شکل گرفت. اتین کابه در کتاب خود، علاوه بر بنیان‌های فکری سوسیالیستی خود، از شهرسازی سخن به میان آورد و اصولی خاص برای کلانشهر خیالی خود برشمرد. کلانشهری که وی بعدها با تشویق مردم فرانسه جهت مهاجرت به تگزاس در پی پایه‌ریزی بود و ناکام ماند.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت زندگی‌نامه اتین کابه:

  • مقدمه
  • بیوگرافی اتین کابه
  • فلسفه شهر
  • الگوی ترقی‌گرا
  • نگرش فلسفی
  • سنجش وضعیت به صورت کلی
  • قدرت‌های موجود در عصر کابه
  • سفر به ایکاریا
  • نظریه اتین کابه
  • وصف شهر ایده‌آل از نظر اتین کابه

پاورپوینت بیوگرافی اتین کابه برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۱۹ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پاورپوینت زندگی نامه اتین کابه بهترین منبعی جهت بررسی بیوگرافی وی را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه کلاسی بی‌نقص نیز ارائه گردد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+