پاورپوینت آپارتمان خانواده اطلسی تهران

پاورپوینت آپارتمان خانواده اطلسی تهران

امروزه به دنبال افزایش آگاهی عمومی، شاهد ساخت بناهایی مسکونی برجسته‌ای توسط معماران خلاق هستیم. در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ نیز به ارائه پاورپوینت تحلیل آپارنمان خانواده اطلسی تهران در قالب ۴۵ اسلاید می‌پردازیم.

مقدمه:

تحلیل آپارتمان خانواده اطلسی تهران

 

آپارتمان خانواده اطلسی در زمینی به مساحت ۴۹۵ مترمربع که در محله ظفر تهران قرار دارد، در سه واحد مسکونی ساخته شده است؛ یک واحد مسطح (Flat) به مساحت ۲۵۴ مترمربع در طبقه اول قرار دارد. یک واحد دوبلکس (Duplex) به مساحت ۲۳۳ مترمربع در طبقات دوم و سوم شمالی جاخوش کرده است و یک واحد تریپلکس (Triplex) به مساحت ۲۹۰ مترمربع نیز در طبقات دوم، سوم و چهارم جنوبی خودنمایی می‌کند. امکانات رفاهی و تفریحی این آپارتمان خانوادگی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی (Gym) و چایخانه (Bar) در طبقه زیرزمین قرار دارند و طبقه همکف نیز به پارکینگ‌ها اختصاص دارد.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت تحلیل خانه حیاط آبی اصفهان

پاورپوینت خانه شریفی‌ها دروس (خانه چرخان تهران)

پاورپوینت تحلیل خانه روتاندا اثر ماریو بوتا

پاورپوینت تحلیل خانه انیس (پلان اتوکدی، برش و نما)

تحلیل خانه آبشار (پاورپوینت، تری‌دی‌مکس، اتوکد، گالری تصاویر، ورد، پرسپکتیو)

معماری آپارتمان خانواده اطلسی تهران:

معماری آپارتمان خانواده اطلسی تهران

 

مهم‌ترین چالش پیش‌روی معمار در طراحی آپارتمان خانواده اطلسی، ایجاد ارتباط بین واحدهای مسکونی در عین حفظ استقلال و حریم بود. خانه‌ای که روزگاری مسکن کودکان و سایر اعضای خانواده بوده است، بایستی توانایی تامین مسکن تمامی آنها در قالب مجموعه‌ای واحد را دارا می‌بود. این گونه بود که طرح آپارتمان خانواده اطلسی شکل گرفت؛ آپارتمانی که در عین برخورداری از استانداردها و عناصر زیبایی‌شناسی، قادر به تامین ارتباط و وحدت ناشی از پیوند خانوادگی ساکنین در عین حفظ استقلال و حریم بود. نکته‌ای که طراحی آپارتمان خانواده اطلسی رو بیش از پیش چالش برانگیز می‌کرد، سلایق ۳ خانواده بود که نتیجه آن بهره‌گیری هر یک از واحدهای مسکونی از زبان‌های طراحی متفاوت است.

پاورپوینت تحلیل آپارتمان خانواده اطلسی تهران:

پاورپوینت آپارتمان خانواده اطلسی تهران برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۴۵ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیاز شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پاورپوینت تحلیل آپارتمان خانواده اطلسی تهران، یکی از بهترین انواع نمونه موردی آپارتمان ایرانی را به دست خواهید آورد که علاوه بر نقش آموزشی، می‌تواند به مانند الگویی جهت طرح‌های آتی شما نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+