هرتزوگ و دمورن

دانلود رایگان پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار هرتزوگ و دمورن

گروه معماری هرتزوگ و دمورن من جمله برجسته‌ترین گروه‌های معماری معاصر است که به سبب آثار شاخص خود در بسیاری از نقاط جهان شهرت دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار هرتزوگ و دمورن در قالب ۳۵ اسلاید می‌پردازیم.

زندگی‌نامه هرتزوگ و دمورن:

هرزوگ و دمورن

گروه معماری هرتزوگ و دمورن کار خود را در سال ۱۹۷۸ در شهر بازل سوئیس آغاز کرد. این شرکت در سال ۲۰۰۱ میلادی، مفتخر به دریافت جایزه پریتزکر، باارزش‌ترین جایزه در حوزه معماری، شد. آثار ابتدایی هرتزوگ و دمورن نوع تقلیل‌یافته‌ای از معماری مدرن و هم‌سنگ هنر مینیمالیست دونالد جاد بود. لکن آثار اخیر این گروه معماری نظیر پرادا توکیو، ساختمان فروم بارسلونا و استادیوم ملی پکن برای مسابقات المپیک ۲۰۰۸، نشان‌دهنده تغییری بنیادین در سبک و رویه آنها است. فرم و شکل برخی از این آثار به گونه‌ای است که در اولین نگاه آرت دکو را به بیننده تداعی می‌کند. من جمله آثار برجسته هرتزوگ و دمورن می‌توان به استادیوم آلیانز آرنا مونیخ اشاره کرد که برخی آن را نخستین جلوه معماری دیجیتال می‌دانند.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار کریستوفر الکساندر

پاوپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار میس وندروهه

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار جان هیداک

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار فرانک گهری

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار رم کولهاس

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل بیوگرافی و تحلیل آثار هرتزوگ و دمورن:

  • تاریخچه هرتزوگ و دمورن
  • مجموعه آثار
  • مبانی فکری گروه معماری هرتزوگ و دمورن
  • نگاهی به اندیشه و آثار
  • منتقدین چه می‌گویند
  • استادیوم ملی المپیک ۲۰۰۸ پکن
  • مرکز هنرهای تنریف
  • پروژه آسمان‌خراش مثلثی

پاورپوینت رایگان زندگی‌نامه هرتزوگ و درمورن برای نخستین بار و به صورت اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۳۵ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود رایگان پاورپوینت بیوگرافی هرتزوگ و دمورن یکی از بهترین منابعی جهت بررسی زندگینامه هرتزوگ و دمورن و آثار آن را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده نیز استفاده شود.

پاورپوینت رایگان بیوگرافی هرتزوگ و دمورن

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+