پروژه کامل هنرستان

پروژه کامل هنرستان (فایل اتوکدی، تری‌دی‌مکس، رندر، PSD و پوستر)

پروژه کامل هنرستان یکی از مهم‌ترین مواردی است که از سوی اساتید به عنوان موضوع پروژه دانشجویی انتخاب می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پروژه کامل هنرستان در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز (قابل ویرایش) می‌پردازیم.

هنرستان:

هنرستان یکی از انواع موسسات آموزشی است که آموزش هنر و مهارت‌های فنی لازم به دانش‌آموزان جهت کسب یک مهارت خاص را دنبال می‌کند و برخلاف دبیرستان‌ها، فاقد مرکز پیش‌دانشگاهی است. با این حال تفاوت اصلی انواع هنرستان با سایر موسسات آموزشی دوره متوسطه را در کاربردی بودن آموزش‌های آنان جستجو کرد؛ چراکه هنرستان‌ها، دانش‌آموزان را با هدف ورود مستقیم به بازار کار تربیت می‌کنند. این در حالی است که در سایر مدارس این دوره، تنها شاهد آموزش مواردی هستیم که در اصل پیش‌نیازهایی جهت تحصیل در مدارج بالاتر دانشگاهی هستند.

پروژه کامل هنرستان:

پروژه کامل طراحی هنرستان

طراحی یک پروژه کامل هنرستان توجه دانشجویان معماری با دشواری‌های بسیاری همراه است و علاوه بر مطالعه و کسب تجربه بسیاری در این زمینه، نیازمند خلاقیت نیز هست. لکن امروزه، به سبب تعدد انواع هنرستان و پروژه کامل هنرستان طراحی شده توسط سایر دانشجویان معماری، می‌توان از آنها به عنوان یک الگو و منبع الهام موثر جهت طراحی یک پروژه معماری هنرستان نیز استفاده کرد تا بدین ترتیب در وقت و انرژی مصرفی صرفه‌جویی شود.

مطالب پیشنهادی:

رساله هنرستان

پاورپوینت تحلیل مدرسه باوهاوس به همراه پلان

مجموعه ۲۰ نمونه پلان مدرسه

پروژه کامل دانشکده هنر و معماری (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و رساله)

پروژه کامل دانشکده معماری (فایل اتوکدی، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز)

پروژه کامل هنرستان پیش‌رو، توسط تیم تخصصی طراحی فروشگاه معماری دیسامگ و با الهام از مکتب باوهاوس طراحی شده است. همین امر سبب شده است که در این پروژه معماری هنرستان، شاهد وجود دو ساختمانی مجزایی باشیم که با دو کاربری مختلف اداری و آموزشی، از طریق المانی پل‌مانند به یکدیگر متصل شده و ارتباطشان با یکدیگر را حفظ کرده‌اند. این پروژه کامل هنرستان، با دارا بودن با زیربنایی معادل ۱۰۰۰ متر که شامل ۱۴ کلاس تئوری و کارگاهی نیز هست، در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر طراحی شده است.

جدول مشخصات فنی پروژه کامل هنرستان:

طبقهنام فضاتعدادمساحت (m۲)مساحت کل (m۲)
طبقه همکف

لابی

۱۶۹.۵۹۶۹.۵۹
کلاس درس کارگاهی۲۷۹.۱۵۷۹.۱۵
کلاس درس سمعی بصری۱۴۸.۲۲۴۸.۲۲
بوفه۱۳۳.۹۳۳۳.۹۳
بخش اداری (اتاق کارکنان، ریاست، معاون، منشی، آبدارخانه، انباری و سرویس بهداشتی)۱۴۶۴.۷۴۴۶۴.۷۴
سرویس بهداشتی دانش آموزان

۱

۳۷.۳۶

۳۷.۳۶
طبقه اول

کلاس درس تئوری

۱۰۴۸.۵۷-۴۲.۶۲-۳۹.۹۱۴۴۱.۸۷
کتابخانه۱۱۱۹.۵۹۱۱۹.۵۹
سایت کامپیوتر۱۷۹.۱۵۷۹.۱۵

اسکرین‌شات پلان پروژه معماری هنرستان:

پلان طبقه همکف هنرستان پلان طبقه اول هنرستان نمای پروژه کامل هنرستان برش پروژه کامل هنرستان پرسپکتیو پروژه کامل هنرستان

موضوعات و مستندات پروژه کامل هنرستان:

  • فایل اتوکدی
  • فایل تری دی مکس
  • ۶ رندر باکیفیت
  • پوستر حرفه‌ای
  • فایل PSD لایه‌باز (قابل ویرایش)

پروژه کامل هنرستان پیش‌رو، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب فایل اتوکدی، تری دی مکس، رندر، پوستر و PSD لایه‌باز (قابل ویرایش) تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود فوری این پروژه معماری، یکی از بهترین انواع پروژه کامل هنرستان را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک الگو جهت طراحی یک پروژه کامل هنرستان دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+