13 نمونه پلان بانک

مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

پلان بانک یکی از تکالیفی است که به سبب سادگی ذاتی، توسط اساتید معماری طی طرح‌های مقدماتی به دانشجویان این رشته محول می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک در قالب ۱۳ فایل اتوکدی می‌پردازیم.

بانک:

13 نمونه طراحی پلان بانک

بانک‌ها به عنوان بنگاهی سرمایه‌گذاری، از طریق پذیرش سپرده‌های عموم و سرمایه‌گذاری آن در زمینه‌های مختلف، کسب درآمد نموده و سود حاصله را در قالب سود سپرده یا سهام با سرمایه‌گذاران تقسیم می‌کند. از طرفی یک بانک علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های رایج خود، به کسب سود و درآمد از طریق ارائه تسهیلات مختلف نیز مبادرت می‌ورزد. یک بانک به سبب ماهیت خاص خود نیازمند طراحی ویژه‌ای است که در عین فراهم نمودن امکانات مورد نیاز پرسنل و مراجعین، امنیت آن را نیز تامین نماید. یک بانک دارای فضاهای متعددی است که من جمله اهم آنها می‌توان از باجه‌های بانکی، ریاست، معاونت، حسابداری، خزانه و بایگانی نام برد.

مطالب پیشنهادی:

مجموعه ۲۰ نمونه پلان مجتمع تجاری (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان دانشکده هنر و معماری (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان فرهنگسرا (سایت پلان، برش، نما و پرسپکتیو)

مجموعه ۲۰ نمونه پلان آمفی تئاتر

مجموعه ۲۵ نمونه پلان موزه (سایت پلان، برش، نما، پرسپکتیو)

پلان بانک:

13 نمونه طراحی معماری پلان بانک

پلان بانک یکی از تکالیفی است که به سبب سادگی ذاتی، توسط اساتید معماری طی طرح‌های مقدماتی به دانشجویان این رشته محول می‌شود. طراحی یک پلان بانک به سبب ماهیت ساده آن، به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. لکن امروزه با توجه به نمود معماری در تمامی عرصه‌ها، بهتر است که نقشه بانک طراحی شده، با بهره‌گیری از اصول معماری و به شکلی خلاقانه طراحی گردد. طراحی یک پلان اتوکدی بانک خلاقانه و در عین حال منطبق بر استانداردها و ضوابط طراحی، نیازمند بررسی چندین نمونه پلان بانک طراحی شده توسط معماران دیگر است. بنابرین توصیه می‌شود پیش از طراحی یک نقشه اتوکدی بانک، چندین پلان بانک آماده مورد بررسی قرار بگیرند.

اسکرین شات مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک:

پلان بانک1 پلان بانک2 پلان بانک3 پلان بانک4 پلان بانک5 پلان بانک6 پلان بانک7 پلان بانک8 پلان بانک9 پلان بانک10 پلان بانک11 پلان بانک12 پلان بانک13

مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک:

مجموعه ۱۳ نمونه پلان اتوکدی بانک برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۱۳ فایل اتوکدی طراحی شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود مجموعه ۱۳ نمونه پلان بانک زیر، یکی از بهترین انواع نقشه بانک را در اختیار خواهید گرفت که می‌تواند به عنوان یک مرجع جهت طراحی یک یا چند نقشه اتوکدی بانک دیگر نیز مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+