خانه‌ای در شهر پرایری

پاورپوینت تحلیل خانه‌ای در شهر پرایری اثر فرانک لوید رایت

خانه‌ای در شهر پرایری یکی از طرح‌های مشهور معمار برجسته امریکایی، فرانک لوید رایت، به شمار می‌رود که از اهمیت بسیاری برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت تحلیل خانه‌ای در شهر پرایری در قالب ۱۵ اسلاید می‌پردازیم.

معرفی خانه‌ای در شهر پرایری:

خانه پرایری

در سال ۱۹۰۱ میلادی مجله “ژورنال خانه بانوان”، مقاله‌ای را تحت عنوان “یک خانه در شهر پریری” به رشته تحریر در آورد. در این راستا، فرانک لوید رایت نه تنها طراحی‌های خود را ارسال نمود، بلکه متنی را به این مجله ارسال کرد که ایده‌های اولیه‌اش در مورد مدل مفهومی “خانه پرایری” را نشان می‌داد.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت بیوگرافی و تحلیل آثار فرانک لوید رایت

پاورپوینت تحلیل موزه گوگنهایم نیویورک (پلان اتوکدی و تری دی مکس)

پاورپوینت تحلیل خانه آبشار (پلان اتوکدی، تری دی مکس، پرسپکتیو و گالری تصاویر)

پاورپوینت تحلیل خانه روبی (پلان اتوکدی، برش، نما و پرسپکتیو)

پاورپوینت تحلیل کارخانه واکس جانسون اثر فرانک لوید رایت

مفهوم:

مفهوم خانه پرایری

ظاهر خانه پرایری، نشان دهنده نفوذ چشم‌گیر گیاهان و درختان است که به نحو قاطعانه‌ای با چشم انداز خانه تلفیق شده‌اند.تراس‌های کوچک و گسترده و سقف شیب‌دار، ویژگی‌های منحصر بفرد سازه و سکون و آرامش بی‌نظیر آن را در کنار رابطه صمیمانه‌اش با محیط اطراف به تصویر می‌کشند.  طرح‌ها، بخش‌ها و چشم انداز خانه پریری، امکان استفاده از آن را به عنوان بخشی از چهار بلوک (که در آن هر یک از چهار خانه در دور مرکز سازه واقع شده‌اند) نشان می‌دهد، به طوری که هر یک از آن‌ها، یکی از زوایا را اشغال می‌کنند و لذا حریم خصوصی خود را نسبت به دیگری دارند.

پاورپوینت تحلیل تحلیل خانه‌ای در شهر پریری:

پاورپوینت تحلیل خانه پرایری برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۱۵ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با دانلود رایگان خانه‌ای در شهر پریری، یکی از بهترین منابعی جهت مطالعه این اثر فرانک لوید رایت را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع: https://en.wikiarquitectura.com/building/a-home-in-a-prairie-town

 

سهیلا دوست پژوه هستم. دارای مدرک کارشناسی از گیلان. بندر انزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+