مرکز فرهنگی سئونگ‌دانگ

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی سئونگ‌دانگ کره جنوبی

مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی یک نمونه فوق‌العاده جهت بررسی به عنوان نمونه موردی فرهنگسرا و مرکز فرهنگی است که می‌تواند مورد تحلیل قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی در قالب ۴۰ اسلاید می‌پردازیم.

مقدمه:

نمونه موردی فرهنگسرا خارجی

مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی در نوع خود، اهمیت فراوانی دارد و تنها در طراحی و ساخت یک مجموعه دولتی خلاصه نمی‌شود؛ زیرا این ساختمان بایستی کانسپت دولتی و حکومتی از یک مرکز فرهنگی و رفاهی ایده‌آل را متبلور سازد. مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی در قلب فقیرنشین‌ترین منطقه صنعتی شهر قرار دارد و به عنوان مقر اصلی حکومتی در این نقطه، قادر به ایجاد تغییرات مثبت گسترده‌ای در سطح شهر است. به فرض قائل شدن نقشی مدیریتی برای این مرکز فرهنگی و رفاهی، ارائه معماری کانسپت دولتی، نقش ثانویه پراهمیت آن است که می‌تواند سبب تغییرات گسترده‌ای در شهر و جامعه گردد.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژرژ پمپیدو پاریس

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی حیدر علی اف زاها حدید به همراه پلان

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای پلاسن نروژ

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای فرشچیان اصفهان

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای ارسباران

معماری مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی:

نمونه موردی مرکز فرهنگی خارجی

مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ دانگ کره جنوبی بر خلاف ماهیت اصلی آن به عنوان مقری دولتی در یکی از نقاط شهر، به سبب معماری ویژه خود از طریق ترکیب ایده‌آل از المان‌ها، علایق و سلایق عمومی به همراه دخیل کردن فرهنگ عامه در آن، در نقش مرکز شهر و کلیدی‌ترین نقطه آن ظاهر شده است. سازه شهری مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی از طریق ادغام فعالانه خیابان‌های افقی با پلازا، منجر به خلق پلازای بی‌نقصی افقی، عمودی و سه‌بعدی شده است. من جمله نکات کلیدی در طراحی این مرکز فرهنگی، استفاده از متریال‌های مدرن فولاد و شیشه به منظور استفاده حداکثری از نور طبیعی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی است. از سویی ایجاد فضاهای باز متعدد در مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی، سبب شده است که امکان استفاده از آن طی رویدادها مختلف وجود داشته باشد.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی:

  • معرفی
  • پلان طبقات
  • دیاگرام روابط طبقات
  • لنداسکیپ
  • گالری تصاویر
  • منابع

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۴۰ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی و رفاهی سئونگ‌دانگ کره جنوبی، یکی از بهترین انواع نمونه موردی مرکز فرهنگی و فرهنگسرا را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه کلاسی کامل ارائه گردد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+