پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیس

دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیس

دفتر کار گروه معماری باکس آفیس یکی دیگر می‌تواند به عنوان یک منبع و الگو مورد استفاده قرار بگیرد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیس در قالب ۲۲ اسلاید می‌پردازیم.

مقدمه:

تحلیل دفتر کار باکس آفیس

در ابتدای طراحی این استودیو معماری نگرانی‌هایی به منظور فضای نشیمن کارمندان و نحوه ساماندهی تیم‌ها بود. لذا این موضوع باعث شد تا اهدافی برای طراحی برجسته شود تا به نوعی بتواند فعالیت اصلی بین گروه‌ها را گسترش داده و تقویت کند. در این راستا متخصصان طراحی تلاش کردند تا برای ایجاد یک معماری معاصر بر اصولی از طراحی اداری متمرکز شوند. موضوع بحرانی در طراحی، پاسخگویی به ترکیبی از نیازهای حرفه‌ای و شخصی پرسنل بود که بدین منظور اولویت‌هایی مد نظر قرار گرفت و شامل برقراری تعادل بین زمینه‌های اختصاصی و کاربردی متعددی نظیر ایجاد فضای ماکت‌سازی، نشریات رومیزی، فضای اداری پرسنل، پشتیبانی فنی و اطلاعات، سالن جلسات رسمی و همچنین یک فضای عمومی مشترک می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت خانه آپارتمان ۱۴۴ شیراز

پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل

پاورپوینت تحلیل نمونه موردی ویلا ساوا و ویلا E-1027

پاورپوینت خانه شریفی‌ها دروس (خانه چرخان تهران)

پاورپوینت خانه درختی جاشوا

سوالات مطرح در روند طراحی دفتر باکس آفیس:

پاورپوینت دفتر کار باکس آفیس

 • چگونه می‌خواهیم در یک محیط با هم کار کنیم؟
 • چگونه می‌توانیم نیازهای افراد را پاسخگو باشیم و تمایل به ایجاد یک تجربه کاری اجتماعی را فراهم آوریم؟
 • چگونه می‌توانیم محیط کاری ایجاد نماییم که افراد را قادر به توسعه حرفه و گسترش مهارت ها و دانش خود نماید؟
 • چگونه می‌توانیم سازمان آموزنده‌ای ایجاد کنیم که بازتابنده و پیش‌روی تفکرات نوین باشد؟
 • چطور می‌توانیم یک محیط اداری ایجاد کنیم که ارزش ورود به آن و همکاری را داشته باشد و همچنین در عین حال کارفرمایان و بازدیدکنندگان را خوشحال نماید؟

ویژگی‌های پروژه دفتر کار معماری باکس آفیس:

نمونه موردی دفتر کار خارجی

یکی از ویژگی های این پروژه، ایجاد طیف وسیعی از تنوع فضایی است که پرسنل این فرصت را داشته باشند تا در طول روز گزینه های مختلفی را برای نشستن و ادامه کار انتخاب کنند و فضای خسته کننده و راکدی نباشد. از دیگر نقاط قوت این فضای اداری، می توان به محیط اجتماعی واقع در مرکز ساختمان اشاره نمود که به صورت پلکان طراحی شده و علاوه بر اینکه امکان دسترسی به طبقه فوقانی را فراهم می کند، در عین حال امکان برقراری جلسات، ملاقات و تعاملات اجتماعی بیشتری را بین کارمندان و همچنین ارباب رجویان به ارمغان می آورد.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیس:

 • مقدمه
 • سوالات مطرح در روند طراحی دفتر باکس آفیس
 • ویژگی‌های پروژه دفتر کار معماری باکس آفیس
 • اسکیس‌های اولیه
 • پلان، برش و نما
 • گالری تصاویر

پاورپوینت تحلیل دکوراسیون داخلی دفتر کار گروه معماری باکس آفیس برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۲ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل دفتر کار باکس آفیس یکی از بهترین نمونه‌های موجود در این زمینه را به دست خواهید آورد که می‌تواند به عنوان یک پروژه کلاسی نمونه موردی دفتر کار خارجی نیز ارائه گردد.

 

دانلود رایگان

سام کیان

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *