پاورپوینت خانه خانواده

پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل

خانه خانواده ریکاردو بافیل، یکی دیگر از آثار شاخص این معمار برجسته کاتالونیایی است که به سبب شیوه طراحی خاص خود شناخته می‌شود. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل در قالب ۲۶ اسلاید می‌پردازیم.

معرفی خانه خانواده:

معماری خانه خانواده

این خانه تابستانی، در نزدیکی روستای مونت-راس قرار دارد؛ روستایی واقع در چند مایلی کاستا براوا اسپانیایی که دشتی ناهموار با انبوهی از باغات میوه است. طرح کلی خانه خانواده همانند شهری کوچک است و کلبه‌های دهقانی مخروبی واقع در محلی فعلی خانه، در درون آن گنجانده شده است. طراحی خانه مذکور از نهایت احترام و سازگاری با محیط طبیعی و بافت سنتی محل استقرار خود بهره می‌برد. فضاهای مستقل مستقر در محوطه که از آجر قهوه‌ای در نمای آنها استفاده شده است، به فضای مرکزی و استخر شنای آن میل می‌کنند که هسته مرکزی این ویلای آفتابی است.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت خانه شریفی‌ها دروس (خانه چرخان تهران)

پاورپوینت تحلیل خانه دیاگون اثر هرمان هرتزبرگر

پاورپوینت تحلیل خانه ریوا سن ویتاله اثر ماریو بوتا

پاورپوینت تحلیل خانه وینزلو اثر فرانک لوید رایت

پاورپوینت تحلیل خانه انیس (پلان اتوکدی، برش و نما)

معماری خانه ریکاردو بافیل:

خانه ریکاردو بافیل

در طراحی خانه خانواده ریکاردو بافیل، تسهیلات رفاهی بسیاری در نظر گرفته شده است که من جمله اهم آنها می‌توان از احداث دیوارها با فرمی خاص به منظور عمل در نقش بادشکن نام برد. این دیوارها به واسطه پله‌های بالکنی به احجام پیرامون متصل شده و در نقش یک سولاریم عمل می‌کنند. پیکره اصلی مجموعه یا همان اقامتگاه مالک خانه خانواده، از دو حجم مشابه سه طبقه تشکیل شده است؛ یک پذیرایی، اتاق موسیقی،‌ اتاق خواب مستر دارای به واکین کلوزت (اتاق لباس) در طبقه همکف و یک کتابخانه در طبقه دوم جانمایی شده است. طبقه سوم خانه خانواده نیز به یک پلی روم (اتاق بازی) و نشیمنی اختصاص دارد که از طریق پلکان خارجی به استخر واقع در حیاط خانه وصل می‌شود.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل:

  • مقدمه
  • بیوگرافی ریکاردو بافیل
  • معماری خانه خانواده
  • طراحی داخل خانه خانواده

پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل برای نخستین بار و به صورت اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۲۶ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پاورپوینت تحلیل خانه خانواده ریکاردو بافیل، یکی از بهترین تحلیل‌های موجود در رابطه با این اثر برجسته را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک نمونه موردی ویلا مناسب نیز طی تدوین رساله معماری استفاده شود.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+