تحلیل خانه ویلیام. جی. فریک اثر فرانک لوید رایت

پاورپوینت تحلیل خانه ویلیام. جی. فریک اثر فرانک لوید رایت

خانه ویلیام. جی. فریک (william-g-fricke-house) یکی دیگر از مطرح‌ترین آثار فرانک لوید رایت به شمار می‌رود که به سبب طراحی خاص خود، از محبوبیت بسیاری برخوردار است. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه رایگان پاورپوینت تحلیل خانه ویلیام. جی. فریک در قالب ۱۸ اسلاید می‌پردازیم.

معرفی خانه ویلیام. جی. فریک:

معرفی خانه ویلیام. جی. فریک

خانه ویلیام. جی.فریک در منطقه وسیعی واقع در دل حومه شهر ساخته شده است. تزئینات چوبی سفید در سطوح سیمانی خانه ویلیام. جی.فریک که با رنگ مشکی، رنگ آمیزی شده‌اند، به وضوح نمایان است. با توجه به اینکه رایت در طراحی آثار اولیه خود، اضطراب و نگرانی‌های زیادی داشت، انواع مبلمان‌هایی را که توسط خودش طراحی شده بودند برای فضای خانه آزمایش می‌کرد تا بتواند بهترین را انتخاب کند. این امر توسط یکی از مشتریانش نیز  تایید شده بود. گویا او یک‌بار، کل مبلمان آنتیک خانه را تغییر داد. هدف او اطمینان از این امر بود که توانسته با استفاده از قفسه‌های ثابت، صندلی، میزهای پادیواری، کمد و غیره، حداقل تطابق کافی را بین مبلمان اصلی و طرح کلی سازه برقرار نماید.

معرفی خانه ویلیام. جی. فریک فرانک لوید رایت

معماری باغ خانه ویلیام.جی.فریک، نیز به منظور ایجاد یکپارچگی لازم در مجموعه این فضا، بر اساس ساختمان خانه، طرح‌ریزی شده بود. خانه ویلیام.جی.فریک، سازه‌ای چلیپا شکل است که در آن، اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و سالن ورودی با عناصر معماری نظیر دیوارها یا دربها از هم جدا می‌شوند، همان‌طور که در خانه دانا نیز شومینه توسط جایگاه‌های ثابتی احاطه شده و در مرکز آنها قرار گرفته است.

پاورپوینت تحلیل خانه ویلیام. جی. فریک:

پاورپوینت تحلیل خانه ویلیام. جی. فریک اثر فرانک لوید رایت، برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در ۱۸ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با دانلود رایگان پاورپوینت تحلیل خانه ویلیام. جی. فریک یکی از بهترین منابعی جهت مطالعه این اثر فرانک لوید رایت را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه  دانشجویی کم‌نظیر نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع: https://en.wikiarquitectura.com/building/william-g-fricke-house

دانلود رایگان دیسامگ

سهیلا دوست پژوه هستم. دارای مدرک کارشناسی از گیلان. بندر انزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+