برج آلتون مشهد

پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد به عنوان بزرگترین مجتمع تجاری این شهر، به سبب برخورداری از ویژگی‌های خاص خود در زمره بهترین برج‌های تجاری ساخته شده در کشور قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد در قالب ۳۰ اسلاید می‌پردازیم.

معرفی برج آلتون مشهد:

برج تجاری آلتون مشهد

برج تجاری آلتون مشهد بلندمرتبه‌ترین سازه ساخته شده در پایتخت مذهبی جهان با مالکیت و مدیریت بخش خصوصی و با کاربری اداری، تجاری و پارکینگ است که ویژگی‌های منحصر به فردش، آن را از بسیاری از سازه‌های برجسته ساخته شده در پایتخت نیز مجزا می‌کند. این برج با زیربنایی معادل ۳۱ هزار متر مربع در زمینی به مساحت ۱۷۲۴ متر مربع طراحی و ساخته شپده است. برج آلتون مشهد در ۲۰ طبقه و طی ۳۶ ماه ساخته شده است و گشایش آن به تیرماه سال ۱۳۸۸ باز می‌گردد. سازه مجتمع تجاری آلتون مشهد از نوع اسکلت بتنی و حاصل بیش از ۲۵ هزار متر مکعب بتن‌ریزی است که آن را هم‌ردیف سازه‌های عظیم ساخته شده در پایتخت دانست.

پارکینگ برج آلتون مشهد

این برج به سبب ماهیت تجاری خود، تنها سه طبقه فوقانی‌اش به واحدهای اداری اختصاص دارد و سایر طبقات در تصرف واحدهای تجاری و پارکینگ عمومی آن است. پارکنیگ برج آلتون مشهد با ظرفیت ۶۰۰ دستگاه خودرو، بزرگترین پارکینگ طبقاتی این شهر است. علاوه بر این، پارکینگ برج آلتون مشهد با ۸۰ متر ارتفاع، عنوان بلندترین پارکینگ طبقاتی کشور را نیز یدک می‌کشد. برج آلتون مشهد به سبب بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در کنار نیروی متخصص کارکشته توانسته است موفق به کسب عنوان‌هایی نظیر برترین برج تجاری چندمنظوره کشور در سال ۹۰ و نیز برترین سازه بتنی کشور در سال ۸۸ شود.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت مرکز خرید کانیون ترکیه

پاورپوینت تحلیل مرکز خرید لنگ هام هنک کنگ

پاورپوینت تحلیل هتل اسپیناس پالاس تهران

پاوروینت تحلیل برج‌های دوقلوی پتروناس مالزی

پاورپوینت تحلیل برج پرایس اثر فرانک لوید رایت

معماری برج آلتون مشهد:

معماری برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد علیرغم ترند یک دهه‌ای معماری کشور مبنی بر بازگشت به معماری اصیل ایرانی و بهره‌گیری از المان‌ها و عناصر اصلی آن، با بهره‌گیری از معماری مدرن غرب طراحی و ساخته شده است که مانع از تبدیل آن به یکی از آثار برجسته معماری کشور می‌کند. از طرفی در نمای این ساختمان شاهد استفاده از کامپوزیت و شیشه در مقیاسی وسیع هستیم که موجب هماهنگی آن با بافت شهری مشهد می‌گردد. در طراحی داخلی این برج سعی بر استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین متریال‌ها به منظور ارائه اثری لوکس و تجملی بوده است که تعبیه چهار لاین آسانسور پانورامیک جهت ارتباط طبقات همکف تا اداری، اصلی‌ترین نمود آن به شمار می‌رود. تعبیه ۴ پله برقی در طبقات اداری و تراز ۷۰ متری برج آلتون مشهد، بخشی دیگر از امکانات این برج مدرن و لوکس است.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد:

  • اطلاعات پروژه
  • موقعیت
  • معرفی
  • مشخصات کامل برج تجاری آلتون مشهد
  • معماری برج آلتون مشهد
  • خدمات و امکانات برج آلتون مشهد
  • پلان‌های برج آلتون مشهد

پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۳۰ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پاورپوینت تحلیل برج آلتون مشهد، یکی از بهترین نمونه‌های پاورپوینت تحلیل نمونه موردی مجتمع تجاری ایرانی را در اختیار خواهید گرفت که علاوه بر قابلیت ارائه به عنوان پروژه کلاسی، می‌تواند طی تدوین و نگارش یک رساله کارشناسی معماری یا رساله ارشد مجتمع تجاری نیز کاربردی باشد.

یک شیفته معماری که در تلاش است تمام اندوخته خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+