پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن

پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن

ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن یکی از ایستگاه‌های قطار مطرح جهانی است که به سبب معماری استثنایی خود مورد توجه قرار دارد. بنابرین در این مطلب از فروشگاه معماری دیسامگ، به ارائه پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن در قالب ۵۶ اسلاید می‌پردازیم.

ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن:

پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن

بازسازی و گسترش بخش ایستگاه قطار ساوترن کراس پریست لابتکین اولین پروژه گریمشو در استرالیا بود که منجر به تشکیل دفاتر ملبورن و سیدنی شد. علاوه بر این حمل و نقل و مسیرهای به هم پیوسته و علائم مرتبط، سبب شد که بازسازی شامل یک ساختمان اداری بزرگ در کالینز استریو و یک میدان تره بار در ضلع غربی منطقه مرکزی باشد.

تحلیل ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن

طراحی این سازه که با همکاری معمار محلی، جکسون به انجام رسید، با امید براوردن نیازهایی از قبیل کاربرد عملی، سهولت سیرکولاسیون مسافران و محیط کار آرام برای کارکنانی که با خرید و فروش، تهیه محصولات، تحویل بار و خدمات در انتظار در تعامل بودند، به پایان رسید. این سازه به صندلی راحتی، نورپردازی و سیستم نمایش اطلاعات مسافرت‌ها نیز مجهز بود.

 ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن

تمرکز طراحی ایستگاه ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن بر روی سقف شن مانندی است که کل بلوک آن را پوشش می‌دهد. شکل سقف نقش مهمی را در پوشش محیط ایفا می‌کند و نمادی برای نشان دادن معماری پایدار به کار رفته در بنا در واکنش به هوای خارجی گرم شهر و نیاز داخلی برای خنک سازی محیط از طریق تهویه طبیعی است.

مطالب پیشنهادی:

پاورپوینت ایستگاه قطار کینگر کراس لندن

پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار گراتس

پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار شرقی اکسپو ۹۸ لیسبون اثر سانتیاگو کالاتراوا

پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار لیون فرانسه اثر سانتیاگو کالاتراوا

پاورپوینت تحلیل ایستگاه قطار افراگولا ناپلی اثر زاها حدید

تحلیل معماری ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن

طراحی چشمگیر ایستگاه جدید، با خیابان شیشه‌ای و خیابان جدید کالینز، به درستی نشان خواهد داد که ایستگاه جدید مدرکی برای مدرنیته شدن این شهری ویکتوریایی است. این پروژه هیجان انگیز روح جدیدی به زندگی شهری موجود در این منطقه می‌بخشد و چهره آن را در لبه غربی به طور کلی متحول خواهد کرد. سقف ریگ مانندی که کل بلوک را پوشش می‌دهد به عنوان یک پل بصری بین مرکز شهر و بلوک‌های جدید مشاهده می‌شود که شکلی همانند دروازه را برای شهر به وجود می آورد.

عناوین اصلی و سرفصل‌های پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن:

  • شهر ملبورن
  • ایستگاه قطار ساوترن کراس
  • بازسازی ایستگاه قطار
  • سایت پلان
  • سازه بنا
  • خطوط ریلی
  • برش‌ها
  • نمای داخلی
  • تصاویر

پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن برای نخستین بار و به طور اختصاصی، توسط فروشگاه معماری دیسامگ و در قالب ۵۶ اسلاید تهیه و تدوین شده است و هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. شما با خرید و دانلود پاورپوینت ایستگاه قطار ساوترن کراس ملبورن، یکی از بهترین نمونه‌های پاورپوینت نمونه موردی ایستگاه قطار خارجی را در دست خواهید داشت که می‌تواند به عنوان یک پروژه دانشجویی فوق‌العاده نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

سهیلا دوست پژوه هستم. دارای مدرک کارشناسی از گیلان. بندر انزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکلی طی فرآیند خرید و یا دانلود محصول خریداری شده، فقط و فقط از طریق تلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.
+